Отпуск в Чешской республике:CZeCOTTourmapsВосточная ЧехияUNESCOАктивный отдыхРасписание движенияGEOFUN












начало: конец:
ПТ 15.11.2019 - ПТ 31.12.2021

(Svět medúz)

(Praha)

ПТ 21.8.2020 - ПТ 10.2.2023

(iMucha - Originální plakáty v pohybu)

Общественный дом (Praha)

ВС 18.4.2021
СБ 1.5.2021 19:00

(Vzdálený zvuk (Der ferne Klang))

Государственная опера - Прага (Praha)

ВС 2.5.2021 20:00

(Mireille Mathieu)

Конгресс-центр Praha (Praha)

ВТ 4.5.2021 20:00

(Ara Malikian)

О2 Универсум (Praha)

ЧТ 6.5.2021 19:30
СР 12.5.2021 20:00

(Woodkid)

Форум Карлин (Praha)

СР 12.5.2021 20:00

(Zahajovací koncert Pražské jaro 2021)

Общественный дом (Praha)

СР 12.5.2021 20:00

(Džambo Aguševi Orchestra (MK))

Meet Factory (Praha)

ЧТ 13.5.2021 20:00

(Pražské jaro 2021: Collegium 1704 & Václav Luks)

Общественный дом (Praha)

ЧТ 13.5.2021 20:30

(Shopping (UK))

Meet Factory (Praha)

ПТ 14.5.2021 18:00
ЧТ 13.5.2021 20:00
ПТ 14.5.2021 20:00

(Jarek Nohavica)

О2 Универсум (Praha)

ПТ 14.5.2021 20:00
СБ 15.5.2021 20:00

(Joe Satriani)

Конгресс-центр Praha (Praha)

СБ 15.5.2021 21:00
ВС 16.5.2021
ВС 16.5.2021 20:00
ПН 17.5.2021 20:00
ВТ 18.5.2021 17:00

(Pražské jaro 2021: Master Class Ray Chen)

Рудолфинум (Praha)

ВТ 18.5.2021 19:30
ВТ 18.5.2021 20:00

(Chaeyeon You - Bach, Widor, Kim, Saint-Saëns, Taballione)

Монастырь св. Анежки Чешской - монастырь и национальная галерея (Praha)

ВТ 18.5.2021 20:00

(London Symphony Orchestra: G. Mahler – Symfonie č. 6)

Общественный дом (Praha)

СР 19.5.2021 20:00

(Charpentier a jeho římští mistři)

Рудолфинум (Praha)

ЧТ 20.5.2021 19:00

(Bonnie Tyler)

«Луцерна» (Praha)

ЧТ 20.5.2021 19:00

(Marta Kloučková Quartet)

Мерседес Форум (Praha)

ЧТ 20.5.2021 19:30

(Laibach)

Акрополь (Praha)

ЧТ 20.5.2021 20:00

(Na křídlech tance)

Общественный дом (Praha)

ПТ 21.5.2021 19:30

(Jazzanova (DE))

Акрополь (Praha)

ПТ 21.5.2021 20:00

(Queen Symphonic: A Rock Band & Orchestra Experience)

Типспорт Арена (Praha)

ПТ 21.5.2021 20:00
СБ 22.5.2021 11:00

(Duo Bohémo - Martinů, Honegger, Saariaho, Ravel)

Монастырь св. Анежки Чешской - монастырь и национальная галерея (Praha)

СР 12.5.2021 19:00
СБ 22.5.2021 14:00

(Lazebník sevillský)

Национальный театр (Praha)

СБ 22.5.2021 17:00

(Widmann & Schumann Quartett)

Монастырь св. Анежки Чешской - монастырь и национальная галерея (Praha)

СБ 22.5.2021 20:00
СБ 22.5.2021 20:00

(Kratochvíl, Ackerman, Zangi & Jazz Q Martina Kratochvíla)

DOX Центр современного искусства (Praha)

ВС 23.5.2021
ВС 23.5.2021 11:00

(Widmann & Kožuchin)

Монастырь св. Анежки Чешской - монастырь и национальная галерея (Praha)

ВС 23.5.2021 20:00
ПН 24.5.2021 17:00

(Budapest Festival Orchestra)

Общественный дом (Praha)

ПН 24.5.2021 20:00

(Kalabis Quintet - Ibert, Vasks, Ligeti, Ježek, Barber, Arnold)

Национальный технический музей (Praha)

ВТ 25.5.2021 20:00

(Český filharmonický sbor Brno)

Рудолфинум (Praha)

ВТ 25.5.2021 20:00

(Pentatonix)

ОуТу-Арена (Praha)

ВТ 25.5.2021 20:00
СР 26.5.2021 20:00
СР 26.5.2021 20:00
СР 26.5.2021 20:00

(Bee Gees The Show /UK/ performed by You Win Again)

Салон «У Гиберну» (Praha)

ВТ 4.5.2021 19:00
СР 5.5.2021 19:00
ПТ 7.5.2021 19:00
СБ 8.5.2021 19:00
ПН 10.5.2021 19:00
ВТ 11.5.2021 19:00
СР 12.5.2021 19:00
ПН 17.5.2021 19:00
ВТ 18.5.2021 19:00
СР 19.5.2021 19:00
ПН 24.5.2021 19:00
ВТ 25.5.2021 19:00
ЧТ 27.5.2021 19:00

(Spirituál kvintet: 60)

«Луцерна» (Praha)

ЧТ 27.5.2021 20:00
ЧТ 27.5.2021 20:00

(Martin Daněk: Rameau, Adès, Couperin, Dutilleux – Knoblochová, Vojta, de Pas, Sokolov, Marković)

Монастырь св. Анежки Чешской - монастырь и национальная галерея (Praha)

ПТ 28.5.2021 20:00

(Jazz Meets World: Dhafer Youssef (TN/NO/FR/IT))

Салон «У Гиберну» (Praha)

ЧТ 27.5.2021 20:00
ПТ 28.5.2021 20:00

(Mahler Chamber Orchestra)

Рудолфинум (Praha)

ПТ 28.5.2021 20:00

(TR/ST (CA))

Meet Factory (Praha)

ПТ 28.5.2021 20:00

(Korn)

Типспорт Арена (Praha)

ПТ 28.5.2021 20:00
СБ 29.5.2021 20:00

(Klangforum Wien)

DOX Центр современного искусства (Praha)

СБ 29.5.2021 20:00

(Andrea Bocelli)

ОуТу-Арена (Praha)

ВС 30.5.2021 17:00

(Aida)

Государственная опера - Прага (Praha)

ВС 30.5.2021 20:00

(Filharmonie Brno)

Рудолфинум (Praha)

ПН 31.5.2021 20:00

(Angélique Kidjo)

Форум Карлин (Praha)

ПН 31.5.2021 20:00

(Apollon, vůdce Múz)

Рудолфинум (Praha)

ВТ 1.6.2021

(The Simon & Garfunkel Story)

Форум Карлин (Praha)

ЧТ 3.6.2021 20:00

(Pražské jaro 2021 - Závěrečný koncert)

Общественный дом (Praha)

ПТ 4.6.2021 19:30
СБ 5.6.2021 19:30

(Iva Bittová & Dunaj)

Акрополь (Praha)

ВС 6.6.2021 20:00

(Prague Proms - Open Air - The Best of James Bond)

Staroměstské náměstí (Praha)

ВТ 8.6.2021 19:30
ВТ 8.6.2021 20:00

(Engelbert Humperdinck)

«Луцерна» (Praha)

СР 9.6.2021 20:00

(Beth Hart)

О2 Универсум (Praha)

СР 9.6.2021 20:00

(Nazareth - Tattooed On My Brain Tour)

Форум Карлин (Praha)

ЧТ 10.6.2021 - ВС 13.6.2021
ЧТ 10.6.2021 19:00

(Frankenstein)

Рок-Опера Прага (Praha)

ПТ 11.6.2021 19:30

(Jazz Meets World: Ramón Valle Trio (CU/NL))

Новомнестская ратуша (Praha)

ВС 6.6.2021 19:00
СБ 12.6.2021 19:00

(Rigoletto)

Государственная опера - Прага (Praha)

ПТ 28.5.2021 19:00
СБ 29.5.2021 14:00
ВС 30.5.2021 14:00
ПТ 4.6.2021 19:00
СБ 5.6.2021 14:00
ВС 6.6.2021 14:00
СБ 12.6.2021 14:00
ВС 13.6.2021 14:00

(Děti Ráje)

Конгресс-центр Praha (Praha)

ВС 13.6.2021 15:00

(Malý princ)

Рок-Опера Прага (Praha)

ВТ 15.6.2021

(Iron Maiden)

(Praha)

ЧТ 10.6.2021 19:00
СР 16.6.2021 19:00

(Káťa Kabanová)

Национальный театр (Praha)

ЧТ 17.6.2021 - СБ 26.6.2021
ПТ 18.6.2021 19:30

(Jazz Meets World: Wolfgang Seligo Trio (AT))

Ходовская крепость (Praha)

ЧТ 17.6.2021 19:00
СР 23.6.2021 19:00

(Le Grand Macabre)

Государственная опера - Прага (Praha)

СР 23.6.2021 21:00

(Jimmy Eat World (US))

Люцерна Мьюзик-бар (Praha)

ПТ 25.6.2021 - ВС 27.6.2021
ПТ 25.6.2021 20:00

(Alicia Keys)

ОуТу-Арена (Praha)

ВТ 29.6.2021 19:30

(Rolando Villazón & Xavier de Maistre)

Рудолфинум (Praha)

СР 30.6.2021 19:30

(Na Broadway s Adamem Plachetkou II)

Форум Карлин (Praha)

СБ 17.4.2021 14:00
СР 30.6.2021 19:00
ЧТ 1.7.2021 19:00

(Labutí jezero)

