Urlop w Rep. Cz.:CZeCOTTourmapsCzechy WschodnieUNESCOAktywny wypoczynekRozkłady jazdyGEOFUN












początek: koniec:
Pt 15.11.2019 - Pt 31.12.2021

(Svět medúz)

(Praha)

Pt 21.8.2020 - Pt 10.2.2023

(iMucha - Originální plakáty v pohybu)

Miejski Dom Reprezentacyjny (Praha)

Nie 18.4.2021

(63. Velká dubnová cena 2021)

Velká Chuchle (Praha)

Sob 1.5.2021 19:00

(Vzdálený zvuk (Der ferne Klang))

Opera Państwowa Praga (Praha)

Nie 2.5.2021 20:00

(Mireille Mathieu)

Centrum Kongresowe Praga (Praha)

út 4.5.2021 20:00

(Ara Malikian)

O2 Universum (Praha)

Czw 6.5.2021 19:30
Śr 12.5.2021 20:00

(Woodkid)

Forum Karlín (Praha)

Śr 12.5.2021 20:00

(Zahajovací koncert Pražské jaro 2021)

Miejski Dom Reprezentacyjny (Praha)

Śr 12.5.2021 20:00

(Džambo Aguševi Orchestra (MK))

Meet Factory (Praha)

Czw 13.5.2021 20:00

(Pražské jaro 2021: Collegium 1704 & Václav Luks)

Miejski Dom Reprezentacyjny (Praha)

Czw 13.5.2021 20:30

(Shopping (UK))

Meet Factory (Praha)

Czw 13.5.2021 20:00
Pt 14.5.2021 20:00

(Jarek Nohavica)

O2 Universum (Praha)

Pt 14.5.2021 20:00
Sob 15.5.2021 20:00

(Joe Satriani)

Centrum Kongresowe Praga (Praha)

Sob 15.5.2021 21:00
Nie 16.5.2021

(100. Velká jarní cena)

Velká Chuchle (Praha)

Wt 17.5.2021 20:00
út 18.5.2021 17:00
út 18.5.2021 19:30
út 18.5.2021 20:00

(Chaeyeon You - Bach, Widor, Kim, Saint-Saëns, Taballione)

Klasztor św. Agnieszki Czeskiej - klasztor i galeria narodowa (Praha)

út 18.5.2021 20:00

(London Symphony Orchestra: G. Mahler – Symfonie č. 6)

Miejski Dom Reprezentacyjny (Praha)

Śr 19.5.2021 20:00
Czw 20.5.2021 19:00

(Bonnie Tyler)

Lucerna (Praha)

Czw 20.5.2021 19:00

(Marta Kloučková Quartet)

Mercedes Forum (Praha)

Czw 20.5.2021 19:30

(Laibach)

Akropolis (Praha)

Czw 20.5.2021 20:00

(Na křídlech tance)

Miejski Dom Reprezentacyjny (Praha)

Pt 21.5.2021 19:30

(Jazzanova (DE))

Akropolis (Praha)

Pt 21.5.2021 20:00
Pt 21.5.2021 20:00
Sob 22.5.2021 11:00

(Duo Bohémo - Martinů, Honegger, Saariaho, Ravel)

Klasztor św. Agnieszki Czeskiej - klasztor i galeria narodowa (Praha)

Śr 12.5.2021 19:00
Sob 22.5.2021 14:00

(Lazebník sevillský)

Teatr Narodowy (Praha)

Sob 22.5.2021 17:00

(Widmann & Schumann Quartett)

Klasztor św. Agnieszki Czeskiej - klasztor i galeria narodowa (Praha)

Sob 22.5.2021 20:00
Sob 22.5.2021 20:00

(Kratochvíl, Ackerman, Zangi & Jazz Q Martina Kratochvíla)

Centrum Sztuki Współczesnej DOX (Praha)

Nie 23.5.2021

(72. Velká květnová cena)

Velká Chuchle (Praha)

Nie 23.5.2021 11:00

(Widmann & Kožuchin)

Klasztor św. Agnieszki Czeskiej - klasztor i galeria narodowa (Praha)

Nie 23.5.2021 20:00
Wt 24.5.2021 17:00

(Budapest Festival Orchestra)

Miejski Dom Reprezentacyjny (Praha)

Wt 24.5.2021 20:00
út 25.5.2021 20:00
út 25.5.2021 20:00

(Pentatonix)

O2 arena (Praha)

út 25.5.2021 20:00
Śr 26.5.2021 20:00
Śr 26.5.2021 20:00
Śr 26.5.2021 20:00
út 4.5.2021 19:00
Śr 5.5.2021 19:00
Pt 7.5.2021 19:00
Sob 8.5.2021 19:00
Wt 10.5.2021 19:00
út 11.5.2021 19:00
Śr 12.5.2021 19:00
Wt 17.5.2021 19:00
út 18.5.2021 19:00
Śr 19.5.2021 19:00
Wt 24.5.2021 19:00
út 25.5.2021 19:00
Czw 27.5.2021 19:00

(Spirituál kvintet: 60)

Lucerna (Praha)

Czw 27.5.2021 20:00
Czw 27.5.2021 20:00

(Martin Daněk: Rameau, Adès, Couperin, Dutilleux – Knoblochová, Vojta, de Pas, Sokolov, Marković)

Klasztor św. Agnieszki Czeskiej - klasztor i galeria narodowa (Praha)

Pt 28.5.2021 20:00
Czw 27.5.2021 20:00
Pt 28.5.2021 20:00

(Mahler Chamber Orchestra)

Rudolfinum (Praha)

Pt 28.5.2021 20:00

(TR/ST (CA))

Meet Factory (Praha)

Pt 28.5.2021 20:00

(Korn)

Tipsport Arena (Praha)

Pt 28.5.2021 20:00
Sob 29.5.2021 20:00

(Klangforum Wien)

Centrum Sztuki Współczesnej DOX (Praha)

Sob 29.5.2021 20:00

(Andrea Bocelli)

O2 arena (Praha)

Nie 30.5.2021 17:00

(Aida)

Opera Państwowa Praga (Praha)

Nie 30.5.2021 20:00

(Filharmonie Brno)

Rudolfinum (Praha)

Wt 31.5.2021 20:00

(Angélique Kidjo)

Forum Karlín (Praha)

Wt 31.5.2021 20:00

(Apollon, vůdce Múz)

Rudolfinum (Praha)

út 1.6.2021

(The Simon & Garfunkel Story)

Forum Karlín (Praha)

Czw 3.6.2021 20:00

(Pražské jaro 2021 - Závěrečný koncert)

Miejski Dom Reprezentacyjny (Praha)

Sob 5.6.2021
Pt 4.6.2021 19:30
Sob 5.6.2021 19:30

(Iva Bittová & Dunaj)

Akropolis (Praha)

Nie 6.6.2021 20:00

(Prague Proms - Open Air - The Best of James Bond)

Staroměstské náměstí (Praha)

út 8.6.2021 19:30
út 8.6.2021 20:00

(Engelbert Humperdinck)

Lucerna (Praha)

Śr 9.6.2021 20:00

(Beth Hart)

O2 Universum (Praha)

Śr 9.6.2021 20:00
Czw 10.6.2021 - Nie 13.6.2021
Czw 10.6.2021 19:00

(Frankenstein)

RockOpera Praga (Praha)

Pt 11.6.2021 19:30
Nie 6.6.2021 19:00
Sob 12.6.2021 19:00

(Rigoletto)

Opera Państwowa Praga (Praha)

Pt 28.5.2021 19:00
Sob 29.5.2021 14:00
Nie 30.5.2021 14:00
Pt 4.6.2021 19:00
Sob 5.6.2021 14:00
Nie 6.6.2021 14:00
Sob 12.6.2021 14:00
Nie 13.6.2021 14:00

(Děti Ráje)

Centrum Kongresowe Praga (Praha)

Nie 13.6.2021 15:00

(Malý princ)

RockOpera Praga (Praha)

út 15.6.2021

(Iron Maiden)

Slavia Museum (Praha)

Czw 10.6.2021 19:00
Śr 16.6.2021 19:00

(Káťa Kabanová)

Teatr Narodowy (Praha)

Czw 17.6.2021 - Sob 26.6.2021

(Prague International Chess Festival 2021)

Dorint Hotel Don Giovanni (Praha)

Pt 18.6.2021 19:30
Czw 17.6.2021 19:00
Śr 23.6.2021 19:00

(Le Grand Macabre)

Opera Państwowa Praga (Praha)

Śr 23.6.2021 21:00

(Jimmy Eat World (US))

Lucerna Music Bar (Praha)

Pt 25.6.2021 - Nie 27.6.2021
Pt 25.6.2021 20:00

(Alicia Keys)

O2 arena (Praha)

út 29.6.2021 19:30
Śr 30.6.2021 19:30

(Na Broadway s Adamem Plachetkou II)

Forum Karlín (Praha)

Sob 17.4.2021 14:00
Śr 30.6.2021 19:00
Czw 1.7.2021 19:00

(Labutí jezero)

Opera Państwowa Praga (Praha)

Czw 1.7.2021 19:00

(Tomáš Klus)

(Praha)

Pt 2.7.2021 - Sob 3.7.2021
Pt 2.7.2021 16:00

(My Chemical Romance)

Slavia Museum (Praha)

Sob 10.7.2021 20:00

(Kiss)

O2 arena (Praha)

Nie 11.7.2021 19:00

(Hatari (IS))

Meet Factory (Praha)

Wt 12.7.2021 20:00

(Michael Kiwanuka (UK))

Forum Karlín (Praha)

út 13.7.2021 20:00

(Patti Smith & Band)

Forum Karlín (Praha)

Sob 17.7.2021 19:00
Nie 18.7.2021 19:00

(Jesus Christ Superstar)

PVA Expo Praga Letňany (Praha)

Śr 28.7.2021 21:00

(Itamar Borochov (IL))

Jazz Dock (Praha)

Wt 2.8.2021 - Nie 8.8.2021
Pt 6.8.2021 19:00
Sob 7.8.2021 19:00
Nie 8.8.2021 19:00

(4TET)

(Praha)

Czw 12.8.2021 - út 31.8.2021

(Letní Letná 2020)

Letenské sady - park (Praha)

Sob 14.8.2021 20:00

(Limp Bizkit)

Forum Karlín (Praha)

Śr 18.8.2021 21:00

(Bright Eyes)

Lucerna Music Bar (Praha)

Czw 17.6.2021 19:00
Pt 18.6.2021 19:00
Sob 19.6.2021 19:00
Nie 20.6.2021 19:00
Czw 8.7.2021 19:00
Pt 9.7.2021 19:00
Sob 10.7.2021 19:00
Nie 11.7.2021 19:00
Czw 29.7.2021 19:00
Pt 30.7.2021 19:00
Sob 31.7.2021 19:00
Śr 18.8.2021 19:00
Czw 19.8.2021 19:00

(Rebelové)

PVA Expo Praga Letňany (Praha)

Czw 8.7.2021 21:30
Pt 9.7.2021 21:30
Sob 10.7.2021 21:30
Pt 6.8.2021 21:00
Sob 7.8.2021 21:00
Pt 20.8.2021 21:00
Sob 21.8.2021 21:00

(Magická fontána)

Fontanna Křižíka (Praha)

Czw 26.8.2021 - Nie 29.8.2021
Czw 26.8.2021 18:30

(Louis Tomlinson (UK))

Forum Karlín (Praha)

Sob 28.8.2021 - Nie 29.8.2021
út 31.8.2021 20:30
Śr 1.9.2021 20:30
Czw 2.9.2021 20:30
Pt 3.9.2021 20:30

(Zkrocení zlé ženy)

Zamek Praski - kompleks zamkowy (Praha)

Pt 3.9.2021 20:00
Sob 4.9.2021 20:00
Nie 5.9.2021 20:00

(Queen Relived)

O2 arena (Praha)

Śr 8.9.2021 20:00
Czw 9.9.2021 20:00

(Mighty Oaks (DE))

Rock Café (Praha)

Pt 10.9.2021 19:30

(Anna Netrebko & Yusif Eyvazov - Puccini Gala)

Miejski Dom Reprezentacyjny (Praha)

Sob 11.9.2021

(Transmission)

O2 arena (Praha)

Nie 12.9.2021 20:00
Czw 16.9.2021 20:00

(Radian (AT))

Punctum (Praha)

Śr 15.9.2021 20:00
Czw 16.9.2021 20:00
Pt 17.9.2021 19:30
Sob 18.9.2021 19:30

(Bratři Ebenové)

Teatr Švandy na Smíchovie (Praha)

Nie 19.9.2021 18:00

(Karnivool (AUS))

Akropolis (Praha)

Nie 19.9.2021 18:00
Wt 20.9.2021 19:30

(Asaf Avidan)

Akropolis (Praha)

Śr 22.9.2021 20:00

(Van der Graaf Generator)

Teatr Arka (Praha)

Śr 22.9.2021 20:00

(Axel Rudi Pell (Ger))

Meet Factory (Praha)

Czw 23.9.2021 19:00

(Maria Madonna)

RockOpera Praga (Praha)

Czw 23.9.2021 20:00

(Hurts)

O2 Universum (Praha)

Pt 24.9.2021 20:00

(David Rothenberg)

Punctum (Praha)

Sob 25.9.2021

(Evropský pohár žokejů 2021)

Velká Chuchle (Praha)

Sob 25.9.2021 18:00

(Oktagon 17)

O2 Universum (Praha)

Nie 26.9.2021 20:00

(Passenger (UK))

NoD Roxy - galeria (Praha)

Pt 1.10.2021 - Nie 3.10.2021

(Holiday World & Region World)

PVA Expo Praga Letňany (Praha)

Czw 30.9.2021 19:00
Pt 1.10.2021 19:00
Sob 2.10.2021 15:00
Nie 3.10.2021 15:00

(Legenda jménem Holmes)

Teatr Muzyczny w Karlinie (Praha)

Nie 3.10.2021 19:30

(Erik Truffaz Quartet)

Akropolis (Praha)

Wt 4.10.2021 21:00

(Mudhoney (US))

Lucerna Music Bar (Praha)

Śr 6.10.2021 19:30

(Cur De Pirate (CA))

Akropolis (Praha)

Czw 7.10.2021 - Nie 10.10.2021

(Cena Eliota 2021)

Velká Chuchle (Praha)

Czw 20.5.2021 19:00
Czw 7.10.2021 19:00

(Vymítač)

RockOpera Praga (Praha)

Czw 7.10.2021 20:00

(Tokyo Police Club (CA))

Meet Factory (Praha)

Nie 10.10.2021 19:30

(Eivr)

Akropolis (Praha)

Śr 13.10.2021 20:00
Czw 14.10.2021 20:30
Pt 15.10.2021 - Nie 17.10.2021

(Comic-con)

O2 Universum (Praha)

Pt 15.10.2021 16:00

(The Music of Hans Zimmer & Others)

Miejski Dom Reprezentacyjny (Praha)

Pt 15.10.2021 19:30

(Ane Brun (SWE))

Akropolis (Praha)