Государственная опера - Прага (Praha)

ЧТ 1.7.2021 19:00

(Tomáš Klus)

(Praha)

ПТ 2.7.2021 - СБ 3.7.2021
ПТ 2.7.2021 16:00
СБ 10.7.2021 20:00

(Kiss)

ОуТу-Арена (Praha)

ВС 11.7.2021 19:00

(Hatari (IS))

Meet Factory (Praha)

ПН 12.7.2021 20:00

(Michael Kiwanuka (UK))

Форум Карлин (Praha)

ВТ 13.7.2021 20:00

(Patti Smith & Band)

Форум Карлин (Praha)

СБ 17.7.2021 19:00
ВС 18.7.2021 19:00

(Jesus Christ Superstar)

Выставочный центр Экспо Прага Летняны (Praha)

СР 28.7.2021 21:00

(Itamar Borochov (IL))

Джаз Док (Praha)

ПН 2.8.2021 - ВС 8.8.2021
ПТ 6.8.2021 19:00
СБ 7.8.2021 19:00
ВС 8.8.2021 19:00

(4TET)

(Praha)

ЧТ 12.8.2021 - ВТ 31.8.2021
СБ 14.8.2021 20:00

(Limp Bizkit)

Форум Карлин (Praha)

СР 18.8.2021 21:00

(Bright Eyes)

Люцерна Мьюзик-бар (Praha)

ЧТ 17.6.2021 19:00
ПТ 18.6.2021 19:00
СБ 19.6.2021 19:00
ВС 20.6.2021 19:00
ЧТ 8.7.2021 19:00
ПТ 9.7.2021 19:00
СБ 10.7.2021 19:00
ВС 11.7.2021 19:00
ЧТ 29.7.2021 19:00
ПТ 30.7.2021 19:00
СБ 31.7.2021 19:00
СР 18.8.2021 19:00
ЧТ 19.8.2021 19:00

(Rebelové)

Выставочный центр Экспо Прага Летняны (Praha)

ЧТ 8.7.2021 21:30
ПТ 9.7.2021 21:30
СБ 10.7.2021 21:30
ПТ 6.8.2021 21:00
СБ 7.8.2021 21:00
ПТ 20.8.2021 21:00
СБ 21.8.2021 21:00

(Magická fontána)

Кржижиков фонтан (Praha)

ЧТ 26.8.2021 - ВС 29.8.2021
ЧТ 26.8.2021 18:30

(Louis Tomlinson (UK))

Форум Карлин (Praha)

СБ 28.8.2021 - ВС 29.8.2021
ВТ 31.8.2021 20:30
СР 1.9.2021 20:30
ЧТ 2.9.2021 20:30
ПТ 3.9.2021 20:30

(Zkrocení zlé ženy)

Пражский Град - ареал замка (Praha)

ПТ 3.9.2021 20:00
СБ 4.9.2021 20:00
ВС 5.9.2021 20:00

(Queen Relived)

ОуТу-Арена (Praha)

СР 8.9.2021 20:00

(Boris Giltburg klavír, Pavel Haas Quartet)

Рудолфинум (Praha)

ЧТ 9.9.2021 20:00

(Mighty Oaks (DE))

Рок-Кафе (Praha)

ПТ 10.9.2021 19:30

(Anna Netrebko & Yusif Eyvazov - Puccini Gala)

Общественный дом (Praha)

СБ 11.9.2021

(Transmission)

ОуТу-Арена (Praha)

ВС 12.9.2021 20:00
ЧТ 16.9.2021 20:00

(Radian (AT))

(Praha)

СР 15.9.2021 20:00
ЧТ 16.9.2021 20:00

(Marek Ztracený v O2 areně)

ОуТу-Арена (Praha)

ПТ 17.9.2021 19:30
СБ 18.9.2021 19:30

(Bratři Ebenové)

Швандов театр на Смихове (Praha)

ВС 19.9.2021 18:00

(Karnivool (AUS))

Акрополь (Praha)

ВС 19.9.2021 18:00

(Pán ledu - Jevgenij & Alexander Pljuščenko)

Типспорт Арена (Praha)

ПН 20.9.2021 19:30

(Asaf Avidan)

Акрополь (Praha)

ВТ 21.9.2021 20:00
СР 22.9.2021 20:00

(Van der Graaf Generator)

Театр Archa (Praha)

СР 22.9.2021 20:00

(Axel Rudi Pell (Ger))

Meet Factory (Praha)

ЧТ 23.9.2021 19:00

(Maria Madonna)

Рок-Опера Прага (Praha)

ЧТ 23.9.2021 20:00

(Hurts)

О2 Универсум (Praha)

ПТ 24.9.2021 20:00
СБ 25.9.2021
СБ 25.9.2021 18:00

(Oktagon 17)

О2 Универсум (Praha)

ВС 26.9.2021 20:00

(Passenger (UK))

НоД Рокси - галерея (Praha)

ПТ 1.10.2021 - ВС 3.10.2021

(Holiday World & Region World)

Выставочный центр Экспо Прага Летняны (Praha)

ЧТ 30.9.2021 19:00
ПТ 1.10.2021 19:00
СБ 2.10.2021 15:00
ВС 3.10.2021 15:00

(Legenda jménem Holmes)

Музыкальный театр Karlín (Praha)

ВС 3.10.2021 19:30

(Erik Truffaz Quartet)

Акрополь (Praha)

ПН 4.10.2021 21:00

(Mudhoney (US))

Люцерна Мьюзик-бар (Praha)

СР 6.10.2021 19:30

(Cur De Pirate (CA))

Акрополь (Praha)

ЧТ 7.10.2021 - ВС 10.10.2021
ЧТ 20.5.2021 19:00
ЧТ 7.10.2021 19:00

(Vymítač)

Рок-Опера Прага (Praha)

ЧТ 7.10.2021 20:00

(Tokyo Police Club (CA))

Meet Factory (Praha)

ВС 10.10.2021 19:30

(Eivr)

Акрополь (Praha)

СР 13.10.2021 20:00
ЧТ 14.10.2021 20:30

(Levellers (UK) support: Nick Parker & The False Alarms)

Люцерна Мьюзик-бар (Praha)

ПТ 15.10.2021 - ВС 17.10.2021

(Comic-con)

О2 Универсум (Praha)

ПТ 15.10.2021 16:00

(The Music of Hans Zimmer & Others)

Общественный дом (Praha)

ПТ 15.10.2021 19:30

(Ane Brun (SWE))

Акрополь (Praha)

ПТ 15.10.2021 20:00

(Lord of the Rings and the Hobbit in Concert)

Общественный дом (Praha)

СБ 16.10.2021 18:00

(Arch Enemy, Behemoth, Carcass a Unto Others)

Типспорт Арена (Praha)

ЧТ 14.10.2021 19:00
ПТ 15.10.2021 19:00
СБ 16.10.2021 15:00
ВС 17.10.2021 15:00

(The Addams Family)

Музыкальный театр Karlín (Praha)

ВС 17.10.2021 19:00

(Postmodern Jukebox (US))

НоД Рокси - галерея (Praha)

СР 20.10.2021

(Lucie v opeře)

ОуТу-Арена (Praha)

СР 20.10.2021 19:30

(Lola Marsh (Il + Ingaja)Li)

Акрополь (Praha)

ЧТ 21.10.2021 19:00

(UFO (UK))

Акрополь (Praha)

ВС 24.10.2021
ЧТ 28.10.2021 20:00

(Jethro Tull)

Конгресс-центр Praha (Praha)

ЧТ 28.10.2021 20:00

(OneRepublic)

ОуТу-Арена (Praha)

ЧТ 4.11.2021 19:00

(Bardo Thödol)

Рок-Опера Прага (Praha)

ЧТ 4.11.2021 20:00

(David Koller Tour 2021)

Форум Карлин (Praha)

ЧТ 4.11.2021 20:00

(Yungblud (GB))

Типспорт Арена (Praha)

ЧТ 4.11.2021 21:00

(Larkin Poe (US))

Люцерна Мьюзик-бар (Praha)

СБ 6.11.2021
СБ 23.10.2021 14:00
СБ 6.11.2021 14:00

(Funny girl)

Студия ДВА (Praha)

ПН 8.11.2021 19:00

(Kelly Lee Owens (UK))

НоД Рокси - галерея (Praha)

ПН 8.11.2021 20:00

(Avi Kaplan (US))

Акрополь (Praha)

СР 10.11.2021 19:00

(Meute (DE))

НоД Рокси - галерея (Praha)

ЧТ 11.11.2021 20:00

(Pavel Šporcl)

ОуТу-Арена (Praha)

ПН 19.4.2021 19:30
ВТ 20.4.2021 19:30
ВТ 4.5.2021 19:30
ВТ 11.5.2021 19:30
ВТ 18.5.2021 19:30
ВТ 25.5.2021 19:30
ВТ 1.6.2021 19:30
ВТ 8.6.2021 19:30
ВТ 15.6.2021 19:30
ВТ 22.6.2021 19:30
ВТ 31.8.2021 19:30
ВТ 7.9.2021 19:30
ВТ 14.9.2021 19:30
ВТ 21.9.2021 19:30
ВТ 28.9.2021 19:30
ПН 4.10.2021 19:30
ВТ 5.10.2021 19:30
ВТ 19.10.2021 19:30
ВТ 26.10.2021 19:30
ВТ 2.11.2021 19:30
ВТ 9.11.2021 19:30
ПН 15.11.2021 19:30
ПН 15.11.2021 20:00

(The Chainsmokers)

Типспорт Арена (Praha)

ЧТ 18.11.2021 - ВС 21.11.2021

(Global Champions Prague PlayOffs 2021)

ОуТу-Арена (Praha)