Pt 15.10.2021 20:00

(Lord of the Rings and the Hobbit in Concert)

Miejski Dom Reprezentacyjny (Praha)

Sob 16.10.2021 18:00
Czw 14.10.2021 19:00
Pt 15.10.2021 19:00
Sob 16.10.2021 15:00
Nie 17.10.2021 15:00

(The Addams Family)

Teatr Muzyczny w Karlinie (Praha)

Nie 17.10.2021 19:00

(Postmodern Jukebox (US))

NoD Roxy - galeria (Praha)

Śr 20.10.2021

(Lucie v opeře)

O2 arena (Praha)

Śr 20.10.2021 19:30

(Lola Marsh (Il + Ingaja)Li)

Akropolis (Praha)

Czw 21.10.2021 19:00

(UFO (UK))

Akropolis (Praha)

Nie 24.10.2021

(100. Cena prezidenta republiky)

Velká Chuchle (Praha)

Czw 28.10.2021 20:00

(Jethro Tull)

Centrum Kongresowe Praga (Praha)

Czw 28.10.2021 20:00

(OneRepublic)

O2 arena (Praha)

Czw 4.11.2021 19:00

(Bardo Thödol)

RockOpera Praga (Praha)

Czw 4.11.2021 20:00

(David Koller Tour 2021)

Forum Karlín (Praha)

Czw 4.11.2021 20:00

(Yungblud (GB))

Tipsport Arena (Praha)

Czw 4.11.2021 21:00

(Larkin Poe (US))

Lucerna Music Bar (Praha)

Sob 6.11.2021

(Pražský zimní favorit 2021)

Velká Chuchle (Praha)

Sob 23.10.2021 14:00
Sob 6.11.2021 14:00

(Funny girl)

Studio DVA (Praha)

Wt 8.11.2021 19:00

(Kelly Lee Owens (UK))

NoD Roxy - galeria (Praha)

Wt 8.11.2021 20:00

(Avi Kaplan (US))

Akropolis (Praha)

Śr 10.11.2021 19:00

(Meute (DE))

NoD Roxy - galeria (Praha)

Czw 11.11.2021 20:00

(Pavel Šporcl)

O2 arena (Praha)

Wt 19.4.2021 19:30
út 20.4.2021 19:30
út 4.5.2021 19:30
út 11.5.2021 19:30
út 18.5.2021 19:30
út 25.5.2021 19:30
út 1.6.2021 19:30
út 8.6.2021 19:30
út 15.6.2021 19:30
út 22.6.2021 19:30
út 31.8.2021 19:30
út 7.9.2021 19:30
út 14.9.2021 19:30
út 21.9.2021 19:30
út 28.9.2021 19:30
Wt 4.10.2021 19:30
út 5.10.2021 19:30
út 19.10.2021 19:30
út 26.10.2021 19:30
út 2.11.2021 19:30
út 9.11.2021 19:30
Wt 15.11.2021 19:30
Wt 15.11.2021 20:00

(The Chainsmokers)

Tipsport Arena (Praha)

Czw 18.11.2021 - Nie 21.11.2021
Czw 18.11.2021 19:00

(Ballet Saint Petersburg - Labutí jezero)

Salonik u Hybernů (Praha)

Czw 18.11.2021 20:00

(The Neighbourhood (US))

Forum Karlín (Praha)

Czw 18.11.2021 20:00

(Itchy (DE) + support)

Rock Café (Praha)

Pt 19.11.2021 18:00

(Drakula na ledě)

Tipsport Arena (Praha)

Czw 18.11.2021 19:30
Pt 19.11.2021 19:30
Sob 20.11.2021 19:30

(Bittová, Dusilová, Načeva)

Akropolis (Praha)

Sob 20.11.2021 20:00

(Yamato)

Centrum Kongresowe Praga (Praha)

Sob 20.11.2021 20:00

(The Dead South)

Forum Karlín (Praha)

Sob 20.11.2021
Nie 21.11.2021

(Prague Dance Championship)

Pałac Žofín (Praha)

Nie 21.11.2021 19:30
Czw 25.11.2021 19:00

(Antigona RockOpera)

RockOpera Praga (Praha)

Czw 25.11.2021 20:00

(Xindl X)

O2 Universum (Praha)

Pt 26.11.2021 - Nie 28.11.2021

(MS v nohejbalu)

O2 Universum (Praha)

Sob 27.11.2021 17:00
Sob 27.11.2021 18:00

(FMX Gladiator Games)

O2 arena (Praha)

Sob 27.11.2021 20:00

(Ghostemane (US))

Forum Karlín (Praha)

Nie 28.11.2021 19:00

(Little Dragon (SWE))

NoD Roxy - galeria (Praha)

Nie 28.11.2021 20:00

(Elderbrook (UK))

Akropolis (Praha)

út 30.11.2021 19:30

(Tata Bojs)

O2 Universum (Praha)

út 30.11.2021 19:30

(GoGo Penguin (UK))

Akropolis (Praha)

Śr 1.12.2021

(Original Enigma Voices)

Centrum Kongresowe Praga (Praha)

Czw 2.12.2021 20:00

(Kabát tour 2021)

O2 arena (Praha)

Sob 4.12.2021 - Nie 5.12.2021

(Festival IQ Play)

Bubenské nábřeží (Praha)

Czw 16.9.2021 18:00
Pt 17.9.2021 18:00
Sob 18.9.2021 14:00
Nie 19.9.2021 15:00
Czw 23.9.2021 18:00
Pt 24.9.2021 18:00
Sob 25.9.2021 14:00
Nie 26.9.2021 15:00
Czw 25.11.2021 18:00
Pt 26.11.2021 18:00
Sob 27.11.2021 14:00
Nie 28.11.2021 15:00
Czw 2.12.2021 18:00
Pt 3.12.2021 18:00
Sob 4.12.2021 14:00
Nie 5.12.2021 15:00

(Kat Mydlář)

Broadway (Praha)

út 7.12.2021 19:00

(Caruso a Destinnová - Pocta božské operní dvojici)

Miejski Dom Reprezentacyjny (Praha)

Czw 9.12.2021 20:00

(Lenny)

O2 Universum (Praha)

Sob 11.12.2021 19:00

(4 tenoři - muzikálové gala)

Forum Karlín (Praha)

Nie 12.12.2021 16:00

(Romeo a Julie)

RockOpera Praga (Praha)

Nie 12.12.2021 19:00

(Ic3peak (RU))

NoD Roxy - galeria (Praha)

Nie 5.12.2021 11:00
út 7.12.2021 10:00
út 14.12.2021 10:00

(Sněhová královna)

Teatr Muzyczny w Karlinie (Praha)

Śr 15.12.2021 19:30
Czw 16.12.2021 19:30

(Václav Noid Bárta: Akustické Vánoce)

Teatr Muzyczny w Karlinie (Praha)

Czw 16.12.2021 20:00

(Tarja - Christmas Together)

Centrum Kongresowe Praga (Praha)

Sob 18.12.2021 14:00
Sob 18.12.2021 19:00
Sob 18.12.2021 20:00
Nie 19.12.2021 20:00

(Kryštof)

O2 arena (Praha)

Wt 20.12.2021 19:00

(Aneta Langerová)

Studio DVA (Praha)

Wt 20.12.2021 19:00

(Nightwish)

O2 arena (Praha)

Śr 22.12.2021 21:00

(Vypsaná fiXa)

Lucerna Music Bar (Praha)

Czw 30.12.2021

(Boxing Lucerna 2021)

Lucerna (Praha)

Czw 30.12.2021 19:00
Sob 8.1.2022 14:00
Nie 9.1.2022 15:00

(Muž se železnou maskou)

Broadway (Praha)

Sob 15.1.2022 15:00

(St. Petersburg Festival Ballet - Labutí jezero)

Centrum Kongresowe Praga (Praha)

Czw 20.1.2022 20:00

(Pokáč)

O2 arena (Praha)

Pt 28.1.2022 19:30
Nie 30.1.2022 20:00

(Pasión de Buena Vista)

Lucerna (Praha)

Sob 5.2.2022 14:00
Sob 5.2.2022 19:00
Śr 9.2.2022 20:00

(The Driver Era (US))

NoD Roxy - galeria (Praha)

Czw 10.2.2022 19:30

(Wurst)

Akropolis (Praha)

Czw 10.2.2022 21:00
Nie 13.2.2022 17:00

(Ruský cirkus na ledě)

Tipsport Arena (Praha)

Nie 13.2.2022 20:00

(Hans Zimmer Live)

O2 arena (Praha)

Sob 5.3.2022 20:00

(Lord of the Dance)

O2 arena (Praha)

Wt 7.3.2022 20:00

(Douglas Dare (UK))

Meet Factory (Praha)

Nie 13.3.2022 20:00

(Tom Grennan (UK))

Rock Café (Praha)

Czw 17.3.2022 20:00

(Avril Lavigne)

Tipsport Arena (Praha)

Sob 19.3.2022 20:00

(Alvaro Soler (ES))

Tipsport Arena (Praha)

út 22.3.2022 20:00

(Metronomy (UK))

NoD Roxy - galeria (Praha)

Śr 23.3.2022 20:00
Śr 23.3.2022 20:00

(Giant Rooks (DE))

Rock Café (Praha)

Sob 16.4.2022

(Dimash Qudaibergen)

Tipsport Arena (Praha)

Sob 23.4.2022 19:00

(Helloween + HammerFall)

O2 arena (Praha)

Pt 29.4.2022 20:00
Pt 29.4.2022 20:00

(Julien Baker (US))

Rock Café (Praha)

Sob 30.4.2022 19:00

(Lang Lang)

O2 arena (Praha)

Nie 1.5.2022 20:00

(A-ha)

O2 arena (Praha)

út 17.5.2022 21:00

(Seasick Steve (US))

Lucerna Music Bar (Praha)

Czw 19.5.2022 20:00

(Jamie Cullum (UK))

O2 Universum (Praha)

Sob 28.5.2022 19:30

(God Is An Astronaut (IRL))

Akropolis (Praha)

Wt 30.5.2022 20:00
Śr 1.6.2022 20:00

(André Rieu in Prague 2022)

O2 arena (Praha)

Nie 5.6.2022 20:00

(Eric Clapton)

O2 arena (Praha)

Śr 8.6.2022 20:00

(Pet Shop Boys - Dreamworld)

Forum Karlín (Praha)

Czw 16.6.2022 19:00
Sob 18.6.2022 16:00

(Guns N' Roses)

Letňany (Praha)

Nie 19.6.2022 19:00
Wt 20.6.2022 19:00

(Pocta Karlu Gottovi)

O2 arena (Praha)

Śr 22.6.2022 19:30

(Celine Dion)

O2 arena (Praha)

Czw 23.6.2022 - Sob 25.6.2022
Wt 4.7.2022 20:00

(Aerosmith)

O2 arena (Praha)

Sob 1.10.2022 19:00

(Ben Cristovao)

O2 arena (Praha)

Sob 5.11.2022 20:00

(The Weeknd)

O2 arena (Praha)

Pt 1.1.2010 - út 31.12.2030
Pt 1.4.2011 - Sob 31.12.2022

(Neviditelná výstava)

Ratusz Nowomiejski (Praha)

Pt 7.10.2011 - Pt 31.12.2021

(Blanka Matragi: Timeless)

Miejski Dom Reprezentacyjny (Praha)

Pt 16.11.2018 - út 31.12.2030

(Momenty dějin)

Muzeum Narodowe (Praha)

Śr 20.11.2019 - Sob 31.7.2021

(Fenomén Jawa aneb Jawa, jak ji neznáte)

Narodowe Muzeum Techniki (Praha)

Pt 31.1.2020 - Śr 30.6.2021

(Komenský v Komiksu)

Narodowe Muzeum Pedagogiki i Biblioteka im. J. A. Komeńskiego (Praha)

Sob 1.2.2020 - Śr 30.11.2022

(Komenský do tříd!)

Narodowe Muzeum Pedagogiki i Biblioteka im. J. A. Komeńskiego (Praha)

Wt 1.6.2020 - Wt 31.5.2021
Sob 29.8.2020 - Nie 30.5.2021

(Leonardo)

Pałac Chvalý (Praha)

Wt 31.8.2020 - Nie 6.6.2021

(Sluneční králové)

Muzeum Narodowe (Praha)

Pt 27.11.2020 - Pt 30.4.2021

(Art District Vysehrad)

Centrum Kongresowe Praga (Praha)

Czw 3.12.2020 - Śr 30.6.2021

(Slavní čeští skladatelé)

Muzeum Narodowe (Praha)

Pt 11.12.2020 - Nie 1.8.2021

(Adolf Loos světoobčan)

Narodowe Muzeum Techniki (Praha)

út 15.12.2020 - Nie 29.8.2021

(Petr Tučný a (česká) designérská scéna)

Narodowe Muzeum Techniki (Praha)

Czw 25.2.2021 - Pt 31.12.2021

(Svět pohádek Boženy Němcové)

náměstí Republiky (Praha)

Wt 1.3.2021 - Nie 13.3.2022

(Tváře války)

Muzeum kultur Azji, Afryki i Ameryki im. Náprstka (Praha)

Wt 1.3.2021 - Pt 30.4.2021

(Čeští umělci ve Francii)

Chodowska twierdza (Praha)

Czw 1.4.2021 - Czw 15.4.2021

(Online výstava orchidejí)

Ogród botaniczny Praga (Praha)

Sob 10.4.2021 - Nie 15.8.2021
Śr 14.4.2021 19:00

(The Loser(s))

(Praha)

Śr 14.4.2021 19:30

(Něžná je noc)

Teatr v Celetné (Praha)

Czw 15.4.2021 19:00

(Jaroslav Dušek - Pátá dohoda)

Klub Lávka (Praha)

Sob 17.4.2021

(Urban Challenge 2021)

Szpital Psychiatryczny Bohnice (Praha)

Sob 17.4.2021 14:00

(Labutí jezero)

Teatr Narodowy (Praha)

út 20.4.2021 19:00

(Hamlet)

Teatr Švandy na Smíchovie (Praha)

Czw 22.4.2021 19:00

(Just! Impro show)

Teatr Švandy na Smíchovie (Praha)

Pt 23.4.2021 19:30

(Mrzák Inishmaanský)

Teatr v Celetné (Praha)

Sob 24.4.2021

(Pražský Majáles 2021)

Letňany (Praha)

Sob 24.4.2021 17:00

(Bon Appétit!)

Teatr Narodowy - Nowa Scena (Praha)

Sob 24.4.2021 19:30

(Růže pro Algernon)

Teatr v Celetné (Praha)

út 27.4.2021 19:00

(Prodaná nevěsta)

Teatr Narodowy (Praha)

út 27.4.2021 19:30

(Tango Nuevo!)

Kaplica Betlejemska (Praha)

Śr 28.4.2021 - Nie 2.5.2021

(Famufest)

Světozor (Praha)

Czw 29.4.2021 18:00
Pt 30.4.2021 - Czw 6.5.2021

(Mercedes Benz Prague Fashion Week 2021)

Bubenské nábřeží (Praha)

Sob 1.5.2021 0:00

(Česko-Slovenský ples 2021)

Miejski Dom Reprezentacyjny (Praha)

Sob 1.5.2021 17:30

(Oktagon 20)

O2 arena (Praha)

Sob 1.5.2021 19:00

(Kráska a zvíře)

Teatr Narodowy (Praha)

Nie 2.5.2021 14:00

(Sen čarovné noci)

Teatr Narodowy (Praha)

Nie 18.4.2021 16:00
Nie 2.5.2021 19:30

(Trenér)

Teatr v Celetné (Praha)

Wt 3.5.2021

(Lukáš Klánský)

Klasztor św. Agnieszki Czeskiej - klasztor i galeria narodowa (Praha)

Wt 3.5.2021 19:00
Wt 3.5.2021 19:30

(Čajkovského pátá)

Rudolfinum (Praha)

út 4.5.2021 19:00

(Vzduchem)

(Praha)

út 4.5.2021 19:00

(A do pyžam!)

Dzielnicowy dom kultury Praga 9 - Scena teatralna GONG (Praha)

út 4.5.2021 19:30

(Bůh masakru)

Klub Dramatyczny (Praha)

Śr 5.5.2021 - Nie 9.5.2021

(CSIO3 Prague Cup)

Velká Chuchle (Praha)

út 4.5.2021 19:00
Śr 5.5.2021 19:00

(Luboš Pospíšil & 5P - 70 let)

Lucerna Music Bar (Praha)

Śr 5.5.2021 19:30
Wt 3.5.2021 19:00
út 4.5.2021 19:00
Czw 6.5.2021 19:00

(Slepice na zádech)

Teatr Ungelt (Praha)

Czw 6.5.2021 19:00

(Pravda)

Teatr na Fidlovačce (Praha)

Czw 6.5.2021 19:30
Wt 3.5.2021 20:30
út 4.5.2021 20:30
Śr 5.5.2021 20:30
Czw 6.5.2021 20:30

(Metabaletky)

Akropolis (Praha)

Pt 7.5.2021 19:30

(Jonathan Bree (NZ))

Akropolis (Praha)

Pt 7.5.2021 19:30

(Vratká prkna)

Studio Ypsilon (Praha)

Wt 10.5.2021 19:30

(PKF - Prague Philharmonia: Rota, Cílková, Dvořák)

Pałac Małostrański w Domu Profesów (Praha)

Wt 10.5.2021 20:00
Śr 12.5.2021 16:00
Śr 12.5.2021 19:00
út 11.5.2021 19:30
Śr 12.5.2021 19:30
Śr 12.5.2021 20:00
Czw 13.5.2021 10:00

(Pražské jaro 2021: Tubadúr pro nejmenší)

Miejski Dom Reprezentacyjny (Praha)

Czw 13.5.2021 19:30
Czw 13.5.2021 19:30
Czw 13.5.2021 20:30

(Swims - Arthur Hnatek (Ch))

Jazz Dock (Praha)

Pt 14.5.2021 10:00

(Škola Ypsilon)

Studio Ypsilon (Praha)

Sob 15.5.2021

(Balkan food & music festival 2021)

Bubenské nábřeží (Praha)

Śr 21.4.2021
Sob 1.5.2021
Sob 15.5.2021

(Fortuna liga, zápasy AC Sparta Praha)

AC Sparta Praha (Praha)

Sob 15.5.2021 16:00

(Ben Böhmer live)

Fontanna Křižíka (Praha)

Sob 15.5.2021 18:00

(Salon ZUŠ)

Kośció św. Szymona i Judy (Praha)

Sob 15.5.2021 19:00

(Pýcha a předsudek)

Teatr Narodowy (Praha)

Sob 15.5.2021
Nie 16.5.2021
Nie 16.5.2021 14:00

(Be my Baby - Buď moje bejby)

Teatr Palace (Praha)

út 11.5.2021 11:00
Śr 12.5.2021 11:00
Czw 13.5.2021 19:00
Pt 14.5.2021 18:00
Sob 15.5.2021 14:00
Nie 16.5.2021 14:00
Nie 16.5.2021 19:00
Wt 17.5.2021 19:00
út 18.5.2021 19:00

(Normální debil)

Dzielnicowy dom kultury Praga 9 - Scena teatralna GONG (Praha)

Czw 6.5.2021 19:30
út 18.5.2021 19:30
Sob 24.4.2021 19:30
Śr 28.4.2021 19:30
út 18.5.2021 19:30

(Caveman)

Teatr U strażaków (Praha)

Śr 19.5.2021 19:00

(Tramvaj do stanice touha)

Klub Dramatyczny (Praha)

Śr 19.5.2021 19:00
Śr 19.5.2021 19:30
út 27.4.2021 19:00
Czw 20.5.2021 19:00

(Misery)

Studio DVA (Praha)

Czw 20.5.2021 19:30
Pt 21.5.2021 - Nie 23.5.2021
Pt 21.5.2021 19:30

(Jazz Meets World: Le Bang Bang (DE))

Chodowska twierdza (Praha)

Pt 21.5.2021 20:00

(Matthew Mole (ZA))

Kawiarnia w lesie (Praha)

Sob 22.5.2021 12:00

(Rumfest 2021)

(Praha)

Sob 22.5.2021 15:00

(Prachy!!!)

Teatr Palace (Praha)

Sob 22.5.2021 20:00

(Viagra Boys (SWE))

Meet Factory (Praha)

Nie 23.5.2021 19:00

(Miss Dietrich lituje)

Teatr Ungelt (Praha)

Nie 23.5.2021 19:00

(Co vy na to, pane Šmoldasi?)

Teatr U strażaków (Praha)

Czw 6.5.2021 19:30
Wt 24.5.2021 19:30

(Dámský krejčí)

Klub Dramatyczny (Praha)

Wt 24.5.2021 21:00

(Sóley (IS))

Futurum Musicbar (Praha)

Nie 25.4.2021 19:30
út 25.5.2021 19:30
út 25.5.2021 19:30

(Osiřelý západ)

Klub Dramatyczny (Praha)

út 25.5.2021 21:00
Śr 26.5.2021 - Pt 28.5.2021
Śr 26.5.2021 19:30

(Ujetá ruka (Behanding in Spokane))

Klub Dramatyczny (Praha)

Śr 14.4.2021 19:00
Śr 26.5.2021 19:00
Czw 27.5.2021 19:00
Czw 27.5.2021 19:00

(Klára a Bára)

Studio DVA (Praha)

Czw 27.5.2021 20:00

(Živé kvety (SK))

Rock Café (Praha)

Sob 17.4.2021
Sob 24.4.2021
Sob 8.5.2021
Śr 19.5.2021
Pt 28.5.2021
Nie 9.5.2021 15:00
Pt 28.5.2021 10:00
Pt 28.5.2021 19:00

(Recitál Jitky Smutné)

Teatr Ungelt (Praha)

Śr 12.5.2021 19:30
Pt 28.5.2021 19:30

(Hlava Medúzy)

Studio Ypsilon (Praha)

Sob 29.5.2021 - Nie 30.5.2021

(Mezi ploty)

Szpital Psychiatryczny Bohnice (Praha)

Nie 23.5.2021 11:00
Sob 29.5.2021 11:00

(Jeníček a Mařenka)

Opera Państwowa Praga (Praha)

Sob 29.5.2021 14:00

(Pražské jaro 2021: Reading Lessons - Klangforum Wien)

Centrum Sztuki Współczesnej DOX (Praha)

Sob 29.5.2021 17:00

(Pražské jaro 2021: Master Class - Klangforum Wien)

Centrum Sztuki Współczesnej DOX (Praha)

Sob 29.5.2021 21:00

(Boris Brejcha in Concert)

PVA Expo Praga Letňany (Praha)

Nie 30.5.2021 19:30

(Sežeňte Mozarta!)

Studio Ypsilon (Praha)

Wt 31.5.2021 19:00

(Emily DAngelo - mezzosoprán)

Ratusz Nowomiejski (Praha)

Wt 31.5.2021 19:00
út 1.6.2021 - Pt 31.12.2021

(Město jako přízrak)

Dom Pod Złotym Pierścieniem (Praha)

út 1.6.2021 14:00

(Veselá pouť)

(Praha)

út 1.6.2021 19:00

(Rukojmí bez rizika)

Teatr U strażaków (Praha)

Sob 5.6.2021 - Nie 6.6.2021
Sob 5.6.2021 10:00
Sob 5.6.2021 12:00
Sob 8.5.2021 15:00
Nie 6.6.2021 15:00

(Mezi nebem a zemí)

Teatr na Fidlovačce (Praha)

Nie 6.6.2021 19:00

(Manon Lescaut)

Teatr Narodowy (Praha)

Wt 24.5.2021 20:00
Nie 6.6.2021 20:00

(Antiwords)

Akropolis (Praha)

Wt 7.6.2021 - Pt 11.6.2021

(Cirkopolis Fest - léto)

Akropolis (Praha)

Wt 7.6.2021 19:30
út 8.6.2021 21:00
Śr 9.6.2021 19:00

(Netrpělivost srdce)

Teatr Narodowy - Teatr stanów (Praha)

Śr 9.6.2021 19:00
Śr 9.6.2021 19:00
út 1.6.2021 19:00
Śr 9.6.2021 19:00

(Pankrác ´45)

Teatr Švandy na Smíchovie (Praha)

Śr 9.6.2021 20:00
Śr 9.6.2021 21:00

(Fu Manchu (USA))

Futurum Musicbar (Praha)

Czw 10.6.2021 19:00

(Stepní vlk)

Teatr Švandy na Smíchovie (Praha)

Sob 1.5.2021 15:00
Czw 10.6.2021 19:00

(Šakalí léta)

Teatr na Fidlovačce (Praha)

Czw 10.6.2021 19:30

(Anna Maria Jopek)

Teatr Komedia (Praha)

Czw 10.6.2021 20:00
Pt 11.6.2021 - Nie 13.6.2021
Śr 9.6.2021 19:30
Czw 10.6.2021 19:30
Pt 11.6.2021 19:30
Czw 3.6.2021 19:30
Pt 4.6.2021 19:30
Sob 5.6.2021 19:30
Czw 10.6.2021 19:30
Pt 11.6.2021 19:30
Sob 12.6.2021 - Nie 13.6.2021
Sob 12.6.2021 10:00
Pt 11.6.2021 14:00 - 20:00
Sob 12.6.2021 12:00 - 20:00
Sob 12.6.2021 12:00

(Run for help 2021)

Letenské sady - park (Praha)

Sob 12.6.2021 19:30
Sob 12.6.2021 19:30
Wt 14.6.2021 19:30

(Šťastný vyvolený)

Teatr v Celetné (Praha)

Wt 14.6.2021 19:30
út 15.6.2021 19:00

(Kytice)

Teatr Narodowy (Praha)

út 15.6.2021 20:00

(Deštivé dny)

Scena Letnia teatru Ungelt (Praha)

út 15.6.2021 20:30

(Lagwagon (USA) + support)

Rock Café (Praha)

Śr 16.6.2021 19:30

(Společenstvo vlastníků)

Studio Dwa (Praha)

Wt 14.6.2021 20:00
út 15.6.2021 20:00
Śr 16.6.2021 20:00

(Emergency Dances III)

Akropolis (Praha)

Śr 16.6.2021 21:00

(Wage War (USA))

Futurum Musicbar (Praha)

Nie 23.5.2021 15:00
Sob 12.6.2021 15:00
Czw 17.6.2021 19:00

(Famílie)

Teatr na Fidlovačce (Praha)

Czw 17.6.2021 19:00

(Trifoglio: Podmanivá barva dechu)

Maiselova synagoga (Praha)

Wt 17.5.2021 19:00
Nie 30.5.2021 17:00
Nie 6.6.2021 19:00
Czw 17.6.2021 19:00

(Lid versus Kramer)

Teatr Narodowy - Teatr stanów (Praha)

Sob 19.6.2021 10:00

(Apetit piknik)

Havlíčkovy sady (Praha)

Czw 17.6.2021 19:30
Pt 18.6.2021 19:30
Sob 19.6.2021 15:00
Pt 23.4.2021 19:00
Sob 29.5.2021 15:00
Sob 19.6.2021 15:00

(Jeptišky)

Teatr na Fidlovačce (Praha)

Sob 29.5.2021 14:00
Sob 19.6.2021 19:00

(Maryša)

Teatr Narodowy (Praha)

Sob 19.6.2021 19:30

(SOCR & Skandinávský jazz)

Centrum Sztuki Współczesnej DOX (Praha)

Pt 18.6.2021 20:00
Sob 19.6.2021 20:00

(Vzpomínky zůstanou)

Libeňski pałac (Praha)

Nie 20.6.2021 15:00

(Mimjové)

(Praha)

Pt 16.4.2021 19:00
Czw 13.5.2021 19:00
út 18.5.2021 19:00
Czw 27.5.2021 19:00
Nie 6.6.2021 19:00
Czw 10.6.2021 19:00
Nie 20.6.2021 19:00

(Dobrou noc, mami)

Teatr Ungelt (Praha)

Wt 21.6.2021 19:00

(Prague Proms 2021: Z Nového světa)

Miejski Dom Reprezentacyjny (Praha)

Wt 21.6.2021 19:00

(Velmi, velmi, velmi temný příběh)

Teatr Švandy na Smíchovie (Praha)

Czw 13.5.2021 19:00
Pt 28.5.2021 19:00
Nie 13.6.2021 17:00
Wt 21.6.2021 19:00

(Mnoho povyku pro nic)

Teatr Narodowy - Teatr stanów (Praha)

Wt 21.6.2021 19:30

(PKF - Prague Philharmonia: Buzzi, Saint-Saëns, Beethoven)

Pałac Małostrański w Domu Profesów (Praha)

Wt 21.6.2021 20:00

(Přítelkyně)

Scena Letnia teatru Ungelt (Praha)

Nie 20.6.2021 20:00
Wt 21.6.2021 20:00

(Kutloch aneb I muži mají své dny)

Libeňski pałac (Praha)

Wt 21.6.2021 20:00
út 22.6.2021 20:00

(Ženy přežijí!)