ЧТ 18.11.2021 19:00

(Ballet Saint Petersburg - Labutí jezero)

Салон «У Гиберну» (Praha)

ЧТ 18.11.2021 20:00

(The Neighbourhood (US))

Форум Карлин (Praha)

ЧТ 18.11.2021 20:00

(Itchy (DE) + support)

Рок-Кафе (Praha)

ПТ 19.11.2021 18:00

(Drakula na ledě)

Типспорт Арена (Praha)

ЧТ 18.11.2021 19:30
ПТ 19.11.2021 19:30
СБ 20.11.2021 19:30

(Bittová, Dusilová, Načeva)

Акрополь (Praha)

СБ 20.11.2021 20:00

(Yamato)

Конгресс-центр Praha (Praha)

СБ 20.11.2021 20:00

(The Dead South)

Форум Карлин (Praha)

СБ 20.11.2021
ВС 21.11.2021

(Prague Dance Championship)

Дворец Palác Žofín (Praha)

ВС 21.11.2021 19:30

(Jazz Meets World: Šmoldas, Anderson, Nussbaum (CZ/USA))

Новомнестская ратуша (Praha)

ЧТ 25.11.2021 19:00

(Antigona RockOpera)

Рок-Опера Прага (Praha)

ЧТ 25.11.2021 20:00

(Xindl X)

О2 Универсум (Praha)

ПТ 26.11.2021 - ВС 28.11.2021

(MS v nohejbalu)

О2 Универсум (Praha)

СБ 27.11.2021 17:00
СБ 27.11.2021 18:00

(FMX Gladiator Games)

ОуТу-Арена (Praha)

СБ 27.11.2021 20:00

(Ghostemane (US))

Форум Карлин (Praha)

ВС 28.11.2021 19:00

(Little Dragon (SWE))

НоД Рокси - галерея (Praha)

ВС 28.11.2021 20:00

(Elderbrook (UK))

Акрополь (Praha)

ВТ 30.11.2021 19:30

(Tata Bojs)

О2 Универсум (Praha)

ВТ 30.11.2021 19:30

(GoGo Penguin (UK))

Акрополь (Praha)

СР 1.12.2021

(Original Enigma Voices)

Конгресс-центр Praha (Praha)

ЧТ 2.12.2021 20:00

(Kabát tour 2021)

ОуТу-Арена (Praha)

СБ 4.12.2021 - ВС 5.12.2021

(Festival IQ Play)

Bubenské nábřeží (Praha)

ЧТ 16.9.2021 18:00
ПТ 17.9.2021 18:00
СБ 18.9.2021 14:00
ВС 19.9.2021 15:00
ЧТ 23.9.2021 18:00
ПТ 24.9.2021 18:00
СБ 25.9.2021 14:00
ВС 26.9.2021 15:00
ЧТ 25.11.2021 18:00
ПТ 26.11.2021 18:00
СБ 27.11.2021 14:00
ВС 28.11.2021 15:00
ЧТ 2.12.2021 18:00
ПТ 3.12.2021 18:00
СБ 4.12.2021 14:00
ВС 5.12.2021 15:00

(Kat Mydlář)

Бродвей (Praha)

ВТ 7.12.2021 19:00

(Caruso a Destinnová - Pocta božské operní dvojici)

Общественный дом (Praha)

ЧТ 9.12.2021 20:00

(Lenny)

О2 Универсум (Praha)

СБ 11.12.2021 19:00

(4 tenoři - muzikálové gala)

Форум Карлин (Praha)

ВС 12.12.2021 16:00

(Romeo a Julie)

Рок-Опера Прага (Praha)

ВС 12.12.2021 19:00

(Ic3peak (RU))

НоД Рокси - галерея (Praha)

ВС 5.12.2021 11:00
ВТ 7.12.2021 10:00
ВТ 14.12.2021 10:00

(Sněhová královna)

Музыкальный театр Karlín (Praha)

СР 15.12.2021 19:30
ЧТ 16.12.2021 19:30

(Václav Noid Bárta: Akustické Vánoce)

Музыкальный театр Karlín (Praha)

ЧТ 16.12.2021 20:00

(Tarja - Christmas Together)

Конгресс-центр Praha (Praha)

СБ 18.12.2021 14:00

(Pravý Louskáček - pohádkový muzikál na ledě)

Типспорт Арена (Praha)

СБ 18.12.2021 19:00

(Monika Absolonová: Až do nebes 2021)

«Луцерна» (Praha)

СБ 18.12.2021 20:00
ВС 19.12.2021 20:00

(Kryštof)

ОуТу-Арена (Praha)

ПН 20.12.2021 19:00

(Aneta Langerová)

Студия ДВА (Praha)

ПН 20.12.2021 19:00

(Nightwish)

ОуТу-Арена (Praha)

СР 22.12.2021 21:00

(Vypsaná fiXa)

Люцерна Мьюзик-бар (Praha)

ЧТ 30.12.2021

(Boxing Lucerna 2021)

«Луцерна» (Praha)

ЧТ 30.12.2021 19:00
СБ 8.1.2022 14:00
ВС 9.1.2022 15:00

(Muž se železnou maskou)

Бродвей (Praha)

СБ 15.1.2022 15:00

(St. Petersburg Festival Ballet - Labutí jezero)

Конгресс-центр Praha (Praha)

ЧТ 20.1.2022 20:00

(Pokáč)

ОуТу-Арена (Praha)

ПТ 28.1.2022 19:30

(Ozzy Osbourne & Judas Priest)

ОуТу-Арена (Praha)

ВС 30.1.2022 20:00

(Pasión de Buena Vista)

«Луцерна» (Praha)

СБ 5.2.2022 14:00
СБ 5.2.2022 19:00

(Cavalluna - Tajemství věčnosti)

ОуТу-Арена (Praha)

СР 9.2.2022 20:00

(The Driver Era (US))

НоД Рокси - галерея (Praha)

ЧТ 10.2.2022 19:30

(Wurst)

Акрополь (Praha)

ЧТ 10.2.2022 21:00

(The Dead Daisies - very special guest: Those Damn Crows)

Люцерна Мьюзик-бар (Praha)

ВС 13.2.2022 17:00

(Ruský cirkus na ledě)

Типспорт Арена (Praha)

ВС 13.2.2022 20:00

(Hans Zimmer Live)

ОуТу-Арена (Praha)

СБ 5.3.2022 20:00

(Lord of the Dance)

ОуТу-Арена (Praha)

ПН 7.3.2022 20:00

(Douglas Dare (UK))

Meet Factory (Praha)

ВС 13.3.2022 20:00

(Tom Grennan (UK))

Рок-Кафе (Praha)

ЧТ 17.3.2022 20:00

(Avril Lavigne)

Типспорт Арена (Praha)

СБ 19.3.2022 20:00

(Alvaro Soler (ES))

Типспорт Арена (Praha)

ВТ 22.3.2022 20:00

(Metronomy (UK))

НоД Рокси - галерея (Praha)

СР 23.3.2022 20:00

(The Dire Straits Experience (UK))

«Луцерна» (Praha)

СР 23.3.2022 20:00

(Giant Rooks (DE))

Рок-Кафе (Praha)

СБ 16.4.2022

(Dimash Qudaibergen)

Типспорт Арена (Praha)

СБ 23.4.2022 19:00

(Helloween + HammerFall)

ОуТу-Арена (Praha)

ПТ 29.4.2022 20:00

(5 Seconds of Summer: No Shame Tour 2022)

О2 Универсум (Praha)

ПТ 29.4.2022 20:00

(Julien Baker (US))

Рок-Кафе (Praha)

СБ 30.4.2022 19:00

(Lang Lang)

ОуТу-Арена (Praha)

ВС 1.5.2022 20:00

(A-ha)

ОуТу-Арена (Praha)

ВТ 17.5.2022 21:00

(Seasick Steve (US))

Люцерна Мьюзик-бар (Praha)

ЧТ 19.5.2022 20:00

(Jamie Cullum (UK))

О2 Универсум (Praha)

СБ 28.5.2022 19:30

(God Is An Astronaut (IRL))

Акрополь (Praha)

ПН 30.5.2022 20:00

(Slapshot (USA) + support: Better Way)

Рок-Кафе (Praha)

СР 1.6.2022 20:00

(André Rieu in Prague 2022)

ОуТу-Арена (Praha)

ВС 5.6.2022 20:00

(Eric Clapton)

ОуТу-Арена (Praha)

СР 8.6.2022 20:00

(Pet Shop Boys - Dreamworld)

Форум Карлин (Praha)

ЧТ 16.6.2022 19:00

(Hana Zagorová & Štefan Margita)

ОуТу-Арена (Praha)

СБ 18.6.2022 16:00

(Guns N' Roses)

(Praha)

ВС 19.6.2022 19:00
ПН 20.6.2022 19:00

(Pocta Karlu Gottovi)

ОуТу-Арена (Praha)

СР 22.6.2022 19:30

(Celine Dion)

ОуТу-Арена (Praha)

ЧТ 23.6.2022 - СБ 25.6.2022
ПН 4.7.2022 20:00

(Aerosmith)

ОуТу-Арена (Praha)

СБ 1.10.2022 19:00

(Ben Cristovao)

ОуТу-Арена (Praha)

СБ 5.11.2022 20:00

(The Weeknd)

ОуТу-Арена (Praha)

ПТ 1.1.2010 - ВТ 31.12.2030
ПТ 1.4.2011 - СБ 31.12.2022

(Neviditelná výstava)

Новомнестская ратуша (Praha)

ПТ 7.10.2011 - ПТ 31.12.2021
ПТ 16.11.2018 - ВТ 31.12.2030

Моменты истории

Национальный музей (Praha)

СР 20.11.2019 - СБ 31.7.2021

(Fenomén Jawa aneb Jawa, jak ji neznáte)

Национальный технический музей (Praha)

ПТ 31.1.2020 - СР 30.6.2021

(Komenský v Komiksu)

Национальный педагогоческий музей и библиотека им.Я. А. Коменского (Praha)

СБ 1.2.2020 - СР 30.11.2022

(Komenský do tříd!)