Libeňski pałac (Praha)

Śr 23.6.2021 - Sob 3.7.2021

(Arena 2021)

Hořejší nábřeží (Praha)

Śr 23.6.2021
Nie 20.6.2021 19:00
út 22.6.2021 19:00
Śr 23.6.2021 19:00

(Kylián - Mosty času)

Teatr Narodowy (Praha)

Śr 23.6.2021 19:30

(Český národní symfonický orchestr: III. koncert)

Miejski Dom Reprezentacyjny (Praha)

Śr 23.6.2021 20:00

(Blbec k večeři)

Letnia scena Harfa (Praha)

Śr 23.6.2021 20:20

(Česká filharmonie: Open Air koncert)

Hradčanské náměstí (Praha)

Czw 24.6.2021 19:00
Czw 3.6.2021 19:00
Czw 24.6.2021 19:00

(The Same Self)

(Praha)

Pt 25.6.2021 - Nie 27.6.2021

(Mystic Sk8 Cup 2021)

Mystic Skatepark Štvanice (Praha)

Czw 24.6.2021 19:00
Pt 25.6.2021 19:00

(Jak starý je měsíc)

Teatr Ungelt (Praha)

Sob 26.6.2021

(Ginfest)

Národní (Praha)

Sob 26.6.2021 10:00

(Pat a Mat jedou na dovolenou)

Letnia scena Harfa (Praha)

Sob 26.6.2021 14:00

(Kouzelný cirkus)

Teatr Narodowy - Nowa Scena (Praha)

Śr 21.4.2021 10:30
Sob 22.5.2021 15:00
Sob 26.6.2021 15:00

(Eva tropí hlouposti)

Teatr na Fidlovačce (Praha)

Sob 26.6.2021 20:00

(O lásce)

Libeňski pałac (Praha)

Nie 27.6.2021 10:00
Śr 23.6.2021 18:00
Czw 24.6.2021 17:00
Pt 25.6.2021 19:00
Sob 26.6.2021 11:00
Nie 27.6.2021 11:00

(Šťastný princ)

Statek Tajemnica braci Formanów (Praha)

Nie 16.5.2021 14:00
út 25.5.2021 19:00
Nie 27.6.2021 15:00

(Malý princ)

Studio DVA (Praha)

Nie 27.6.2021 19:00

(Prague Proms 2021: Mnozil Brass)

Miejski Dom Reprezentacyjny (Praha)

Nie 27.6.2021 20:00

(Poprask na laguně)

Libeňski pałac (Praha)

Wt 28.6.2021 19:30

(PKF - Prague Philharmonia: Gounod, Gershwin, Hindemith)

Pałac Małostrański w Domu Profesów (Praha)

Wt 28.6.2021 20:00
Wt 28.6.2021 19:00
út 29.6.2021 19:00

(Mistr a Markétka)

Teatr w Dlouhé (Praha)

út 29.6.2021 19:30

(Harold Lopez-Nussa Quartet (Kuba))

Ratusz Nowomiejski (Praha)

Śr 30.6.2021 19:00
Śr 30.6.2021 19:00

(Aigel)

Centrum Sztuki Współczesnej DOX (Praha)

Śr 30.6.2021 20:00

(Vltava)

Jazz Dock (Praha)

Czw 1.7.2021 19:30

(Gossip)

Teatr Komedia (Praha)

út 29.6.2021 21:00
Śr 30.6.2021 21:00
Czw 1.7.2021 21:00

(Iluzionista)

Statek Tajemnica braci Formanów (Praha)

Śr 23.6.2021 19:00
Pt 25.6.2021 19:00
Sob 26.6.2021 19:00
Nie 27.6.2021 19:00
Śr 30.6.2021 19:00
Czw 1.7.2021 19:00
Pt 2.7.2021 19:00

(Le Ptit Cirk: Les Dodos)

Hořejší nábřeží (Praha)

Sob 3.7.2021 10:00
út 22.6.2021 20:00
Śr 23.6.2021 20:00
Czw 24.6.2021 20:00
Pt 2.7.2021 20:00
Sob 3.7.2021 20:00

(Hovory o štěstí mezi čtyřma očima)

Wyszehrad - fortec (Praha)

Śr 7.7.2021 19:00

(Prague Proms 2021: Spyro Gyra)

La_Fabrika (Praha)

Śr 7.7.2021 19:30

(Krajinou slz)

Teatr Komedia (Praha)

út 1.6.2021 20:30
Śr 2.6.2021 20:30
Śr 7.7.2021 20:00
Czw 8.7.2021 20:00

(Vysavač)

(Praha)

Pt 9.7.2021 21:00
Sob 10.7.2021 10:00

(Maxipes Fík)

(Praha)

Sob 10.7.2021 19:00

(Ondřej Havelka a Melody Makers)

Muzeum Kampa - Fundacja Jana i Medy Mládkových (Praha)

Sob 10.7.2021 19:00
út 29.6.2021 20:00
Śr 30.6.2021 20:00
út 6.7.2021 20:00
Śr 7.7.2021 20:00
Czw 8.7.2021 20:00
Pt 9.7.2021 20:00
Sob 10.7.2021 20:00

(Kdokoli může dělat cokoli)

Scena Letnia teatru Ungelt (Praha)

Pt 9.7.2021 19:30
Sob 10.7.2021 19:30
Nie 11.7.2021 19:30

(Revizor)

(Praha)

út 13.7.2021 19:00

(Prague Proms 2021: Slavné sborové scény)

Miejski Dom Reprezentacyjny (Praha)

út 8.6.2021 19:30
Śr 9.6.2021 19:30
Wt 12.7.2021 19:30
út 13.7.2021 19:30
Śr 16.6.2021 19:00
Śr 14.7.2021 19:00

(Caveman)

(Praha)

Czw 15.7.2021 19:00

(Prague Proms 2021: Hollywood Night)

Miejski Dom Reprezentacyjny (Praha)

Śr 14.7.2021 19:30
Czw 15.7.2021 19:30
Czw 15.7.2021 20:00

(Tindersticks)

Teatr Arka (Praha)

Czw 15.7.2021 20:00

(Co vy na to, pane Šmoldasi?)

Letnia scena Harfa (Praha)

Pt 16.7.2021 20:00

(Let's Dance)

Teatr ABC (Praha)

Sob 17.7.2021 19:00
Nie 6.6.2021 19:30
Pt 16.7.2021 19:30
Sob 17.7.2021 19:30

(4 sestry)

(Praha)

Nie 18.7.2021 20:00

(Drahá legrace)

Letnia scena Harfa (Praha)

Pt 28.5.2021 19:00
út 20.7.2021 19:00
Czw 1.7.2021 19:00
Śr 21.7.2021 19:00

(Carmen)

PVA Expo Praga Letňany (Praha)

Czw 22.7.2021 - Nie 25.7.2021
Czw 22.7.2021 - Nie 25.7.2021

(Czech Equestrian Masters)

Velká Chuchle (Praha)

Czw 15.7.2021 19:00
Czw 22.7.2021 19:00
Czw 22.7.2021 19:00

(Vlasta Redl s kapelou)

Muzeum Kampa - Fundacja Jana i Medy Mládkových (Praha)

Pt 23.7.2021 19:00

(Hrdinové)

(Praha)

Pt 23.7.2021 20:00
Sob 24.7.2021 10:00
Sob 24.7.2021 19:00
Czw 8.7.2021 20:00
Pt 9.7.2021 20:00
Sob 10.7.2021 20:00
Śr 14.7.2021 20:00
Czw 15.7.2021 20:00
Pt 16.7.2021 20:00
Sob 17.7.2021 20:00
Czw 22.7.2021 20:00
Pt 23.7.2021 20:00
Sob 24.7.2021 20:00

(Starci na chmelu)

Wyszehrad - fortec (Praha)

Wt 26.7.2021 19:00
út 27.7.2021 19:00

(DNA)

Studio DVA (Praha)

Śr 28.7.2021 19:00
Czw 10.6.2021 20:00
Pt 11.6.2021 20:00
Sob 12.6.2021 20:00
Wt 28.6.2021 20:00
út 29.6.2021 20:00
Wt 19.7.2021 20:00
út 20.7.2021 20:00
Śr 21.7.2021 20:00
Wt 26.7.2021 20:00
út 27.7.2021 20:00
Śr 28.7.2021 20:00

(Tri gracie z umakartu)

Wyszehrad - fortec (Praha)

Śr 28.7.2021 20:00

(Skleněný zvěřinec)

Letnia scena Harfa (Praha)

út 27.7.2021 20:00
Śr 28.7.2021 20:00

(Trhni si, otče!)

Scena Letnia teatru Ungelt (Praha)

Czw 29.7.2021 19:30

(Slipknot)

O2 arena (Praha)

Wt 12.7.2021 20:00
út 13.7.2021 20:00
Czw 29.7.2021 20:00

(Vězeň na druhé avenue - Niel Simon)

Scena Letnia teatru Ungelt (Praha)

Wt 17.5.2021 19:00
Wt 14.6.2021 19:00
Pt 30.7.2021 19:00
Sob 31.7.2021 10:00
Nie 1.8.2021 10:00

(Počernický Street Food Fest 2021)

Pałac Chvalý (Praha)

Nie 1.8.2021 20:00

(S tvojí dcerou ne!)

Letnia scena Harfa (Praha)

Nie 1.8.2021 21:00
Wt 2.8.2021 - út 31.8.2021
Śr 4.8.2021 20:00

(Milionový údržbář)

Letnia scena Harfa (Praha)

Czw 5.8.2021 19:00
Czw 5.8.2021 19:00

(Don Quijote)

(Praha)

út 13.7.2021 20:00
Czw 5.8.2021 20:00

(Natěrač)

Letnia scena Harfa (Praha)

Wt 2.8.2021 20:00
Sob 7.8.2021 20:00

(Jak starý je měsíc)

Scena Letnia teatru Ungelt (Praha)

út 15.6.2021 20:00
Wt 21.6.2021 20:00
Sob 7.8.2021 20:00
Wt 9.8.2021 20:00

(Sex pro pokročilé)

Wyszehrad - fortec (Praha)

Czw 10.6.2021 19:00
Pt 11.6.2021 19:00
Sob 12.6.2021 19:00
Nie 13.6.2021 19:00
Pt 2.7.2021 19:00
Sob 3.7.2021 19:00
Nie 4.7.2021 19:00
Śr 14.7.2021 19:00
Czw 15.7.2021 19:00
Pt 16.7.2021 19:00
Pt 23.7.2021 19:00
Sob 24.7.2021 19:00
Nie 25.7.2021 19:00
Śr 4.8.2021 19:00
Czw 5.8.2021 19:00
Śr 11.8.2021 19:00

(Sestra v akci)

PVA Expo Praga Letňany (Praha)

út 20.7.2021 20:00
Śr 11.8.2021 20:00

(Příště ho zabiju sám!)

Letnia scena Harfa (Praha)

Wt 2.8.2021 20:30
út 3.8.2021 20:30
Śr 4.8.2021 20:30
Czw 5.8.2021 20:30
Pt 6.8.2021 20:30
Sob 7.8.2021 20:30
Nie 8.8.2021 20:30
Wt 9.8.2021 20:30
út 10.8.2021 20:30
Śr 11.8.2021 20:30
Czw 12.8.2021 19:00
Czw 12.8.2021 19:00
Śr 16.6.2021 20:00
Czw 17.6.2021 20:00
Śr 30.6.2021 20:00
Czw 1.7.2021 20:00
Wt 12.7.2021 20:00
út 13.7.2021 20:00
Śr 4.8.2021 20:00
Pt 6.8.2021 20:00
Czw 12.8.2021 20:00

(Duety)

Wyszehrad - fortec (Praha)

Pt 13.8.2021 10:00

(Country Fontána)

Areał Štvanice (Praha)

Sob 19.6.2021 19:00
Pt 13.8.2021 19:00

(Tik tik)

(Praha)

Sob 19.6.2021 10:00
Sob 17.7.2021 10:00
Sob 14.8.2021 10:00
Wt 24.5.2021 19:00
út 15.6.2021 19:00
Sob 31.7.2021 19:00
Sob 14.8.2021 19:00
Nie 1.8.2021 20:30
Wt 2.8.2021 20:30
út 3.8.2021 20:30
Śr 4.8.2021 20:30
Czw 5.8.2021 20:30
Pt 6.8.2021 20:30
Sob 7.8.2021 20:30
Nie 8.8.2021 20:30
Wt 9.8.2021 20:30
út 10.8.2021 20:30
Śr 11.8.2021 20:30
Czw 12.8.2021 20:30
Pt 13.8.2021 20:30
Sob 14.8.2021 20:30

(Zimní pohádka)

Zamek Praski - kompleks zamkowy (Praha)

Nie 15.8.2021 20:00

(Vězeň na druhé avenue - Niel Simon)

Letnia scena Harfa (Praha)

Wt 16.8.2021 20:00

(Drobečky z perníku)

Letnia scena Harfa (Praha)

Pt 28.5.2021 11:00
Sob 29.5.2021 19:00
Wt 31.5.2021 19:00
Wt 16.8.2021 19:00
út 17.8.2021 19:00

(Ať vejde ten pravý)

Teatr Švandy na Smíchovie (Praha)

Pt 21.5.2021 19:00
Czw 8.7.2021 19:00
út 17.8.2021 19:00
út 10.8.2021 20:00
Wt 16.8.2021 20:00
út 17.8.2021 20:00

(Kutloch aneb I muži mají své dny)

Wyszehrad - fortec (Praha)

Pt 23.7.2021 19:00
Sob 24.7.2021 19:00
út 17.8.2021 19:00
Śr 18.8.2021 19:00

(Shirley Valentine)

Teatr ABC (Praha)

Wt 28.6.2021 20:00
út 29.6.2021 20:00
Czw 1.7.2021 20:00
Śr 7.7.2021 20:00
Śr 21.7.2021 20:00
Czw 22.7.2021 20:00
Wt 9.8.2021 20:00
Śr 18.8.2021 20:00
Czw 19.8.2021 20:00

(Ani o den dýl!)

Letnia scena Harfa (Praha)

Czw 17.6.2021 19:00
Wt 19.7.2021 19:00
Pt 20.8.2021 19:00
Czw 17.6.2021 20:00
Pt 18.6.2021 20:00
Sob 19.6.2021 20:00
Śr 11.8.2021 20:00
Czw 12.8.2021 20:00
Pt 13.8.2021 20:00
Sob 14.8.2021 20:00
Nie 15.8.2021 20:00
út 17.8.2021 20:00
Śr 18.8.2021 20:00
Czw 19.8.2021 20:00
Pt 20.8.2021 20:00

(Housle)

Scena Letnia teatru Ungelt (Praha)

Nie 25.7.2021 19:00
Wt 26.7.2021 19:00
Pt 20.8.2021 19:00
Sob 21.8.2021 19:00
Nie 22.8.2021 19:00

(Na zlatém jezeře)

Teatr ABC (Praha)

Nie 27.6.2021 20:00
Wt 28.6.2021 20:00
Wt 16.8.2021 20:00
Sob 21.8.2021 20:00
Nie 22.8.2021 20:00

(Skleněný strop)

Scena Letnia teatru Ungelt (Praha)

Wt 14.6.2021 20:00
Śr 14.7.2021 20:00
Nie 25.7.2021 20:00
Nie 8.8.2021 20:00
Nie 22.8.2021 20:00

(Normální debil)

Letnia scena Harfa (Praha)

Nie 22.8.2021 20:00
Czw 24.6.2021 20:00
Czw 29.7.2021 20:00
Wt 23.8.2021 20:00

(Cavewoman)

Letnia scena Harfa (Praha)

Wt 19.7.2021 19:00
út 20.7.2021 19:00
Wt 23.8.2021 19:00
út 24.8.2021 19:00

(Elefantazie)

Teatr ABC (Praha)

Wt 5.7.2021 19:30
út 6.7.2021 19:30
Wt 23.8.2021 19:30
út 24.8.2021 19:30

(Lazarus)

Teatr Komedia (Praha)

Wt 14.6.2021 20:00
Śr 16.6.2021 20:00
út 22.6.2021 20:00
Śr 23.6.2021 20:00
Czw 24.6.2021 20:00
Pt 25.6.2021 20:00
Czw 15.7.2021 20:00
Pt 16.7.2021 20:00
Sob 17.7.2021 20:00
Nie 18.7.2021 20:00
Wt 19.7.2021 20:00
út 20.7.2021 20:00
Wt 23.8.2021 20:00
Śr 25.8.2021 20:00

(Slepice na zádech)

Scena Letnia teatru Ungelt (Praha)

Śr 25.8.2021 20:00

(Smích zakázán)

Letnia scena Harfa (Praha)

Śr 2.6.2021 19:00
Pt 2.7.2021 19:00
Czw 26.8.2021 19:00

(Hrdý Budžes)

(Praha)

Czw 17.6.2021 19:00
Czw 8.7.2021 19:00
Czw 26.8.2021 19:00

(Zdeněk Izer - Na plný coole)

Letnia scena Harfa (Praha)

út 27.7.2021 19:00
Śr 28.7.2021 19:00
Czw 29.7.2021 19:00
Śr 25.8.2021 19:00
Czw 26.8.2021 19:00
Czw 19.8.2021 20:30
Pt 20.8.2021 20:30
Sob 21.8.2021 20:30
út 24.8.2021 20:30
Śr 25.8.2021 20:30
Czw 26.8.2021 20:30
Sob 28.8.2021 10:00
Sob 26.6.2021 19:00
Pt 16.7.2021 19:00
Sob 28.8.2021 19:00

(Saturnin)

(Praha)

Śr 18.8.2021 20:00
Czw 19.8.2021 20:00
Pt 20.8.2021 20:00
Sob 21.8.2021 20:00
Śr 25.8.2021 20:00
Czw 26.8.2021 20:00
Pt 27.8.2021 20:00
Sob 28.8.2021 20:00

(Revizor)

Wyszehrad - fortec (Praha)

Nie 11.7.2021 19:00
Wt 12.7.2021 19:00
út 13.7.2021 19:00
Pt 27.8.2021 19:00
Nie 29.8.2021 19:00
Nie 6.6.2021 20:00
Sob 28.8.2021 20:00
Nie 29.8.2021 20:00

(Poslední ze žhavých milenců)

Letnia scena Harfa (Praha)

Nie 29.8.2021 20:00

(Dan Bárta & Robert Balzar Trio)

Wyszehrad - fortec (Praha)

Czw 26.8.2021 19:30
Pt 27.8.2021 19:30
Wt 30.8.2021 19:30

(Meda)

Muzeum Kampa - Fundacja Jana i Medy Mládkových (Praha)

Wt 30.8.2021 20:00
Nie 20.6.2021 20:00
út 3.8.2021 20:00
Śr 4.8.2021 20:00
Czw 5.8.2021 20:00
Pt 6.8.2021 20:00
Pt 27.8.2021 20:00
Sob 28.8.2021 20:00
Nie 29.8.2021 20:00
Wt 30.8.2021 20:00

(Vejšlap)

Scena Letnia teatru Ungelt (Praha)

Śr 30.6.2021 19:00
Śr 14.7.2021 19:00
út 31.8.2021 19:00
út 31.8.2021 19:00

(Buty na Barče)

Dom Kultury Barikádníků (Praha)

Wt 30.8.2021 19:00
út 31.8.2021 19:00

(Kurz negativního myšlení)

Teatr Švandy na Smíchovie (Praha)

Czw 29.7.2021 20:00
Pt 30.7.2021 20:00
Sob 31.7.2021 20:00
Wt 2.8.2021 20:00
út 3.8.2021 20:00
Wt 23.8.2021 20:00
út 24.8.2021 20:00
Wt 30.8.2021 20:00
út 31.8.2021 20:00

(Vše o mužích)

Wyszehrad - fortec (Praha)

Śr 1.9.2021 20:00

(Na poslední chvíli)

Letnia scena Harfa (Praha)

Czw 24.6.2021 19:00
Czw 2.9.2021 19:00
Czw 2.9.2021 19:00

(Ondřej Havelka a jeho Melody Makers)

Miejski Dom Reprezentacyjny (Praha)

Czw 17.6.2021 19:00
Czw 2.9.2021 19:00

(Trója)

RockOpera Praga (Praha)

út 1.6.2021 19:00
Sob 4.9.2021 19:00

(Prachy!!!)

(Praha)

Sob 4.9.2021
Nie 5.9.2021
Nie 5.9.2021 20:00

(Flyying Colours (AUS))

Meet Factory (Praha)

Pt 4.6.2021 19:00
út 7.9.2021 19:00
út 18.5.2021 19:00
Pt 25.6.2021 19:00
Wt 16.8.2021 19:00
Śr 8.9.2021 19:00

(Lakomec)

(Praha)

Czw 6.5.2021 19:00
Pt 7.5.2021 19:00
Sob 15.5.2021 15:00
Pt 21.5.2021 19:00
Czw 17.6.2021 19:00
Czw 24.6.2021 19:00
Pt 25.6.2021 19:00
út 13.7.2021 19:00
Śr 14.7.2021 19:00
Wt 2.8.2021 19:00
Śr 4.8.2021 19:00
Śr 11.8.2021 19:00
Czw 12.8.2021 19:00
Wt 16.8.2021 19:00
út 17.8.2021 19:00
Wt 23.8.2021 19:00
út 24.8.2021 19:00
Czw 9.9.2021 19:00

(Líbánky na Jadranu)

Studio DVA (Praha)

Śr 8.9.2021 19:00
Czw 9.9.2021 19:00

(Flesh)

Centrum Sztuki Współczesnej DOX (Praha)

Czw 9.9.2021 19:30

(She Past Away (TR))

Akropolis (Praha)

Czw 9.9.2021 20:00

(Merta 75!)

Teatr Arka (Praha)

Pt 10.9.2021 19:30

(Pigeon John (USA) + support: XL The Band)

Kawiarnia w lesie (Praha)

Sob 12.6.2021 19:00
Sob 11.9.2021 19:00
Sob 11.9.2021 20:00

(Cat Rapes Dog (SE))

Rock Café (Praha)

Sob 11.9.2021 20:00

(The Toy Dolls)

Teatr Arka (Praha)

Pt 7.5.2021 19:00
Sob 8.5.2021 19:00
Wt 31.5.2021 19:00
Sob 19.6.2021 19:00
Wt 13.9.2021 19:00

(Vejšlap)

Teatr Ungelt (Praha)

Wt 13.9.2021 19:00

(Americké jaro 2021: Josef Špaček + Tomáš Jamník)

Centrum Sztuki Współczesnej DOX (Praha)

Śr 9.6.2021 19:00
Wt 13.9.2021 19:00

(Věra)

Studio DVA (Praha)

út 25.5.2021 19:00
Wt 28.6.2021 19:00
Sob 21.8.2021 19:00
Wt 13.9.2021 19:00
Śr 15.9.2021 - Wt 20.9.2021

(Future Gate)

Lucerna (Praha)

Czw 3.6.2021 19:00
Śr 15.9.2021 19:00
Śr 5.5.2021 19:30
Śr 2.6.2021 19:30
Śr 9.6.2021 19:30
Śr 15.9.2021 19:30
Czw 16.9.2021 20:00

(Longital (SK))

Jazz Dock (Praha)

Czw 16.9.2021 20:00

(Antonín Dvořák: Svatá Ludmila, op. 71, B. 144)

Katedra św. Wita, Wacława i Wojciecha (Praha)

Pt 17.9.2021 - Nie 19.9.2021

(Audio Zoo)

(Praha)

Pt 11.6.2021 19:00
Pt 17.9.2021 19:00
Sob 18.9.2021 21:00

(Maximo Park (GB))

Futurum Musicbar (Praha)

Sob 12.6.2021 19:00
Nie 19.9.2021 19:00

(Revizor)

Studio DVA (Praha)

Śr 22.9.2021 19:00
Pt 16.4.2021 19:30
Nie 18.4.2021 19:30
Śr 22.9.2021 19:30

(Moje tango)

(Praha)

Czw 23.9.2021 19:00
Czw 23.9.2021 20:00
Pt 24.9.2021 19:00

(1+1=3)

Teatr U strażaków (Praha)

Sob 25.9.2021 20:00

(Einstürzende Neubaten (DE))

Forum Karlín (Praha)

Pt 24.9.2021 19:00
Sob 25.9.2021 15:00
Nie 26.9.2021 15:00

(Čas růží)

Teatr Muzyczny w Karlinie (Praha)

Nie 26.9.2021 19:00
út 7.9.2021 19:00
út 28.9.2021 19:00

(Duety)

Studio DVA (Praha)

Śr 29.9.2021 19:00
Czw 30.9.2021 19:00

(Skleněný strop)

Teatr Ungelt (Praha)

Czw 30.9.2021 19:00

(Čochtan vypravuje)

Teatr U strażaków (Praha)

Czw 30.9.2021 21:00

(Boy Pablo (NO))

Futurum Musicbar (Praha)

Sob 2.10.2021 17:00

(Mejla 70)

Teatr Arka (Praha)

Nie 3.10.2021 20:00

(Nick Waterhouse (US))

Rock Café (Praha)

Nie 3.10.2021 21:00

(Hooverphonic / BE)

Lucerna Music Bar (Praha)

út 5.10.2021 19:00

(Dasha - o trochu větší koncert 5)

Salonik u Hybernů (Praha)

Śr 6.10.2021 19:30

(Amsterdam Klezmer Band (NL))

Jazz Dock (Praha)

Śr 6.10.2021 19:00
Czw 7.10.2021 19:00

(Dracula)

Teatr Muzyczny w Karlinie (Praha)

Czw 7.10.2021 19:30

(Buzerant + Vagyny Dy Praga)

Futurum Musicbar (Praha)

Czw 7.10.2021 19:30

(Bananagun (AUS))

Kawiarnia w lesie (Praha)

Czw 7.10.2021 20:00

(Mammal Hands (UK))

Akropolis (Praha)

Sob 9.10.2021 0:00

(Volkswagen Maraton Praha 2021)

Staroměstské náměstí (Praha)

Sob 9.10.2021 10:00

(Chilli Fest)

(Praha)

Pt 3.9.2021 19:00
Sob 4.9.2021 14:00
Sob 4.9.2021 19:00
Sob 11.9.2021 14:00
Sob 11.9.2021 19:00
Nie 12.9.2021 14:00
Pt 17.9.2021 19:00
Sob 18.9.2021 14:00
Sob 18.9.2021 19:00
Sob 25.9.2021 14:00
Sob 25.9.2021 19:00
Sob 2.10.2021 14:00
Sob 2.10.2021 19:00
Sob 9.10.2021 14:00
Sob 9.10.2021 19:00

(Čarodějka)

Goja Music Hall Praha (Praha)

Sob 9.10.2021 19:30

(Fallgrapp (SK) + Belau (HU))

Akropolis (Praha)

Sob 9.10.2021 15:00
Nie 10.10.2021 15:00

(Jesus Christ Superstar)

Teatr Muzyczny w Karlinie (Praha)

Nie 10.10.2021 19:00
Wt 11.10.2021 19:30

(Jazz Meets World: Emmet Cohen Trio (USA))

Ratusz Nowomiejski (Praha)

út 12.10.2021 20:00

(Zola Blood (UK))

Rock Café (Praha)

Śr 13.10.2021 20:00
Sob 16.10.2021 19:00

(Mina Caputo (USA))

Rock Café (Praha)

Wt 18.10.2021 19:30

(Tigress (GB))

Kawiarnia w lesie (Praha)

Pt 28.5.2021 19:30
Śr 29.9.2021 19:30
út 19.10.2021 19:30
út 19.10.2021 20:00

(Still Corners (UK))

Meet Factory (Praha)

Śr 20.10.2021

(Bon Art Junior Fest)

Salonik u Hybernů (Praha)

Śr 20.10.2021 19:00

(Tři v háji)

(Praha)

Śr 20.10.2021 19:00

(Jacob Lee (AUS))

Kawiarnia w lesie (Praha)

Sob 24.4.2021 19:30
út 27.4.2021 19:30
Czw 6.5.2021 19:30
Pt 21.5.2021 19:30
Śr 20.10.2021 19:30

(Otevřené manželství)

Studio DVA (Praha)

Pt 22.10.2021 18:00
Sob 23.10.2021 14:00
Sob 23.10.2021 18:00
Nie 24.10.2021 14:00

(Galileo)

Salonik u Hybernů (Praha)

Nie 24.10.2021 19:30

(Slow Readers Club (UK))

Kawiarnia w lesie (Praha)

Śr 27.10.2021 19:30

(Creedence Clearwater Revived (UK))

Salonik u Hybernů (Praha)

Pt 29.10.2021 18:00

(New Model Army (UK))

Lucerna Music Bar (Praha)

Sob 30.10.2021 17:30

(Sen noci svatojánské)

Centrum Kongresowe Praga (Praha)

Śr 5.5.2021 19:00
Sob 8.5.2021 20:00
Wt 17.5.2021 19:00
út 1.6.2021 19:00
Śr 16.6.2021 19:00
Śr 23.6.2021 19:00
Nie 26.9.2021 19:00
Sob 30.10.2021 18:00

(Můj báječný rozvod)

Studio DVA (Praha)

Śr 27.10.2021 19:00
Czw 28.10.2021 19:00
Pt 29.10.2021 19:00
Sob 30.10.2021 14:00
Nie 31.10.2021 15:00

(Sestra v akci)

Teatr Muzyczny w Karlinie (Praha)

Wt 1.11.2021 19:30

(Christian Sands Trio (Spojené státy))

Ratusz Nowomiejski (Praha)

Wt 1.11.2021 21:00

(Eagles of Death Metal (USA))

Lucerna Music Bar (Praha)

út 2.11.2021 20:00

(Bi-2 - New Best)

Forum Karlín (Praha)

Śr 3.11.2021 19:00
Śr 3.11.2021 19:00

(Veselá vdova)

Teatr Muzyczny w Karlinie (Praha)

Śr 3.11.2021 20:00

(Tara Fuki - křest CD)

Teatr Arka (Praha)

Czw 4.11.2021 19:30

(Pane, slyš mé prosby)

Studio Dwa (Praha)

Sob 6.11.2021 20:00
Sob 6.11.2021 20:00

(Jaroslav Svěcený 60: Gratulační koncert)

Miejski Dom Reprezentacyjny (Praha)

Czw 28.10.2021 18:00
Pt 29.10.2021 18:00
Sob 30.10.2021 13:00
Nie 31.10.2021 15:00
Czw 4.11.2021 18:00
Pt 5.11.2021 18:00
Sob 6.11.2021 14:00
Nie 7.11.2021 15:00

(Kvítek mandragory)

Broadway (Praha)

Nie 7.11.2021 20:00

(Saint Asonia)

Lucerna Music Bar (Praha)

Nie 7.11.2021 20:00
Wt 8.11.2021 20:00

(Kuzu (USA))

Punctum (Praha)

út 9.11.2021 19:00

(Alice Phoebe Lou (JAR))

Lucerna Music Bar (Praha)

Pt 12.11.2021 19:30

(Bratři (CZ))

Akropolis (Praha)

Pt 12.11.2021 20:00

(Heilung)

Forum Karlín (Praha)

Sob 13.11.2021 10:00

(Letenská husa a Košt svatomartinského vína 2021)

Narodowe Muzeum Rolnictwa (Praha)

Nie 14.11.2021 16:00

(Oidipus Tyranus)

RockOpera Praga (Praha)

Śr 17.11.2021 20:00

(The Score (US))

NoD Roxy - galeria (Praha)

Czw 18.11.2021 19:00

(7 proti Thébám - RockOpera)

RockOpera Praga (Praha)

Pt 19.11.2021

(Imagination Festival)

PVA Expo Praga Letňany (Praha)

Wt 22.11.2021 20:00

(Amaarae (GH/US))

Meet Factory (Praha)

út 23.11.2021 20:00
Śr 24.11.2021 20:00

(Willy Mason (US))

Meet Factory (Praha)

Czw 25.11.2021 20:00

(Laco Deczi & Celula New York)

Rock Café (Praha)

Pt 26.11.2021 - Nie 1.5.2022

(Falza? Falza!)