Национальный педагогоческий музей и библиотека им.Я. А. Коменского (Praha)

ПН 1.6.2020 - ПН 31.5.2021
СБ 29.8.2020 - ВС 30.5.2021

(Leonardo)

Хвалски замок (Praha)

ПН 31.8.2020 - ВС 6.6.2021

(Sluneční králové)

Национальный музей (Praha)

ПТ 27.11.2020 - ПТ 30.4.2021

(Art District Vysehrad)

Конгресс-центр Praha (Praha)

ЧТ 3.12.2020 - СР 30.6.2021

(Slavní čeští skladatelé)

Национальный музей (Praha)

ПТ 11.12.2020 - ВС 1.8.2021

(Adolf Loos světoobčan)

Национальный технический музей (Praha)

ВТ 15.12.2020 - ВС 29.8.2021

(Petr Tučný a (česká) designérská scéna)

Национальный технический музей (Praha)

ЧТ 25.2.2021 - ПТ 31.12.2021

(Svět pohádek Boženy Němcové)

náměstí Republiky (Praha)

ПН 1.3.2021 - ВС 13.3.2022

(Tváře války)

Напрстков музей с коллекциями азиатской, африканской и американской культуры (Praha)

ПН 1.3.2021 - ПТ 30.4.2021

(Čeští umělci ve Francii)

Ходовская крепость (Praha)

ЧТ 1.4.2021 - ЧТ 15.4.2021

(Online výstava orchidejí)

Ботанический сад - Прага (Praha)

СБ 10.4.2021 - ВС 15.8.2021

(Pohádková země Vítězslavy Klimtové)

Хвалски замок (Praha)

СР 14.4.2021 19:00

(The Loser(s))

(Praha)

СР 14.4.2021 19:30

(Něžná je noc)

Театр v Celetné (Praha)

ЧТ 15.4.2021 19:00

(Jaroslav Dušek - Pátá dohoda)

Клуб Lávka (Praha)

СБ 17.4.2021

(Urban Challenge 2021)

Психиатрическая лечебница Бохнице (Praha)

СБ 17.4.2021 14:00

(Labutí jezero)

Национальный театр (Praha)

ВТ 20.4.2021 19:00

(Hamlet)

Швандов театр на Смихове (Praha)

ЧТ 22.4.2021 19:00

(Just! Impro show)

Швандов театр на Смихове (Praha)

ПТ 23.4.2021 19:30

(Mrzák Inishmaanský)

Театр v Celetné (Praha)

СБ 24.4.2021
СБ 24.4.2021 17:00

(Bon Appétit!)

Национальный театр - Новая сцена (Praha)

СБ 24.4.2021 19:30

(Růže pro Algernon)

Театр v Celetné (Praha)

ВТ 27.4.2021 19:00

(Prodaná nevěsta)

Национальный театр (Praha)

ВТ 27.4.2021 19:30

(Tango Nuevo!)

Вифлеемская часовня (Praha)

СР 28.4.2021 - ВС 2.5.2021

(Famufest)

Светозор (Praha)

ЧТ 29.4.2021 18:00
ПТ 30.4.2021 - ЧТ 6.5.2021

(Mercedes Benz Prague Fashion Week 2021)

Bubenské nábřeží (Praha)

СБ 1.5.2021 0:00

(Česko-Slovenský ples 2021)

Общественный дом (Praha)

СБ 1.5.2021 17:30

(Oktagon 20)

ОуТу-Арена (Praha)

СБ 1.5.2021 19:00

(Kráska a zvíře)

Национальный театр (Praha)

ВС 2.5.2021 14:00

(Sen čarovné noci)

Национальный театр (Praha)

ВС 18.4.2021 16:00
ВС 2.5.2021 19:30

(Trenér)

Театр v Celetné (Praha)

ПН 3.5.2021

(Lukáš Klánský)

Монастырь св. Анежки Чешской - монастырь и национальная галерея (Praha)

ПН 3.5.2021 19:00
ПН 3.5.2021 19:30

(Čajkovského pátá)

Рудолфинум (Praha)

ВТ 4.5.2021 19:00

(Vzduchem)

(Praha)

ВТ 4.5.2021 19:00

(A do pyžam!)

Районный дом культуры Праги 9 - Театральная сцена GONG (Praha)

ВТ 4.5.2021 19:30

(Bůh masakru)

Драматический клуб (Praha)

СР 5.5.2021 - ВС 9.5.2021
ВТ 4.5.2021 19:00
СР 5.5.2021 19:00

(Luboš Pospíšil & 5P - 70 let)

Люцерна Мьюзик-бар (Praha)

СР 5.5.2021 19:30
ПН 3.5.2021 19:00
ВТ 4.5.2021 19:00
ЧТ 6.5.2021 19:00

(Slepice na zádech)

Театр «Унгелт» (Praha)

ЧТ 6.5.2021 19:00

(Pravda)

Театр Na Fidlovačce (Praha)

ЧТ 6.5.2021 19:30

(Ondřej Havelka a jeho Melody Makers: Swing nylonového věku)

Швандов театр на Смихове (Praha)

ПН 3.5.2021 20:30
ВТ 4.5.2021 20:30
СР 5.5.2021 20:30
ЧТ 6.5.2021 20:30

(Metabaletky)

Акрополь (Praha)

ПТ 7.5.2021 19:30

(Jonathan Bree (NZ))

Акрополь (Praha)

ПТ 7.5.2021 19:30

(Vratká prkna)

Стидия Игрек (Praha)

ПН 10.5.2021 19:30

(PKF - Prague Philharmonia: Rota, Cílková, Dvořák)

Малостранский дворец в Доме Профессий (Praha)

ПН 10.5.2021 20:00
ПН 10.5.2021 20:00
СР 12.5.2021 16:00
СР 12.5.2021 19:00
ВТ 11.5.2021 19:30
СР 12.5.2021 19:30

(Léda (Manželskonemanželská povídka))

Драматический клуб (Praha)

СР 12.5.2021 20:00

(Divadlo Vizita: Neopakovatelný vtip)

Театр Archa (Praha)

ЧТ 13.5.2021 10:00

(Pražské jaro 2021: Tubadúr pro nejmenší)

Общественный дом (Praha)

ЧТ 13.5.2021 19:30

(Proměna aneb Řehoř už toho má dost)

Стидия Игрек (Praha)

ЧТ 13.5.2021 19:30
ЧТ 13.5.2021 20:30

(Swims - Arthur Hnatek (Ch))

Джаз Док (Praha)

ПТ 14.5.2021 10:00

(Škola Ypsilon)

Стидия Игрек (Praha)

СБ 15.5.2021

(Balkan food & music festival 2021)

Bubenské nábřeží (Praha)

СР 21.4.2021
СБ 1.5.2021
СБ 15.5.2021
СБ 15.5.2021 16:00

(Ben Böhmer live)

Кржижиков фонтан (Praha)

СБ 15.5.2021 18:00

(Salon ZUŠ)

Костёл святых Симона и Иуды (Praha)

СБ 15.5.2021 19:00

(Pýcha a předsudek)

Национальный театр (Praha)

СБ 15.5.2021
ВС 16.5.2021
ВС 16.5.2021 14:00

(Be my Baby - Buď moje bejby)

Театр Palace (Praha)

ВТ 11.5.2021 11:00
СР 12.5.2021 11:00
ЧТ 13.5.2021 19:00
ПТ 14.5.2021 18:00
СБ 15.5.2021 14:00
ВС 16.5.2021 14:00
ВС 16.5.2021 19:00

(Swing nylonového věku pokračuje!)

Театр ABC (Praha)

ПН 17.5.2021 19:00

(Concord orchestra symfonické rockové hity - Pán tmy)

Конгресс-центр Praha (Praha)

ВТ 18.5.2021 19:00

(Normální debil)

Районный дом культуры Праги 9 - Театральная сцена GONG (Praha)

ЧТ 6.5.2021 19:30
ВТ 18.5.2021 19:30

(Pánská šatna aneb Improvizace v Ypsilonce)

Стидия Игрек (Praha)

СБ 24.4.2021 19:30
СР 28.4.2021 19:30
ВТ 18.5.2021 19:30

(Caveman)

Театр У пожарных (Praha)

СР 19.5.2021 19:00

(Tramvaj do stanice touha)

Драматический клуб (Praha)

СР 19.5.2021 19:00
СР 19.5.2021 19:30
ВТ 27.4.2021 19:00
ЧТ 20.5.2021 19:00

(Misery)

Студия ДВА (Praha)

ЧТ 20.5.2021 19:30

(Madrigali guerrieri ed amorosi)

Студия Двое (Praha)

ПТ 21.5.2021 - ВС 23.5.2021

(Mistrovství ČR dospělých v badmintonu)

О2 Универсум (Praha)

ПТ 21.5.2021 19:30

(Jazz Meets World: Le Bang Bang (DE))

Ходовская крепость (Praha)

ПТ 21.5.2021 20:00

(Matthew Mole (ZA))

Кафе в лесу (Praha)

СБ 22.5.2021 12:00

(Rumfest 2021)

(Praha)

СБ 22.5.2021 15:00

(Prachy!!!)

Театр Palace (Praha)

СБ 22.5.2021 20:00

(Viagra Boys (SWE))

Meet Factory (Praha)

ВС 23.5.2021 19:00

(Miss Dietrich lituje)

Театр «Унгелт» (Praha)

ВС 23.5.2021 19:00

(Co vy na to, pane Šmoldasi?)

Театр У пожарных (Praha)

ЧТ 6.5.2021 19:30
ПН 24.5.2021 19:30

(Dámský krejčí)

Драматический клуб (Praha)

ПН 24.5.2021 21:00

(Sóley (IS))

Мьюзик-бар «Футурум» (Praha)

ВС 25.4.2021 19:30
ВТ 25.5.2021 19:30
ВТ 25.5.2021 19:30

(Osiřelý západ)

Драматический клуб (Praha)

ВТ 25.5.2021 21:00
СР 26.5.2021 - ПТ 28.5.2021

(Ženy v christianizaci střední Evropy - konference on-line)

Пражский Каролинум (Praha)

СР 26.5.2021 19:30

(Ujetá ruka (Behanding in Spokane))

Драматический клуб (Praha)

СР 26.5.2021 19:30
СР 14.4.2021 19:00
СР 26.5.2021 19:00
ЧТ 27.5.2021 19:00

(Jaroslav Dušek - Čtyři dohody)

Клуб Lávka (Praha)

ЧТ 27.5.2021 19:00

(Klára a Bára)

Студия ДВА (Praha)

ЧТ 27.5.2021 20:00

(Živé kvety (SK))

Рок-Кафе (Praha)

СБ 17.4.2021
СБ 24.4.2021
СБ 8.5.2021
СР 19.5.2021
ПТ 28.5.2021
ВС 9.5.2021 15:00
ПТ 28.5.2021 10:00

(Hudbajky aneb Skrytý život nástrojů)

Стидия Игрек (Praha)

ПТ 28.5.2021 19:00

(Recitál Jitky Smutné)

Театр «Унгелт» (Praha)

СР 12.5.2021 19:30
ПТ 28.5.2021 19:30

(Hlava Medúzy)

Стидия Игрек (Praha)

СБ 29.5.2021 - ВС 30.5.2021

(Mezi ploty)

Психиатрическая лечебница Бохнице (Praha)

ВС 23.5.2021 11:00
СБ 29.5.2021 11:00

(Jeníček a Mařenka)

Государственная опера - Прага (Praha)

СБ 29.5.2021 14:00

(Pražské jaro 2021: Reading Lessons - Klangforum Wien)

DOX Центр современного искусства (Praha)

СБ 29.5.2021 17:00

(Pražské jaro 2021: Master Class - Klangforum Wien)

DOX Центр современного искусства (Praha)

СБ 29.5.2021 21:00

(Boris Brejcha in Concert)

Выставочный центр Экспо Прага Летняны (Praha)

ВС 30.5.2021 19:30

(Sežeňte Mozarta!)

Стидия Игрек (Praha)

ПН 31.5.2021 19:00

(Emily DAngelo - mezzosoprán)

Новомнестская ратуша (Praha)

ПН 31.5.2021 19:00
ВТ 1.6.2021 - ПТ 31.12.2021

(Město jako přízrak)

Дом «У Золотого перстня» (Praha)

ВТ 1.6.2021 14:00

(Veselá pouť)

(Praha)

ВТ 1.6.2021 19:00

(Rukojmí bez rizika)

Театр У пожарных (Praha)

СБ 5.6.2021 - ВС 6.6.2021
СБ 5.6.2021 10:00
СБ 5.6.2021 12:00
СБ 8.5.2021 15:00
ВС 6.6.2021 15:00

(Mezi nebem a zemí)

Театр Na Fidlovačce (Praha)

ВС 6.6.2021 19:00

(Manon Lescaut)

Национальный театр (Praha)

ВС 6.6.2021 11:00
ВС 6.6.2021 19:30
ПН 24.5.2021 20:00
ВС 6.6.2021 20:00

(Antiwords)

Акрополь (Praha)

ПН 7.6.2021 - ПТ 11.6.2021

(Cirkopolis Fest - léto)

Акрополь (Praha)

ПН 7.6.2021 19:30
ВТ 8.6.2021 21:00

(Blue Shadows ft. Vladimír Mišík)

Джаз Док (Praha)

СР 9.6.2021 19:00

(Netrpělivost srdce)

Национальный театр - Театр Stavovské divadlo (Praha)

СР 9.6.2021 19:00

(PKF - Prague Philharmonia: Haydn, Mozart, Vranický)

Дворец Лобковиц (Praha)

СР 9.6.2021 19:00
ВТ 1.6.2021 19:00
СР 9.6.2021 19:00

(Pankrác ´45)

Швандов театр на Смихове (Praha)

СР 9.6.2021 20:00

(Divadlo Vizita: Milosrdný záchvat)

Театр Archa (Praha)

СР 9.6.2021 21:00

(Fu Manchu (USA))

Мьюзик-бар «Футурум» (Praha)

ЧТ 10.6.2021 19:00

(Stepní vlk)

Швандов театр на Смихове (Praha)

СБ 1.5.2021 15:00
ЧТ 10.6.2021 19:00

(Šakalí léta)

Театр Na Fidlovačce (Praha)

ЧТ 10.6.2021 19:30

(Anna Maria Jopek)

Театр Divadlo Komedie (Praha)

ЧТ 10.6.2021 20:00
ПТ 11.6.2021 - ВС 13.6.2021
СР 9.6.2021 19:30
ЧТ 10.6.2021 19:30
ПТ 11.6.2021 19:30

(Česká filharmonie: Leonidas Kavakos)

Рудолфинум (Praha)

ЧТ 3.6.2021 19:30
ПТ 4.6.2021 19:30
СБ 5.6.2021 19:30
ЧТ 10.6.2021 19:30
ПТ 11.6.2021 19:30
СБ 12.6.2021 - ВС 13.6.2021
СБ 12.6.2021 10:00
ПТ 11.6.2021 14:00 - 20:00
СБ 12.6.2021 12:00 - 20:00

(Festival minipivovarů na Pražském hradě 2021)

Королевский Сад (Praha)

СБ 12.6.2021 12:00
СБ 12.6.2021 19:30

(Jazz Meets World: Fabiana Striffler & Quique Sinesi (DE/AR))

Ходовская крепость (Praha)

СБ 12.6.2021 19:30
ПН 14.6.2021 19:30

(Šťastný vyvolený)

Театр v Celetné (Praha)

ПН 14.6.2021 19:30

(Toshio Hosokawa - psáno pro SOČR)

Рудолфинум (Praha)

ВТ 15.6.2021 19:00

(Kytice)

Национальный театр (Praha)

ВТ 15.6.2021 20:00

(Deštivé dny)

Летняя сцена Театра Ангелт (Praha)

ВТ 15.6.2021 20:30

(Lagwagon (USA) + support)

Рок-Кафе (Praha)

СР 16.6.2021 19:30

(Společenstvo vlastníků)

Студия Двое (Praha)

ПН 14.6.2021 20:00
ВТ 15.6.2021 20:00
СР 16.6.2021 20:00

(Emergency Dances III)

Акрополь (Praha)

СР 16.6.2021 21:00

(Wage War (USA))

Мьюзик-бар «Футурум» (Praha)

ВС 23.5.2021 15:00
СБ 12.6.2021 15:00
ЧТ 17.6.2021 19:00

(Famílie)

Театр Na Fidlovačce (Praha)

ЧТ 17.6.2021 19:00

(Trifoglio: Podmanivá barva dechu)

Майзелова синагога (Praha)

ПН 17.5.2021 19:00
ВС 30.5.2021 17:00
ВС 6.6.2021 19:00
ЧТ 17.6.2021 19:00

(Lid versus Kramer)

Национальный театр - Театр Stavovské divadlo (Praha)

СБ 19.6.2021 10:00

(Apetit piknik)

Havlíčkovy sady (Praha)

ЧТ 17.6.2021 19:30
ПТ 18.6.2021 19:30
СБ 19.6.2021 15:00

(Česká filharmonie: Semjon Byčkov)

Рудолфинум (Praha)

ПТ 23.4.2021 19:00
СБ 29.5.2021 15:00
СБ 19.6.2021 15:00

(Jeptišky)

Театр Na Fidlovačce (Praha)

СБ 29.5.2021 14:00
СБ 19.6.2021 19:00

(Maryša)

Национальный театр (Praha)

СБ 19.6.2021 19:30

(SOCR & Skandinávský jazz)

DOX Центр современного искусства (Praha)

ПТ 18.6.2021 20:00
СБ 19.6.2021 20:00

(Vzpomínky zůstanou)

Либеньский замок (Praha)

ВС 20.6.2021 15:00

(Mimjové)

(Praha)

ПТ 16.4.2021 19:00
ЧТ 13.5.2021 19:00
ВТ 18.5.2021 19:00
ЧТ 27.5.2021 19:00
ВС 6.6.2021 19:00
ЧТ 10.6.2021 19:00
ВС 20.6.2021 19:00

(Dobrou noc, mami)

Театр «Унгелт» (Praha)

ПН 21.6.2021 19:00

(Prague Proms 2021: Z Nového světa)

Общественный дом (Praha)

ПН 21.6.2021 19:00

(Velmi, velmi, velmi temný příběh)

Швандов театр на Смихове (Praha)

ЧТ 13.5.2021 19:00
ПТ 28.5.2021 19:00
ВС 13.6.2021 17:00
ПН 21.6.2021 19:00

(Mnoho povyku pro nic)

Национальный театр - Театр Stavovské divadlo (Praha)

ПН 21.6.2021 19:30

(PKF - Prague Philharmonia: Buzzi, Saint-Saëns, Beethoven)

Малостранский дворец в Доме Профессий (Praha)

ПН 21.6.2021 20:00

(Přítelkyně)

Летняя сцена Театра Ангелт (Praha)

ВС 20.6.2021 20:00
ПН 21.6.2021 20:00

(Kutloch aneb I muži mají své dny)

Либеньский замок (Praha)

ПН 21.6.2021 20:00
ВТ 22.6.2021 20:00

(Ženy přežijí!)