Pałac Šternbergów - pałac i galeria narodowa (Praha)

Nie 28.11.2021 21:00

(Ben Caplan (CA))

Futurum Musicbar (Praha)

Wt 29.11.2021 19:00

(Lords of the sound v programu Music is coming)

Centrum Kongresowe Praga (Praha)

út 30.11.2021 20:00

(Men I Trust (CA))

Rock Café (Praha)

Czw 2.12.2021 19:30

(Lydmor (DK))

Kawiarnia w lesie (Praha)

Pt 3.12.2021 19:30

(Jordan Mackampa (GB))

Kawiarnia w lesie (Praha)

Sob 4.12.2021 19:00

(Ghstkid)

Rock Café (Praha)

Sob 4.12.2021 19:30

(Ani Lorak)

Forum Karlín (Praha)

Nie 5.12.2021 16:00

(Faust Rockopera)

RockOpera Praga (Praha)

Wt 18.10.2021 19:00
út 23.11.2021 19:00
Czw 9.12.2021 19:00

(Iliada)

Teatr Bez zábradlí (Praha)

Nie 12.12.2021 19:00

(Vánoční nostalgie XI...)

Salonik u Hybernů (Praha)

Nie 12.12.2021 19:30

(Mirabile mysterium)

Studio Dwa (Praha)

út 28.9.2021 11:00
Śr 29.9.2021 11:00
Czw 30.9.2021 11:00
Czw 30.9.2021 19:00
Pt 1.10.2021 18:00
Sob 2.10.2021 14:00
Nie 3.10.2021 15:00
Czw 7.10.2021 18:00
Pt 8.10.2021 18:00
Sob 9.10.2021 14:00
Nie 10.10.2021 15:00
Czw 14.10.2021 18:00
Pt 15.10.2021 18:00
Sob 16.10.2021 14:00
Nie 17.10.2021 15:00
Czw 21.10.2021 18:00
Pt 22.10.2021 18:00
Sob 23.10.2021 14:00
Nie 24.10.2021 15:00
Czw 11.11.2021 18:00
Pt 12.11.2021 18:00
Sob 13.11.2021 14:00
Nie 14.11.2021 15:00
Czw 18.11.2021 18:00
Pt 19.11.2021 18:00
Sob 20.11.2021 14:00
Nie 21.11.2021 15:00
Czw 16.12.2021 18:00
Pt 17.12.2021 18:00
Sob 18.12.2021 14:00
Nie 19.12.2021 15:00

(Láska nebeská)

Broadway (Praha)

Pt 24.9.2021 19:00
Sob 25.9.2021 15:30
Nie 26.9.2021 15:30
Pt 8.10.2021 19:00
Sob 9.10.2021 15:30
Nie 10.10.2021 15:30
Pt 5.11.2021 19:00
Sob 6.11.2021 15:30
Nie 7.11.2021 15:30
Pt 17.12.2021 19:00
Sob 18.12.2021 15:30
Nie 19.12.2021 15:30

(Cabaret)

Teatr Bez zábradlí (Praha)

Pt 4.6.2021 19:00
Nie 19.12.2021 19:00

(Housle)

Teatr Švandy na Smíchovie (Praha)

Sob 4.9.2021 14:00
Sob 11.9.2021 14:00
Nie 12.9.2021 15:00
Nie 26.12.2021 15:00
Pt 31.12.2021 15:00
Sob 1.1.2022 15:00

(Mýdlový princ)

Broadway (Praha)

Sob 1.1.2022 16:00
Śr 5.5.2021 19:00
Czw 20.1.2022 19:00
út 25.1.2022 19:30

(Dagny (NO))

Kawiarnia w lesie (Praha)

Śr 9.2.2022 19:30

(Lime Cordiale (AUS))

Kawiarnia w lesie (Praha)

Sob 24.4.2021 14:00
Sob 24.4.2021 18:00
Sob 22.5.2021 14:00
Sob 22.5.2021 18:00
Sob 12.2.2022 14:00
Sob 12.2.2022 18:00
Nie 13.2.2022 14:00

(Šíleně smutná princezna)

Studio DVA (Praha)

Śr 16.2.2022 19:00

(Hodina duchů)

(Praha)

Śr 16.2.2022 20:00
Śr 16.2.2022 20:00

(Axel Flóvent (IS) + Plsi (SE))

Chapeau Rouge (Praha)

Sob 26.2.2022 19:00
Śr 2.3.2022 20:00

(Will & The People (UK))

CrossClub (Praha)

Wt 7.3.2022 19:30

(Michel Camilo - sólo piano)

Rudolfinum (Praha)

Czw 10.3.2022 19:00

(Na ostro)

(Praha)

Śr 23.3.2022 19:30

(Porridge Radio (GB))

Kawiarnia w lesie (Praha)

Czw 24.3.2022 19:00

(The Garden)

Kawiarnia w lesie (Praha)

Śr 21.4.2021 19:00
Czw 24.3.2022 19:00
Nie 27.3.2022 20:00

(Fontaines D.C. (IE))

NoD Roxy - galeria (Praha)

Czw 31.3.2022 19:30

(Arild Andersen Quartet (Norsko))

Ratusz Nowomiejski (Praha)

Nie 1.5.2022 19:30

(SOČR & Brad Mehldau)

Rudolfinum (Praha)

Wt 2.5.2022 20:00

(Dita Von Teese - Glamonatrix)

Teatr Muzyczny w Karlinie (Praha)

Sob 14.5.2022 14:00
Nie 15.5.2022 19:00

(Alexandrovci - European Tour 2022)

Tipsport Arena (Praha)

út 17.5.2022 20:00

(Girl in red (NO))

Meet Factory (Praha)

Sob 21.5.2022 20:00

(Therapy? (UK) + support)

Rock Café (Praha)

Śr 15.6.2022 19:30

(Formidable! Aznavour (FR))

Salonik u Hybernů (Praha)

Wt 12.9.2022 20:00

(Russ (US))

NoD Roxy - galeria (Praha)

Śr 1.1.2014 - Wt 1.1.2024

((Ne)zapomenuté pomníky – stoletá paměť národa a země)

Narodowe Muzeum Pedagogiki i Biblioteka im. J. A. Komeńskiego (Praha)

Śr 18.4.2018 - Pt 31.12.2021
Śr 6.3.2019 - Wt 4.10.2021

(Nevěsta prodaná do ciziny)

Muzeum Bedrzicha Smetany (Praha)

út 30.4.2019 - Nie 12.9.2021

(Antonín Dvořák: Inspirace přírodou)

Muzeum Antonina Dworzaka (Praha)

Pt 28.2.2020 - út 31.8.2021

(Za volební právo žen!)

Pomnik Narodowy Vítkov (Praha)

Śr 4.3.2020 - Sob 1.1.2022
Pt 6.3.2020 - Nie 19.9.2021

(Otevřený depozitář Umění Asie)

Pałac Targowy - pałac i galeria narodowa (Praha)

Pt 6.3.2020 - Nie 27.6.2021

(Doma na Sibiři)

Muzeum kultur Azji, Afryki i Ameryki im. Náprstka (Praha)

út 9.6.2020 - Nie 23.5.2021

(100 roků Říše loutek)

Dom Pod Złotym Pierścieniem (Praha)

út 23.6.2020 - Nie 27.6.2021

(Poklady numismatických sbírek)

Muzeum Narodowe (Praha)

Śr 8.7.2020 - Wt 31.5.2021
Nie 20.9.2020 - Śr 30.6.2021
Czw 1.10.2020 - Pt 30.4.2021

(Po stopách asijské cesty Hanzelky a Zikmunda)

Muzeum kultur Azji, Afryki i Ameryki im. Náprstka (Praha)

Pt 2.10.2020 - Czw 30.6.2022

(Lékaři rostlin)

Narodowe Muzeum Rolnictwa (Praha)

Czw 8.10.2020 - Nie 18.4.2021

(Antonín Tonder: Fotografie)

Galeria Josefa Sudka (Praha)

Pt 16.10.2020 - Sob 31.12.2022

(Hudební zvěřinec)

Muzeum Muzyki Czeskiej (Praha)

Nie 1.11.2020 - Pt 31.12.2021

(LEGO model na hlavním nádraží)

Praha hlavní nádraží (Praha)

út 3.11.2020 - Sob 15.5.2021

(Tajemství dřeva)

Narodowe Muzeum Rolnictwa (Praha)

Pt 6.11.2020 - Śr 30.6.2021

(1620: Cesta na Horu)

Muzeum Narodowe (Praha)

Śr 11.11.2020 - út 11.5.2021

(Art Prague Sculpture)

náměstí Winstona Churchilla (Praha)

Pt 13.11.2020 - Nie 1.5.2022

(Lidová víra)

Dom narodowy na Vinohradech (Praha)

Pt 20.11.2020 - Pt 30.4.2021

(Vladimír Janoušek)

Muzeum Kampa - Fundacja Jana i Medy Mládkových (Praha)

Śr 25.11.2020 - Nie 18.4.2021

(Duch, který pracuje: Architektura a česká politika 1918-1945)

Dom pod Czarną Madonną - Muzeum Czeskiego Kubizmu (Praha)

Czw 3.12.2020 - Nie 9.5.2021

(Česká stopa v historii výpočetní techniky)

Narodowe Muzeum Techniki (Praha)

út 8.12.2020 - Czw 15.4.2021
Sob 12.12.2020 - Pt 30.4.2021

(Lýkožrout smrkový - pohroma lesa)

Narodowe Muzeum Rolnictwa (Praha)

Wt 14.12.2020 - Nie 1.8.2021
Śr 16.12.2020 - Śr 21.4.2021

(O lásce)

Centrum Sztuki Współczesnej DOX (Praha)

Śr 16.12.2020 - Śr 28.4.2021

(Fenomeander)

Centrum Sztuki Współczesnej DOX (Praha)

Śr 16.12.2020 - Śr 30.6.2021

(Datamaze: Začarovaný kruh)

Centrum Sztuki Współczesnej DOX (Praha)

Śr 16.12.2020 - Nie 18.4.2021

(Vanitas)

Centrum Sztuki Współczesnej DOX (Praha)

Pt 18.12.2020 - Wt 31.5.2021

(Parlament!)

Pomnik Narodowy Vítkov (Praha)

Nie 20.12.2020 - Wt 31.5.2021

(Comenius 1592–1670)

Ujeżdzalnia Koni Zamku Praskiego - sala wystawowa (Praha)

Śr 20.1.2021 - Nie 18.4.2021

(Compassion Fatigue is Over)

Rudolfinum (Praha)

Wt 25.1.2021 - Sob 31.7.2021

(Virtuální galerie Jiřího Karáska ze Lvovic)

Muzeum Narodowego Piśmiennictwa (Praha)

Wt 1.2.2021 - Pt 31.12.2021

(Skryté poklady Letenských sadů)

Letenské sady - park (Praha)

Wt 8.2.2021 - Nie 30.5.2021

(Petr Oriešek, Kryštof Hošek: Soma Sema)

Muzeum Kampa - Fundacja Jana i Medy Mládkových (Praha)

Wt 8.2.2021 - Pt 30.4.2021

(Winter Selection 2021)

Galeria Kontroler jakości (Praha)

Pt 19.2.2021 - Sob 15.5.2021

(Krištof Kintera: Recept)

Holandská (Praha)

Pt 19.2.2021 - Pt 23.4.2021
Wt 22.2.2021 - Pt 16.4.2021
Wt 1.3.2021 - Nie 12.9.2021

(Včely a včelařství)

Narodowe Muzeum Rolnictwa (Praha)

Wt 1.3.2021 - Nie 12.9.2021

(Nejen včely - Opylovači známí i nevšední)

Narodowe Muzeum Rolnictwa (Praha)

Wt 1.3.2021 - Wt 31.5.2021

(Tajemný kabinet profesora Beneše)

Muzeum Montanelli - muzeum i galeria (Praha)

Wt 1.3.2021 - Pt 30.4.2021

(Čteme. Čteme? Čtěme!)

Klementinum - kompleks budowlany (Praha)

Śr 3.3.2021 - Nie 25.4.2021

(Boaz Amidror: Izraelská příroda)

Czech Photo Centre (Praha)

Śr 10.3.2021 - út 27.4.2021

(Loading Love)

Alšovo nábřeží (Praha)

Śr 10.3.2021 - Śr 28.4.2021
Czw 18.3.2021 - Nie 18.4.2021

(Industriální architektura)

Narodowa Biblioteka Techniczna (Praha)

Śr 24.3.2021 - Nie 8.8.2021

(Jan Jedlička)

Galeria Miasta Stołecznego Pragi - Biblioteka Miejska (Praha)

Czw 25.3.2021 - Śr 12.5.2021

(Malé dějiny fotopastí)

Fotograf Gallery (Praha)

Czw 25.3.2021 - Śr 30.6.2021
Pt 26.3.2021 - Nie 2.5.2021

(Alena Anderlová: Iluze rovnováhy)

Galeria Václava Špály (Praha)

Pt 26.3.2021 - Wt 31.5.2021

(Best of: 2020)

Kampa (Praha)

Wt 29.3.2021 - Pt 30.4.2021
út 30.3.2021 - Śr 30.6.2021
Śr 31.3.2021 - Nie 1.8.2021

(Josef Sudek, Otto Rothmayer: Návštěva u pana kouzelníka)

Muzeum Sztuki Użytkowej w Pradze (Praha)

Śr 31.3.2021 - Nie 13.6.2021
Czw 1.4.2021 - Pt 21.5.2021

(Czech Press Photo 2020)

Muzeum Narodowe (Praha)

Czw 1.4.2021 - Pt 31.12.2021

(Lesy pro budoucnost)

Narodowe Muzeum Rolnictwa (Praha)

Czw 1.4.2021 - Pt 30.4.2021

(Současná polská serigrafie)

Galeria Hollar (Praha)

Czw 8.4.2021 - Nie 2.5.2021
Pt 9.4.2021 - Nie 15.8.2021

(Toyen: Snící rebelka)

Ujeżdżalnia Wallensteina - galeria narodowa (Praha)

Pt 9.4.2021 - Nie 29.8.2021

(František Skála a jiné práce)

Dom Pod kamiennym dzwonem - galeria (Praha)

Śr 14.4.2021 19:30

(Amerikánka)

Rzeźnia 78 (Praha)

Czw 15.4.2021 - Śr 30.6.2021

(Svatoslav Böhm: Půdorysy paměti)

Muzeum Kampa - Fundacja Jana i Medy Mládkových (Praha)

Czw 15.4.2021 - Pt 25.6.2021
Czw 15.4.2021 - Nie 6.6.2021

(Kuba Kamiński: Šeptuchy)

Leica Gallery (Praha)

Czw 15.4.2021 - Czw 10.6.2021
Czw 15.4.2021 16:00
Czw 15.4.2021 19:00

(Scény z manželského života)

Teatr Švandy na Smíchovie (Praha)

Pt 16.4.2021

(Karlín Market)

Karlínské náměstí (Praha)

Sob 17.4.2021 8:00
Czw 15.4.2021 9:00
Sob 17.4.2021 9:00

(Farmářský trh Kubáň)

Kubánské náměstí (Praha)

Sob 17.4.2021 14:30
Nie 18.4.2021 10:30

(Mikulášovy patálie)

Teatr v Celetné (Praha)

Wt 19.4.2021 16:00
út 20.4.2021 - Nie 25.4.2021

(Dny evropského filmu 2021)

Lucerna (Praha), Světozor (Praha), (Praha)

út 20.4.2021 10:00
Wt 19.4.2021 20:00
út 20.4.2021 20:00

(Skugga Baldur)

Studio Bohaterów (Praha)

Śr 21.4.2021 10:00
Czw 22.4.2021 10:00
Czw 22.4.2021 16:00
Czw 22.4.2021 19:00

(S Pydlou v zádech)

Dzielnicowy dom kultury Praga 9 - Scena teatralna GONG (Praha)

Pt 23.4.2021 17:00

(Neposlušná kůzlátka)

Teatr Švandy na Smíchovie (Praha)

Sob 24.4.2021 19:30

(Terminus)

Teatr v Celetné (Praha)

Nie 25.4.2021 15:00

(Buchty a loutky - Paleček)

Teatr Švandy na Smíchovie (Praha)

Nie 25.4.2021 19:30

(Milena má problém)

Teatr v Celetné (Praha)

Nie 25.4.2021 20:00

(Iluze)

Jindřišská (Praha)

Wt 26.4.2021 - Nie 2.5.2021
út 27.4.2021 10:00
Czw 29.4.2021 - Nie 2.5.2021
Czw 29.4.2021 10:00
Czw 29.4.2021 10:30
Czw 29.4.2021 19:00

(Les)

Studio DVA (Praha)

Pt 30.4.2021 19:30

(Plejtvák)

Studio Ypsilon (Praha)

Sob 1.5.2021 14:00

(Libeňská pouť)

U Meteoru (Praha)

Wt 3.5.2021 19:30

(Jeden německý život)

Teatr przy Rzeźnickiej (Praha)

út 4.5.2021 19:30
Śr 5.5.2021 - Nie 27.6.2021

(Czech Nature Photo)

Czech Photo Centre (Praha)

Śr 5.5.2021 - Nie 27.6.2021

(Energie & civilizace)

Kampa (Praha)

Śr 5.5.2021 19:30
Czw 6.5.2021 - Czw 17.6.2021
Czw 6.5.2021 16:00 - 18:00
Czw 6.5.2021 18:00

(Knihy v kobce)

Hořejší nábřeží (Praha)

Czw 6.5.2021 20:00

(Zahrada)

Teatr Narodowy - Nowa Scena (Praha)

Pt 7.5.2021 - Pt 30.7.2021
Sob 8.5.2021 - Czw 26.8.2021

(Ko-laborace)

Pragovka (Praha)

Sob 17.4.2021 8:00
Sob 24.4.2021 8:00
Sob 1.5.2021 8:00
Sob 8.5.2021 8:00

(Farmářské trhy na kulaťáku)

Vítězné náměstí (Praha)

Sob 8.5.2021 10:00

(Mint Market Praha Jaro)

Bubenské nábřeží (Praha)

Wt 10.5.2021 19:30
út 11.5.2021 19:30

(Swing se vrací neboli o štěstí)

Studio Ypsilon (Praha)

Śr 12.5.2021 - Nie 30.10.2021

(Kamenné poklady pražských zahrad)

Troja - pałac (Praha)

Czw 13.5.2021 - Sob 15.5.2021

(Festival tanečních filmů)

Světozor (Praha)

Czw 13.5.2021 19:00

(Anna Karenina)

RockOpera Praga (Praha)

Pt 14.5.2021 - Nie 21.11.2021

(Viktor Pivovarov: Moskevská gotika)

Pałac Targowy - pałac i galeria narodowa (Praha)

Pt 14.5.2021 - Nie 8.8.2021

(Dřevo/řez)

Pałac Targowy - pałac i galeria narodowa (Praha)

út 27.4.2021 19:00
Śr 12.5.2021 19:00
Pt 14.5.2021 19:00

(Pan Halpern a pan Johnson)

Teatr Ungelt (Praha)

Sob 15.5.2021 - Nie 31.12.2023

(Historie výstavby budovy NZM)

Narodowe Muzeum Rolnictwa (Praha)

Sob 15.5.2021 19:00

(Celebrity)

Studio DVA (Praha)

Nie 16.5.2021 12:00

(Fun&Run)

(Praha)

Nie 2.5.2021 15:00
Nie 16.5.2021 15:00
út 18.5.2021

(Mezinárodní den muzeí)

Narodowe Muzeum Rolnictwa (Praha)

Śr 19.5.2021 - Nie 17.10.2021
Śr 19.5.2021 19:00

(Zdeněk Izer - Na plný coole)

Dzielnicowy dom kultury Praga 9 - Scena teatralna GONG (Praha)

Śr 5.5.2021 19:00
Śr 19.5.2021 19:00

(Přítelkyně)

Teatr Ungelt (Praha)

Śr 19.5.2021 19:30

(Rebelky)

(Praha)

Śr 19.5.2021 20:00

(Koncové světlo)

Teatr Narodowy - Nowa Scena (Praha)

Czw 20.5.2021
Czw 20.5.2021 19:30
Pt 21.5.2021 - Nie 23.5.2021
Pt 21.5.2021 - Nie 23.5.2021
Czw 6.5.2021 19:00
út 11.5.2021 19:00
Śr 12.5.2021 19:00
Sob 15.5.2021 14:00
Śr 19.5.2021 19:00
Pt 21.5.2021 19:00

(Forsythe, Clug, McGregor)

Opera Państwowa Praga (Praha)

Pt 21.5.2021 19:00

(Taneční hodiny)

Teatr Ungelt (Praha)

Śr 21.4.2021
Sob 1.5.2021
Sob 15.5.2021
Nie 23.5.2021

(Fortuna liga, zápasy Bohemians Praha 1905)

Stadion Bohemians 1905 - Ďolíček (Praha)

Nie 23.5.2021 19:00

(Oběd u Wittgensteina)

Teatr Narodowy - Teatr stanów (Praha)

Wt 24.5.2021 19:00

(Skořápka)

Teatr Ungelt (Praha)

Wt 3.5.2021 19:30
Śr 19.5.2021 19:30
Wt 24.5.2021 19:30

(Spálená 16)

Studio Ypsilon (Praha)

út 25.5.2021 - Nie 5.9.2021
Czw 27.5.2021 19:30
Pt 28.5.2021
Nie 30.5.2021 19:00

(Brouk v hlavě)

Studio DVA (Praha)

Wt 31.5.2021 - Nie 6.6.2021

(Fotoškoda Fest)

Galeria Langhans (Praha)

út 18.5.2021 19:30
Wt 31.5.2021 19:30

(K.š.e.f.t.)

Klub Dramatyczny (Praha)

Wt 31.5.2021 21:00

(Walter Trout (US))

Lucerna Music Bar (Praha)

út 1.6.2021 - Nie 30.10.2021

(Jože Plečnik v Praze)

Zamek Praski - kompleks zamkowy (Praha)

út 1.6.2021 - Czw 30.9.2021

(Architektura za polárním kruhem)

Galeria Jarosława Fragnera (Praha)

Wt 3.5.2021 20:00
Śr 2.6.2021 20:00

(Duchové jsou taky jenom lidi)

Teatr Narodowy - Nowa Scena (Praha)

Czw 3.6.2021 19:30

(Jméno)

Teatr v Celetné (Praha)

Czw 3.6.2021 19:00
Pt 4.6.2021 19:00

(Pan Pros)

Centrum Sztuki Współczesnej DOX (Praha)

Wt 10.5.2021 19:00
Wt 17.5.2021 19:00
Czw 20.5.2021 19:00
Śr 26.5.2021 19:00
Śr 2.6.2021 19:00
Pt 4.6.2021 19:00

(Dovolená paní Josefy)

Teatr Ungelt (Praha)

Czw 15.4.2021 19:00
Pt 28.5.2021 19:00
Pt 4.6.2021 19:00

(Testosteron)

Teatr na Fidlovačce (Praha)

Sob 5.6.2021

(MDA ride)

Praha

Nie 6.6.2021 11:30

(Matiné s hudbou z filmů a pohádek)

Teatr Švandy na Smíchovie (Praha)

Pt 30.4.2021 19:00
Śr 9.6.2021 19:00

(Srnky)

Teatr na Fidlovačce (Praha)

Wt 26.4.2021 19:00
út 25.5.2021 19:00
Sob 5.6.2021 19:00
Śr 9.6.2021 19:00

(Trhni si, otče!)

Teatr Ungelt (Praha)

Czw 10.6.2021 - Śr 30.6.2021

(Udržitelná Praha)

- galeria (Praha)

Czw 10.6.2021 - Nie 13.6.2021

(Svět knihy)

(Praha)

Czw 10.6.2021 19:00

(Moje hra)

(Praha)

Czw 27.5.2021 19:00
Pt 11.6.2021 19:00

(Výjimečný stav)

Teatr na Fidlovačce (Praha)

Pt 11.6.2021 20:00

(Parazit)

Akropolis (Praha)

Sob 12.6.2021 10:00

(Lotrando a Zubejda)

Letnia scena Harfa (Praha)

Sob 12.6.2021 20:00

(Sólo pro nás dva)

Teatr Narodowy - Nowa Scena (Praha)

Nie 13.6.2021 19:00

(Skleněný strop)

Teatr ABC (Praha)

Nie 13.6.2021 19:00

(Podvraťáci)

Akropolis (Praha)

Czw 27.5.2021 20:00
Nie 13.6.2021 20:00

(Otec hlídá dceru)

Teatr Narodowy - Nowa Scena (Praha)

Nie 13.6.2021 20:00
Wt 14.6.2021 20:00

(Vše o ženách)

Wyszehrad - fortec (Praha)

Śr 16.6.2021 19:00

(Misantrop)

Teatr Narodowy - Teatr stanów (Praha)

Czw 17.6.2021 - Nie 30.10.2021

(Setiny - Bohumila Grögerová)

Letni Pałacyk Hvězda (Praha)

Czw 17.6.2021 19:30
Pt 18.6.2021 19:00

(Čas pod psa)

(Praha)

Śr 21.4.2021 19:00
Pt 14.5.2021 19:00
Pt 18.6.2021 19:00

(Dánská dívka)

Teatr na Fidlovačce (Praha)

Pt 18.6.2021 20:00

(Poprask na laguně)

Wyszehrad - fortec (Praha)

Sob 19.6.2021 - Wt 19.7.2021

(Má vlast cestami proměn - 13. ročník)

Wyszehrad - fortec (Praha)

Sob 19.6.2021 10:00
Sob 19.6.2021 10:00

(Den zemědělství a potravinářství 2021)

Narodowe Muzeum Rolnictwa (Praha)

Nie 25.4.2021 14:00
Nie 23.5.2021 14:00
Nie 20.6.2021 15:00

(Smolíkovi)

Studio DVA (Praha)

Nie 20.6.2021 20:00
Nie 20.6.2021 17:00
Wt 21.6.2021 17:00

(Modlitba)

Akropolis (Praha)

Śr 23.6.2021 20:00
Czw 24.6.2021 20:00

(Otevřené manželství)

Libeňski pałac (Praha)

Pt 25.6.2021 9:00

(Malá slavnost lesa a dřeva)

Narodowe Muzeum Rolnictwa (Praha)

Śr 2.6.2021 19:00
Pt 25.6.2021 19:00

(Idiot)

Teatr Narodowy - Teatr stanów (Praha)

Pt 21.5.2021 19:00
Pt 25.6.2021 19:00

(Kdo je pan Schmitt?)

Teatr na Fidlovačce (Praha)

Pt 25.6.2021 20:00

(Oscar pro Emily)

Libeňski pałac (Praha)

Sob 26.6.2021 - Nie 27.6.2021
Sob 26.6.2021 10:00
Czw 27.5.2021 19:00
út 29.6.2021 19:00
út 29.6.2021 19:30

(Český národní symfonický orchestr: IV. koncert)

Miejski Dom Reprezentacyjny (Praha)

Wt 17.5.2021 20:00
Wt 28.6.2021 20:00
út 29.6.2021 20:00
Śr 30.6.2021 20:00

(Kacířské eseje)

Studio Bohaterów (Praha)

Czw 1.7.2021 - Nie 1.8.2021
Pt 16.4.2021 19:00
Czw 13.5.2021 19:00
Czw 1.7.2021 19:00

(Poprask na laguně)

Studio DVA (Praha)

Czw 24.6.2021 18:00
Pt 25.6.2021 18:00
Nie 27.6.2021 20:00
Wt 28.6.2021 20:00
út 29.6.2021 20:00
Czw 1.7.2021 20:00
Pt 2.7.2021 20:00
Sob 3.7.2021 17:00

(UduL)

Hořejší nábřeží (Praha)

Śr 23.6.2021 20:30
Czw 24.6.2021 20:30
Sob 26.6.2021 20:30
Wt 28.6.2021 19:00
út 29.6.2021 19:00
Czw 1.7.2021 17:00
Pt 2.7.2021 17:00
Sob 3.7.2021 19:00

(Obludárium)

Hořejší nábřeží (Praha)

Sob 5.6.2021 19:00
Sob 3.7.2021 19:00
Czw 1.7.2021 20:00
Pt 2.7.2021 20:00
Sob 3.7.2021 20:00
Nie 4.7.2021 20:00
Wt 5.7.2021 20:00

(Poslední ze žhavých milenců)

Scena Letnia teatru Ungelt (Praha)

Sob 19.6.2021 20:00
Pt 25.6.2021 20:00
Sob 26.6.2021 20:00
Wt 5.7.2021 20:00
út 6.7.2021 20:00

(Brouk v hlavě)

Wyszehrad - fortec (Praha)

Śr 7.7.2021 19:00
Czw 8.7.2021 19:00

(Vím, že víš, že vím...)