Либеньский замок (Praha)

СР 23.6.2021 - СБ 3.7.2021

(Arena 2021)

Hořejší nábřeží (Praha)

СР 23.6.2021
ВС 20.6.2021 19:00
ВТ 22.6.2021 19:00
СР 23.6.2021 19:00

(Kylián - Mosty času)

Национальный театр (Praha)

СР 23.6.2021 19:30

(Český národní symfonický orchestr: III. koncert)

Общественный дом (Praha)

СР 23.6.2021 20:00

(Blbec k večeři)

Летняя сцена Арфа (Praha)

СР 23.6.2021 20:20

(Česká filharmonie: Open Air koncert)

Hradčanské náměstí (Praha)

ЧТ 24.6.2021 19:00

(PKF - Prague Philharmonia: Dvořák, Voříšek)

Дворец Лобковиц (Praha)

ЧТ 3.6.2021 19:00
ЧТ 24.6.2021 19:00

(The Same Self)

(Praha)

ПТ 25.6.2021 - ВС 27.6.2021
ЧТ 24.6.2021 19:00
ПТ 25.6.2021 19:00

(Jak starý je měsíc)

Театр «Унгелт» (Praha)

СБ 26.6.2021

(Ginfest)

Národní (Praha)

СБ 26.6.2021 10:00

(Pat a Mat jedou na dovolenou)

Летняя сцена Арфа (Praha)

СБ 26.6.2021 14:00

(Kouzelný cirkus)

Национальный театр - Новая сцена (Praha)

СР 21.4.2021 10:30
СБ 22.5.2021 15:00
СБ 26.6.2021 15:00

(Eva tropí hlouposti)

Театр Na Fidlovačce (Praha)

СБ 26.6.2021 20:00

(O lásce)

Либеньский замок (Praha)

ВС 27.6.2021 10:00
СР 23.6.2021 18:00
ЧТ 24.6.2021 17:00
ПТ 25.6.2021 19:00
СБ 26.6.2021 11:00
ВС 27.6.2021 11:00

(Šťastný princ)

Корабль Тайна братьев Форманов (Praha)

ВС 16.5.2021 14:00
ВТ 25.5.2021 19:00
ВС 27.6.2021 15:00

(Malý princ)

Студия ДВА (Praha)

ВС 27.6.2021 19:00

(Prague Proms 2021: Mnozil Brass)

Общественный дом (Praha)

ВС 27.6.2021 20:00

(Poprask na laguně)

Либеньский замок (Praha)

ПН 28.6.2021 19:30

(PKF - Prague Philharmonia: Gounod, Gershwin, Hindemith)

Малостранский дворец в Доме Профессий (Praha)

ПН 28.6.2021 20:00

(Jazz Meets World: Jan Garbarek Group)

Форум Карлин (Praha)

ПН 28.6.2021 19:00
ВТ 29.6.2021 19:00

(Mistr a Markétka)

Театр v Dlouhé (Praha)

ВТ 29.6.2021 19:30

(Harold Lopez-Nussa Quartet (Kuba))

Новомнестская ратуша (Praha)

СР 30.6.2021 19:00
СР 30.6.2021 19:00

(Aigel)

DOX Центр современного искусства (Praha)

СР 30.6.2021 20:00

(Vltava)

Джаз Док (Praha)

ЧТ 1.7.2021 19:30

(Gossip)

Театр Divadlo Komedie (Praha)

ВТ 29.6.2021 21:00
СР 30.6.2021 21:00
ЧТ 1.7.2021 21:00

(Iluzionista)

Корабль Тайна братьев Форманов (Praha)

СР 23.6.2021 19:00
ПТ 25.6.2021 19:00
СБ 26.6.2021 19:00
ВС 27.6.2021 19:00
СР 30.6.2021 19:00
ЧТ 1.7.2021 19:00
ПТ 2.7.2021 19:00

(Le Ptit Cirk: Les Dodos)

Hořejší nábřeží (Praha)

СБ 3.7.2021 10:00
ВТ 22.6.2021 20:00
СР 23.6.2021 20:00
ЧТ 24.6.2021 20:00
ПТ 2.7.2021 20:00
СБ 3.7.2021 20:00

(Hovory o štěstí mezi čtyřma očima)

Вышеград - крепость (Praha)

СР 7.7.2021 19:00

(Prague Proms 2021: Spyro Gyra)

Ла_Фабрика (Praha)

СР 7.7.2021 19:30

(Krajinou slz)

Театр Divadlo Komedie (Praha)

ВТ 1.6.2021 20:30
СР 2.6.2021 20:30
СР 7.7.2021 20:00
ЧТ 8.7.2021 20:00

(Vysavač)

(Praha)

ПТ 9.7.2021 21:00

(Jazz čtyř kontinentů: Forq (USA))

Джаз Док (Praha)

СБ 10.7.2021 10:00

(Maxipes Fík)

(Praha)

СБ 10.7.2021 19:00

(Ondřej Havelka a Melody Makers)

Музей Кампа - Фонд Яна и Меды Младек (Praha)

СБ 10.7.2021 19:00
ВТ 29.6.2021 20:00
СР 30.6.2021 20:00
ВТ 6.7.2021 20:00
СР 7.7.2021 20:00
ЧТ 8.7.2021 20:00
ПТ 9.7.2021 20:00
СБ 10.7.2021 20:00

(Kdokoli může dělat cokoli)

Летняя сцена Театра Ангелт (Praha)

ПТ 9.7.2021 19:30
СБ 10.7.2021 19:30
ВС 11.7.2021 19:30

(Revizor)

(Praha)

ПН 12.7.2021
ВТ 13.7.2021 19:00

(Prague Proms 2021: Slavné sborové scény)

Общественный дом (Praha)

ВТ 8.6.2021 19:30
СР 9.6.2021 19:30
ПН 12.7.2021 19:30
ВТ 13.7.2021 19:30
СР 16.6.2021 19:00
СР 14.7.2021 19:00

(Caveman)

(Praha)

ЧТ 15.7.2021 19:00

(Prague Proms 2021: Hollywood Night)

Общественный дом (Praha)

СР 14.7.2021 19:30
ЧТ 15.7.2021 19:30
ЧТ 15.7.2021 20:00

(Tindersticks)

Театр Archa (Praha)

ЧТ 15.7.2021 20:00

(Co vy na to, pane Šmoldasi?)

Летняя сцена Арфа (Praha)

ПТ 16.7.2021 20:00

(Let's Dance)

Театр ABC (Praha)

СБ 17.7.2021 19:00
ВС 6.6.2021 19:30
ПТ 16.7.2021 19:30
СБ 17.7.2021 19:30

(4 sestry)

(Praha)

ВС 18.7.2021 20:00

(Drahá legrace)

Летняя сцена Арфа (Praha)

ПТ 28.5.2021 19:00
ВТ 20.7.2021 19:00
ЧТ 1.7.2021 19:00
СР 21.7.2021 19:00

(Carmen)

Выставочный центр Экспо Прага Летняны (Praha)

ЧТ 22.7.2021 - ВС 25.7.2021
ЧТ 22.7.2021 - ВС 25.7.2021
ЧТ 15.7.2021 19:00
ЧТ 22.7.2021 19:00
ЧТ 22.7.2021 19:00

(Vlasta Redl s kapelou)

Музей Кампа - Фонд Яна и Меды Младек (Praha)

ПТ 23.7.2021 19:00

(Hrdinové)

(Praha)

ПТ 23.7.2021 20:00

(Red City Radio (USA) + support)

Рок-Кафе (Praha)

СБ 24.7.2021 10:00
СБ 24.7.2021 19:00
ЧТ 8.7.2021 20:00
ПТ 9.7.2021 20:00
СБ 10.7.2021 20:00
СР 14.7.2021 20:00
ЧТ 15.7.2021 20:00
ПТ 16.7.2021 20:00
СБ 17.7.2021 20:00
ЧТ 22.7.2021 20:00
ПТ 23.7.2021 20:00
СБ 24.7.2021 20:00

(Starci na chmelu)

Вышеград - крепость (Praha)

ПН 26.7.2021 19:00
ВТ 27.7.2021 19:00

(DNA)

Студия ДВА (Praha)

СР 28.7.2021 19:00
ЧТ 10.6.2021 20:00
ПТ 11.6.2021 20:00
СБ 12.6.2021 20:00
ПН 28.6.2021 20:00
ВТ 29.6.2021 20:00
ПН 19.7.2021 20:00
ВТ 20.7.2021 20:00
СР 21.7.2021 20:00
ПН 26.7.2021 20:00
ВТ 27.7.2021 20:00
СР 28.7.2021 20:00

(Tri gracie z umakartu)

Вышеград - крепость (Praha)

СР 28.7.2021 20:00

(Skleněný zvěřinec)

Летняя сцена Арфа (Praha)

ВТ 27.7.2021 20:00
СР 28.7.2021 20:00

(Trhni si, otče!)

Летняя сцена Театра Ангелт (Praha)

ЧТ 29.7.2021 19:30

(Slipknot)

ОуТу-Арена (Praha)

ПН 12.7.2021 20:00
ВТ 13.7.2021 20:00
ЧТ 29.7.2021 20:00

(Vězeň na druhé avenue - Niel Simon)

Летняя сцена Театра Ангелт (Praha)

ПН 17.5.2021 19:00
ПН 14.6.2021 19:00
ПТ 30.7.2021 19:00
СБ 31.7.2021 10:00
ВС 1.8.2021 10:00

(Počernický Street Food Fest 2021)

Хвалски замок (Praha)

ВС 1.8.2021 20:00

(S tvojí dcerou ne!)

Летняя сцена Арфа (Praha)

ВС 1.8.2021 21:00
ПН 2.8.2021 - ВТ 31.8.2021
СР 4.8.2021 20:00

(Milionový údržbář)

Летняя сцена Арфа (Praha)

ЧТ 5.8.2021 19:00
ЧТ 5.8.2021 19:00

(Don Quijote)

(Praha)

ВТ 13.7.2021 20:00
ЧТ 5.8.2021 20:00

(Natěrač)

Летняя сцена Арфа (Praha)

ПН 2.8.2021 20:00
СБ 7.8.2021 20:00

(Jak starý je měsíc)

Летняя сцена Театра Ангелт (Praha)

ВТ 15.6.2021 20:00
ПН 21.6.2021 20:00
СБ 7.8.2021 20:00
ПН 9.8.2021 20:00

(Sex pro pokročilé)

Вышеград - крепость (Praha)

ЧТ 10.6.2021 19:00
ПТ 11.6.2021 19:00
СБ 12.6.2021 19:00
ВС 13.6.2021 19:00
ПТ 2.7.2021 19:00
СБ 3.7.2021 19:00
ВС 4.7.2021 19:00
СР 14.7.2021 19:00
ЧТ 15.7.2021 19:00
ПТ 16.7.2021 19:00
ПТ 23.7.2021 19:00
СБ 24.7.2021 19:00
ВС 25.7.2021 19:00
СР 4.8.2021 19:00
ЧТ 5.8.2021 19:00
СР 11.8.2021 19:00

(Sestra v akci)

Выставочный центр Экспо Прага Летняны (Praha)

ВТ 20.7.2021 20:00
СР 11.8.2021 20:00

(Příště ho zabiju sám!)

Летняя сцена Арфа (Praha)

ПН 2.8.2021 20:30
ВТ 3.8.2021 20:30
СР 4.8.2021 20:30
ЧТ 5.8.2021 20:30
ПТ 6.8.2021 20:30
СБ 7.8.2021 20:30
ВС 8.8.2021 20:30
ПН 9.8.2021 20:30
ВТ 10.8.2021 20:30
СР 11.8.2021 20:30
ЧТ 12.8.2021 19:00
ЧТ 12.8.2021 19:00
СР 16.6.2021 20:00
ЧТ 17.6.2021 20:00
СР 30.6.2021 20:00
ЧТ 1.7.2021 20:00
ПН 12.7.2021 20:00
ВТ 13.7.2021 20:00
СР 4.8.2021 20:00
ПТ 6.8.2021 20:00
ЧТ 12.8.2021 20:00

(Duety)

Вышеград - крепость (Praha)

ПТ 13.8.2021 10:00

(Country Fontána)

Ареал Штванице (Praha)

СБ 19.6.2021 19:00
ПТ 13.8.2021 19:00

(Tik tik)

(Praha)

СБ 19.6.2021 10:00
СБ 17.7.2021 10:00
СБ 14.8.2021 10:00
ПН 24.5.2021 19:00
ВТ 15.6.2021 19:00
СБ 31.7.2021 19:00
СБ 14.8.2021 19:00
ВС 1.8.2021 20:30
ПН 2.8.2021 20:30
ВТ 3.8.2021 20:30
СР 4.8.2021 20:30
ЧТ 5.8.2021 20:30
ПТ 6.8.2021 20:30
СБ 7.8.2021 20:30
ВС 8.8.2021 20:30
ПН 9.8.2021 20:30
ВТ 10.8.2021 20:30
СР 11.8.2021 20:30
ЧТ 12.8.2021 20:30
ПТ 13.8.2021 20:30
СБ 14.8.2021 20:30

(Zimní pohádka)

Пражский Град - ареал замка (Praha)

ВС 15.8.2021 20:00

(Vězeň na druhé avenue - Niel Simon)

Летняя сцена Арфа (Praha)

ПН 16.8.2021 20:00

(Drobečky z perníku)

Летняя сцена Арфа (Praha)

ПТ 28.5.2021 11:00
СБ 29.5.2021 19:00
ПН 31.5.2021 19:00
ПН 16.8.2021 19:00
ВТ 17.8.2021 19:00

(Ať vejde ten pravý)

Швандов театр на Смихове (Praha)

ПТ 21.5.2021 19:00
ЧТ 8.7.2021 19:00
ВТ 17.8.2021 19:00
ВТ 10.8.2021 20:00
ПН 16.8.2021 20:00
ВТ 17.8.2021 20:00

(Kutloch aneb I muži mají své dny)

Вышеград - крепость (Praha)

ПТ 23.7.2021 19:00
СБ 24.7.2021 19:00
ВТ 17.8.2021 19:00
СР 18.8.2021 19:00

(Shirley Valentine)

Театр ABC (Praha)

ПН 28.6.2021 20:00
ВТ 29.6.2021 20:00
ЧТ 1.7.2021 20:00
СР 7.7.2021 20:00
СР 21.7.2021 20:00
ЧТ 22.7.2021 20:00
ПН 9.8.2021 20:00
СР 18.8.2021 20:00
ЧТ 19.8.2021 20:00

(Ani o den dýl!)

Летняя сцена Арфа (Praha)

ЧТ 17.6.2021 19:00
ПН 19.7.2021 19:00
ПТ 20.8.2021 19:00
ЧТ 17.6.2021 20:00
ПТ 18.6.2021 20:00
СБ 19.6.2021 20:00
СР 11.8.2021 20:00
ЧТ 12.8.2021 20:00
ПТ 13.8.2021 20:00
СБ 14.8.2021 20:00
ВС 15.8.2021 20:00
ВТ 17.8.2021 20:00
СР 18.8.2021 20:00
ЧТ 19.8.2021 20:00
ПТ 20.8.2021 20:00

(Housle)

Летняя сцена Театра Ангелт (Praha)

ВС 25.7.2021 19:00
ПН 26.7.2021 19:00
ПТ 20.8.2021 19:00
СБ 21.8.2021 19:00
ВС 22.8.2021 19:00

(Na zlatém jezeře)

Театр ABC (Praha)

ВС 27.6.2021 20:00
ПН 28.6.2021 20:00
ПН 16.8.2021 20:00
СБ 21.8.2021 20:00
ВС 22.8.2021 20:00

(Skleněný strop)

Летняя сцена Театра Ангелт (Praha)

ПН 14.6.2021 20:00
СР 14.7.2021 20:00
ВС 25.7.2021 20:00
ВС 8.8.2021 20:00
ВС 22.8.2021 20:00

(Normální debil)

Летняя сцена Арфа (Praha)

ВС 22.8.2021 20:00

(Aneta Langerová Dvě slunce aneb Jak krásné je být milován)

Вышеград - крепость (Praha)

ЧТ 24.6.2021 20:00
ЧТ 29.7.2021 20:00
ПН 23.8.2021 20:00

(Cavewoman)

Летняя сцена Арфа (Praha)

ПН 19.7.2021 19:00
ВТ 20.7.2021 19:00
ПН 23.8.2021 19:00
ВТ 24.8.2021 19:00

(Elefantazie)

Театр ABC (Praha)

ПН 5.7.2021 19:30
ВТ 6.7.2021 19:30
ПН 23.8.2021 19:30
ВТ 24.8.2021 19:30

(Lazarus)

Театр Divadlo Komedie (Praha)

ПН 14.6.2021 20:00
СР 16.6.2021 20:00
ВТ 22.6.2021 20:00
СР 23.6.2021 20:00
ЧТ 24.6.2021 20:00
ПТ 25.6.2021 20:00
ЧТ 15.7.2021 20:00
ПТ 16.7.2021 20:00
СБ 17.7.2021 20:00
ВС 18.7.2021 20:00
ПН 19.7.2021 20:00
ВТ 20.7.2021 20:00
ПН 23.8.2021 20:00
СР 25.8.2021 20:00

(Slepice na zádech)

Летняя сцена Театра Ангелт (Praha)

СР 25.8.2021 20:00

(Smích zakázán)

Летняя сцена Арфа (Praha)

СР 2.6.2021 19:00
ПТ 2.7.2021 19:00
ЧТ 26.8.2021 19:00

(Hrdý Budžes)

(Praha)

ЧТ 17.6.2021 19:00
ЧТ 8.7.2021 19:00
ЧТ 26.8.2021 19:00

(Zdeněk Izer - Na plný coole)

Летняя сцена Арфа (Praha)

ВТ 27.7.2021 19:00
СР 28.7.2021 19:00
ЧТ 29.7.2021 19:00
СР 25.8.2021 19:00
ЧТ 26.8.2021 19:00
ЧТ 19.8.2021 20:30
ПТ 20.8.2021 20:30
СБ 21.8.2021 20:30
ВТ 24.8.2021 20:30
СР 25.8.2021 20:30
ЧТ 26.8.2021 20:30
СБ 28.8.2021 10:00
СБ 26.6.2021 19:00
ПТ 16.7.2021 19:00
СБ 28.8.2021 19:00

(Saturnin)

(Praha)

СР 18.8.2021 20:00
ЧТ 19.8.2021 20:00
ПТ 20.8.2021 20:00
СБ 21.8.2021 20:00
СР 25.8.2021 20:00
ЧТ 26.8.2021 20:00
ПТ 27.8.2021 20:00
СБ 28.8.2021 20:00

(Revizor)

Вышеград - крепость (Praha)

ВС 11.7.2021 19:00
ПН 12.7.2021 19:00
ВТ 13.7.2021 19:00
ПТ 27.8.2021 19:00
ВС 29.8.2021 19:00

(Zítra swing bude zníti všude)

Театр ABC (Praha)

ВС 6.6.2021 20:00
СБ 28.8.2021 20:00
ВС 29.8.2021 20:00

(Poslední ze žhavých milenců)

Летняя сцена Арфа (Praha)

ВС 29.8.2021 20:00

(Dan Bárta & Robert Balzar Trio)