Teatr ABC (Praha)

Nie 11.7.2021 20:00

(Příbuzné si nevybíráme)

Letnia scena Harfa (Praha)

Wt 12.7.2021 - Nie 18.7.2021

(WTA Prague Open)

Sport Park Stromovka - TK Sparta Praha (Praha)

Wt 12.7.2021 19:00
Wt 12.7.2021 20:00
Nie 6.6.2021 19:30
Pt 16.7.2021 19:30
Sob 17.7.2021 19:30

(4 sestry)

Praha

Czw 22.7.2021 19:00

(Maok - Světelné ornamenty)

Ratusz Nowomiejski (Praha)

Śr 26.5.2021 19:00
Czw 29.7.2021 19:00
Czw 29.7.2021 20:00
Pt 30.7.2021 20:00

(Michal Pavlíček a Trio)

Jazz Dock (Praha)

Sob 31.7.2021 14:00

(Pure Open Air: Carl Cox)

Fontanna Křižíka (Praha)

Śr 14.7.2021 20:00
Pt 30.7.2021 20:00
Sob 31.7.2021 20:00

(Drobečky z perníku)

Scena Letnia teatru Ungelt (Praha)

Wt 7.6.2021 19:00
Wt 2.8.2021 19:00

(Titanic)

(Praha)

Wt 2.8.2021 20:00
út 3.8.2021 20:00

(V Paříži bych tě nečekala, tatínku)

Letnia scena Harfa (Praha)

út 8.6.2021 19:00
Śr 4.8.2021 19:00
Czw 5.8.2021 20:00

(Richard Marx)

Salonik u Hybernů (Praha)

Pt 6.8.2021 18:00

(Andělé v Americe)

Teatr ABC (Praha)

Sob 7.8.2021
Nie 8.8.2021
Pt 9.7.2021 19:00
Wt 9.8.2021 19:00
Sob 22.5.2021 19:00
Wt 21.6.2021 19:00
út 10.8.2021 19:00

(Veletoč)

(Praha)

Sob 26.6.2021 20:00
Nie 8.8.2021 20:00
Wt 9.8.2021 20:00
út 10.8.2021 20:00

(Pan Halpern a pan Johnson)

Scena Letnia teatru Ungelt (Praha)

Czw 12.8.2021 20:00

(Lukáš Pavlásek: Planeta slepic)

Letnia scena Harfa (Praha)

Pt 13.8.2021 20:00
Sob 14.8.2021 20:00

(Otevřené manželství)

Wyszehrad - fortec (Praha)

Nie 15.8.2021 20:00

(Szidi Tobias & band - Sedmoláska)

Wyszehrad - fortec (Praha)

Wt 21.6.2021 20:00
Wt 19.7.2021 20:00
Wt 26.7.2021 20:00
út 10.8.2021 20:00
út 17.8.2021 20:00

(A do pyžam!)

Letnia scena Harfa (Praha)

Czw 20.5.2021 19:00
Śr 18.8.2021 19:00
Czw 8.7.2021 19:00
Pt 9.7.2021 19:00
Sob 10.7.2021 19:00
Śr 18.8.2021 19:00
Czw 19.8.2021 19:00

(Cry baby cry)

Teatr Švandy na Smíchovie (Praha)

Wt 14.6.2021 20:30
út 15.6.2021 20:30
Wt 21.6.2021 20:30
Śr 23.6.2021 20:30
Czw 24.6.2021 20:30
Wt 28.6.2021 20:30
Śr 30.6.2021 20:30
Wt 12.7.2021 20:30
Wt 26.7.2021 20:30
Śr 28.7.2021 20:30
Czw 29.7.2021 20:30
Pt 30.7.2021 20:30
Sob 31.7.2021 20:30
Czw 5.8.2021 20:30
út 10.8.2021 20:30
Śr 11.8.2021 20:30
Sob 14.8.2021 20:30
Sob 21.8.2021 20:30

(Werich)

Muzeum Kampa - Fundacja Jana i Medy Mládkových (Praha)

Śr 19.5.2021 19:00
út 13.7.2021 19:00
út 24.8.2021 19:00
út 24.8.2021 20:00

(Filumena Marturano)

Letnia scena Harfa (Praha)

út 22.6.2021 19:00
Śr 25.8.2021 19:00
Sob 24.4.2021 19:00
Pt 25.6.2021 19:00
Sob 26.6.2021 19:00
Wt 5.7.2021 19:00
út 6.7.2021 19:00
Wt 23.8.2021 19:00
út 24.8.2021 19:00
Śr 25.8.2021 19:00
Czw 26.8.2021 19:00

(Smrt mu sluší)

Teatr Švandy na Smíchovie (Praha)

Śr 23.6.2021 19:00
Pt 27.8.2021 19:00

(Lady Oskar)

(Praha)

Pt 7.5.2021 19:00
Wt 17.5.2021 19:00
Wt 28.6.2021 19:00
út 29.6.2021 19:00
Śr 30.6.2021 19:00
Czw 1.7.2021 19:00
Pt 2.7.2021 19:00
Sob 3.7.2021 19:00
Pt 27.8.2021 19:00
Sob 28.8.2021 19:00

(Kdo je tady ředitel?)

Teatr Švandy na Smíchovie (Praha)

Nie 29.8.2021 10:00

(Maxipes Fík)

Letnia scena Harfa (Praha)

Czw 8.7.2021 19:30
Nie 29.8.2021 19:30

(Amazonky)

Teatr Komedia (Praha)

Sob 26.6.2021 17:00
Nie 27.6.2021 17:00
Wt 30.8.2021 18:00

(O líné babičce)

Teatr w Dlouhé (Praha)

Wt 30.8.2021 19:30

(Lešanské jesličky)

Teatr Komedia (Praha)

Czw 1.7.2021 19:00
Pt 2.7.2021 19:00
Sob 3.7.2021 19:00
Wt 30.8.2021 19:00
út 31.8.2021 19:00
út 31.8.2021 19:30

(Panoptikum)

Teatr Komedia (Praha)

út 31.8.2021 20:00

(Když kočky nejsou doma)

Letnia scena Harfa (Praha)

Czw 1.7.2021 19:00
Wt 12.7.2021 19:00
út 13.7.2021 19:00
Śr 1.9.2021 19:00
Czw 2.9.2021 19:00

(Bez roucha)

Teatr w Dlouhé (Praha)

Nie 2.5.2021 19:00
Sob 19.6.2021 19:00
Czw 2.9.2021 19:00

(Vysavač)

Studio DVA (Praha)

Śr 30.6.2021 20:00
út 27.7.2021 20:00
Czw 2.9.2021 20:00

(Caveman)

Letnia scena Harfa (Praha)

Sob 29.5.2021 19:00
Pt 3.9.2021 19:00
Sob 4.9.2021 10:00

(Příhody včelích medvídků)

Letnia scena Harfa (Praha)

Sob 5.6.2021 10:00
Nie 5.9.2021 10:00

(Princové jsou na draka)

Letnia scena Harfa (Praha)

út 7.9.2021 - út 26.10.2021

(Kurz Manželské večery - Praha)

Na vysoké II (Praha)

Śr 8.9.2021

(Festival vědy)

Vítězné náměstí (Praha)

út 11.5.2021 19:00
Czw 3.6.2021 19:00
Czw 9.9.2021 19:00
Sob 11.9.2021 - Nie 19.9.2021
Nie 12.9.2021
Nie 12.9.2021 19:30

(The Wedding Present (GB))

Kawiarnia w lesie (Praha)

Wt 24.5.2021 19:30
Wt 31.5.2021 19:30
Wt 13.9.2021 19:30
út 14.9.2021 - Wt 31.1.2022

(Svatá Ludmila 1100 let)

Klasztor św. Agnieszki Czeskiej - klasztor i galeria narodowa (Praha)

Wt 26.4.2021 15:30
Wt 26.4.2021 19:30
út 18.5.2021 19:30
út 14.9.2021 19:30
Czw 16.9.2021
Czw 16.9.2021 17:00
Czw 16.9.2021 19:30

(Koop Oscar Orchestra (SWE))

Akropolis (Praha)

Pt 17.9.2021 - Pt 24.9.2021

(Febiofest 2021)

Cinema City Slovanský dům (Praha)

Wt 24.5.2021 19:00
Nie 6.6.2021 19:00
Nie 19.9.2021 14:00

(Odpočívej ve svém pokoji)

Studio DVA (Praha)

Wt 20.9.2021 - Nie 10.10.2021
Wt 20.9.2021 - Nie 10.10.2021
Wt 20.9.2021 - Nie 10.10.2021

(Jan Kotěra)

- galeria (Praha)

Czw 23.9.2021 19:00
Sob 15.5.2021 19:30
Czw 23.9.2021 19:30
Sob 25.9.2021 19:00

(Kid Francescoli (FR))

Kawiarnia w lesie (Praha)

Nie 26.9.2021 19:00

(Teď ne! aneb Na tohle teď není ta pravá chvíle)

Teatr Švandy na Smíchovie (Praha)

út 28.9.2021 - Czw 28.10.2021
út 28.9.2021 19:30
Śr 29.9.2021 - Wt 4.10.2021
Śr 29.9.2021 20:00

(Lotto (PL))

Punctum (Praha)

Czw 30.9.2021 19:30

(El Fuego)

Studio Dwa (Praha)

Śr 12.5.2021 19:30
Pt 10.9.2021 19:30
Czw 30.9.2021 19:30
Pt 1.10.2021
Sob 2.10.2021

(Za tajemstvím potravin aneb Víš, co jíš?)

Narodowe Muzeum Rolnictwa (Praha)

Nie 3.10.2021

(18. Memoriál Harryho Petrlíka)

Velká Chuchle (Praha)

Wt 10.5.2021 19:30
Nie 16.5.2021 19:30
Nie 30.5.2021 19:30
Wt 7.6.2021 19:30
Wt 21.6.2021 19:30
Wt 20.9.2021 19:30
Wt 4.10.2021 19:30

(Polibek)

(Praha)

Pt 8.10.2021 19:30

(Věčná milenka Alma Mahlerová)

Teatr przy Rzeźnickiej (Praha)

Śr 28.4.2021 19:30
Pt 7.5.2021 19:30
Śr 13.10.2021 19:30

(O lásce)

(Praha)

Wt 18.10.2021 19:00
út 19.10.2021 19:30

(Die Happy (DE/CZE))

Akropolis (Praha)

Czw 6.5.2021 19:30
Pt 21.5.2021 19:30
Śr 20.10.2021 19:30
Pt 22.10.2021 19:00
Sob 23.10.2021 15:00
Nie 24.10.2021 15:00

(Rebelové)

Teatr Muzyczny w Karlinie (Praha)

Nie 24.10.2021 19:00
Nie 24.10.2021 20:00

(The Crimson Marathon)

Teatr Arka (Praha)

Śr 14.4.2021 17:30
Śr 28.4.2021 19:15
Wt 17.5.2021 20:00
Śr 19.5.2021 17:30
Śr 16.6.2021 17:30
Wt 28.6.2021 19:15
Wt 26.7.2021 18:45
Wt 30.8.2021 17:45
Wt 6.9.2021 17:30
Wt 13.9.2021 17:30
Śr 22.9.2021 17:30
Wt 4.10.2021 16:30
Wt 25.10.2021 15:45
Czw 28.10.2021 21:00

(Beardyman (UK))

Lucerna Music Bar (Praha)

Sob 30.10.2021 19:00

(Human Tetris (RU))

Kawiarnia w lesie (Praha)

Nie 31.10.2021 15:00

(Fantazie na kolečkách)

Tipsport Arena (Praha)

Nie 2.5.2021 14:00
Wt 10.5.2021 19:00
Śr 2.6.2021 19:00
út 19.10.2021 19:00
Nie 31.10.2021 19:00

(Sex pro pokročilé)

Studio DVA (Praha)

Wt 3.5.2021 19:00
Nie 23.5.2021 19:00
út 20.7.2021 19:00
Śr 21.7.2021 19:00
Wt 1.11.2021 19:00

(4 sestry)

Studio DVA (Praha)

Czw 4.11.2021 - Czw 11.11.2021
Sob 20.11.2021 19:00

(Žofínský gala ples)

Pałac Žofín (Praha)

Nie 19.9.2021 11:00
út 12.10.2021 10:00
út 23.11.2021 10:00

(Královna Kapeska)

Teatr Muzyczny w Karlinie (Praha)

Śr 16.6.2021 19:00
Śr 8.12.2021 19:00
Pt 10.12.2021 19:00

(Housle)

Teatr Ungelt (Praha)

Pt 23.4.2021 19:00
Wt 13.12.2021 19:00
út 14.12.2021 19:00

(Deštivé dny)

Teatr Ungelt (Praha)

Śr 15.12.2021 20:00

(Southern Avenue)

Akropolis (Praha)

Czw 16.12.2021 19:00

(Proces)

RockOpera Praga (Praha)

Sob 17.4.2021 19:00
Nie 30.5.2021 19:00
Sob 19.6.2021 19:00
Pt 17.9.2021 19:00
Pt 29.10.2021 19:00
Sob 27.11.2021 19:00
Pt 17.12.2021 19:00

(Můžem i s mužem)

Klub Lávka (Praha)

Nie 19.12.2021 10:00

(Štístko a Poupěnka - Ať žijí pohádky!)

Centrum wielofunkcyjne Dlabačov (Praha)

Nie 26.12.2021 16:00
Wt 27.12.2021 19:00

(Sváteční koncert Už z hor zní zvon)

Kośció św. Szymona i Judy (Praha)

Sob 29.5.2021 15:00
Sob 29.5.2021 19:00
Czw 20.1.2022 19:00
Pt 21.1.2022 19:00
Sob 22.1.2022 14:00
Sob 22.1.2022 18:00
Nie 23.1.2022 11:00
Nie 23.1.2022 15:00

(Saxana)

Studio DVA (Praha)

Sob 5.2.2022 20:00
Śr 2.3.2022 19:00
Czw 3.3.2022 19:00

(Sumika)

Centrum Sztuki Współczesnej DOX (Praha)

Śr 23.3.2022 19:30

Imprezy

(Svět medúz)

(Praha)

Pt 15.11.2019 - Pt 31.12.2021

(iMucha - Originální plakáty v pohybu)

Miejski Dom Reprezentacyjny (Praha)

Pt 21.8.2020 - Pt 10.2.2023

(63. Velká dubnová cena 2021)

Velká Chuchle (Praha)

Nie 18.4.2021

(Vzdálený zvuk (Der ferne Klang))

Opera Państwowa Praga (Praha)

Sob 1.5.2021 19:00

(Mireille Mathieu)

Centrum Kongresowe Praga (Praha)

Nie 2.5.2021 20:00


Typ na wycieczkę

Praskie Karolinum

Praskie Karolinum

Karolinum jest Zabytkiem Kultury Narodowej, symbolem Uniwersytetu Karola. Od XIV wieku mieściła się w...