Вышеград - крепость (Praha)

ЧТ 26.8.2021 19:30
ПТ 27.8.2021 19:30
ПН 30.8.2021 19:30

(Meda)

Музей Кампа - Фонд Яна и Меды Младек (Praha)

ПН 30.8.2021 20:00

(Co takhle ke zpovědi...(Pardon Me, Prime Minister))

Летняя сцена Арфа (Praha)

ВС 20.6.2021 20:00
ВТ 3.8.2021 20:00
СР 4.8.2021 20:00
ЧТ 5.8.2021 20:00
ПТ 6.8.2021 20:00
ПТ 27.8.2021 20:00
СБ 28.8.2021 20:00
ВС 29.8.2021 20:00
ПН 30.8.2021 20:00

(Vejšlap)

Летняя сцена Театра Ангелт (Praha)

СР 30.6.2021 19:00
СР 14.7.2021 19:00
ВТ 31.8.2021 19:00
ВТ 31.8.2021 19:00

(Buty na Barče)

Дом культуры Баррикадников (Praha)

ПН 30.8.2021 19:00
ВТ 31.8.2021 19:00

(Kurz negativního myšlení)

Швандов театр на Смихове (Praha)

ЧТ 29.7.2021 20:00
ПТ 30.7.2021 20:00
СБ 31.7.2021 20:00
ПН 2.8.2021 20:00
ВТ 3.8.2021 20:00
ПН 23.8.2021 20:00
ВТ 24.8.2021 20:00
ПН 30.8.2021 20:00
ВТ 31.8.2021 20:00

(Vše o mužích)

Вышеград - крепость (Praha)

СР 1.9.2021 20:00

(Na poslední chvíli)

Летняя сцена Арфа (Praha)

ЧТ 24.6.2021 19:00
ЧТ 2.9.2021 19:00
ЧТ 2.9.2021 19:00

(Ondřej Havelka a jeho Melody Makers)

Общественный дом (Praha)

ЧТ 17.6.2021 19:00
ЧТ 2.9.2021 19:00

(Trója)

Рок-Опера Прага (Praha)

ВТ 1.6.2021 19:00
СБ 4.9.2021 19:00

(Prachy!!!)

(Praha)

СБ 4.9.2021
ВС 5.9.2021
ВС 5.9.2021 20:00

(Flyying Colours (AUS))

Meet Factory (Praha)

ПТ 4.6.2021 19:00
ВТ 7.9.2021 19:00
ВТ 18.5.2021 19:00
ПТ 25.6.2021 19:00
ПН 16.8.2021 19:00
СР 8.9.2021 19:00

(Lakomec)

(Praha)

ЧТ 6.5.2021 19:00
ПТ 7.5.2021 19:00
СБ 15.5.2021 15:00
ПТ 21.5.2021 19:00
ЧТ 17.6.2021 19:00
ЧТ 24.6.2021 19:00
ПТ 25.6.2021 19:00
ВТ 13.7.2021 19:00
СР 14.7.2021 19:00
ПН 2.8.2021 19:00
СР 4.8.2021 19:00
СР 11.8.2021 19:00
ЧТ 12.8.2021 19:00
ПН 16.8.2021 19:00
ВТ 17.8.2021 19:00
ПН 23.8.2021 19:00
ВТ 24.8.2021 19:00
ЧТ 9.9.2021 19:00

(Líbánky na Jadranu)

Студия ДВА (Praha)

СР 8.9.2021 19:00
ЧТ 9.9.2021 19:00

(Flesh)

DOX Центр современного искусства (Praha)

ЧТ 9.9.2021 19:30

(She Past Away (TR))

Акрополь (Praha)

ЧТ 9.9.2021 20:00

(Merta 75!)

Театр Archa (Praha)

ПТ 10.9.2021 19:30

(Pigeon John (USA) + support: XL The Band)

Кафе в лесу (Praha)

СБ 12.6.2021 19:00
СБ 11.9.2021 19:00
СБ 11.9.2021 20:00

(Cat Rapes Dog (SE))

Рок-Кафе (Praha)

СБ 11.9.2021 20:00

(The Toy Dolls)

Театр Archa (Praha)

ПТ 7.5.2021 19:00
СБ 8.5.2021 19:00
ПН 31.5.2021 19:00
СБ 19.6.2021 19:00
ПН 13.9.2021 19:00

(Vejšlap)

Театр «Унгелт» (Praha)

ПН 13.9.2021 19:00

(Americké jaro 2021: Josef Špaček + Tomáš Jamník)

DOX Центр современного искусства (Praha)

СР 9.6.2021 19:00
ПН 13.9.2021 19:00

(Věra)

Студия ДВА (Praha)

ВТ 25.5.2021 19:00
ПН 28.6.2021 19:00
СБ 21.8.2021 19:00
ПН 13.9.2021 19:00
СР 15.9.2021 - ПН 20.9.2021

(Future Gate)

«Луцерна» (Praha)

ЧТ 3.6.2021 19:00
СР 15.9.2021 19:00
СР 5.5.2021 19:30
СР 2.6.2021 19:30
СР 9.6.2021 19:30
СР 15.9.2021 19:30
ЧТ 16.9.2021 20:00

(Longital (SK))

Джаз Док (Praha)

ЧТ 16.9.2021 20:00

(Antonín Dvořák: Svatá Ludmila, op. 71, B. 144)

Кафедральный собор свв. Вита, Вацлава и Войтеха (Praha)

ПТ 17.9.2021 - ВС 19.9.2021

(Audio Zoo)

(Praha)

ПТ 11.6.2021 19:00
ПТ 17.9.2021 19:00
СБ 18.9.2021 21:00

(Maximo Park (GB))

Мьюзик-бар «Футурум» (Praha)

СБ 12.6.2021 19:00
ВС 19.9.2021 19:00

(Revizor)

Студия ДВА (Praha)

СР 22.9.2021 19:00
ПТ 16.4.2021 19:30
ВС 18.4.2021 19:30
СР 22.9.2021 19:30

(Moje tango)

(Praha)

ЧТ 23.9.2021 19:00
ЧТ 23.9.2021 20:00
ПТ 24.9.2021 19:00

(1+1=3)

Театр У пожарных (Praha)

СБ 25.9.2021 20:00

(Einstürzende Neubaten (DE))

Форум Карлин (Praha)

ПТ 24.9.2021 19:00
СБ 25.9.2021 15:00
ВС 26.9.2021 15:00

(Čas růží)

Музыкальный театр Karlín (Praha)

ВС 26.9.2021 19:00
ВТ 7.9.2021 19:00
ВТ 28.9.2021 19:00

(Duety)

Студия ДВА (Praha)

СР 29.9.2021 19:00
ЧТ 30.9.2021 19:00

(Skleněný strop)

Театр «Унгелт» (Praha)

ЧТ 30.9.2021 19:00

(Čochtan vypravuje)

Театр У пожарных (Praha)

ЧТ 30.9.2021 21:00

(Boy Pablo (NO))

Мьюзик-бар «Футурум» (Praha)

СБ 2.10.2021 17:00

(Mejla 70)

Театр Archa (Praha)

ВС 3.10.2021 20:00

(Nick Waterhouse (US))

Рок-Кафе (Praha)

ВС 3.10.2021 21:00

(Hooverphonic / BE)

Люцерна Мьюзик-бар (Praha)

ВТ 5.10.2021 19:00

(Dasha - o trochu větší koncert 5)

Салон «У Гиберну» (Praha)

СР 6.10.2021 19:30

(Amsterdam Klezmer Band (NL))

Джаз Док (Praha)

СР 6.10.2021 19:00
ЧТ 7.10.2021 19:00

(Dracula)

Музыкальный театр Karlín (Praha)

ЧТ 7.10.2021 19:30

(Buzerant + Vagyny Dy Praga)

Мьюзик-бар «Футурум» (Praha)

ЧТ 7.10.2021 19:30

(Bananagun (AUS))

Кафе в лесу (Praha)

ЧТ 7.10.2021 20:00

(Mammal Hands (UK))

Акрополь (Praha)

СБ 9.10.2021 0:00

(Volkswagen Maraton Praha 2021)

Staroměstské náměstí (Praha)

СБ 9.10.2021 10:00

(Chilli Fest)

(Praha)

ПТ 3.9.2021 19:00
СБ 4.9.2021 14:00
СБ 4.9.2021 19:00
СБ 11.9.2021 14:00
СБ 11.9.2021 19:00
ВС 12.9.2021 14:00
ПТ 17.9.2021 19:00
СБ 18.9.2021 14:00
СБ 18.9.2021 19:00
СБ 25.9.2021 14:00
СБ 25.9.2021 19:00
СБ 2.10.2021 14:00
СБ 2.10.2021 19:00
СБ 9.10.2021 14:00
СБ 9.10.2021 19:00

(Čarodějka)

Гоя Мьюзик-Холл Прага (Praha)

СБ 9.10.2021 19:30

(Fallgrapp (SK) + Belau (HU))

Акрополь (Praha)

СБ 9.10.2021 15:00
ВС 10.10.2021 15:00

(Jesus Christ Superstar)

Музыкальный театр Karlín (Praha)

ВС 10.10.2021 19:00
ПН 11.10.2021 19:30

(Jazz Meets World: Emmet Cohen Trio (USA))

Новомнестская ратуша (Praha)

ВТ 12.10.2021 20:00

(Zola Blood (UK))

Рок-Кафе (Praha)

СР 13.10.2021 20:00
СБ 16.10.2021 19:00

(Mina Caputo (USA))

Рок-Кафе (Praha)

ПН 18.10.2021 19:30

(Tigress (GB))

Кафе в лесу (Praha)

ПТ 28.5.2021 19:30
СР 29.9.2021 19:30
ВТ 19.10.2021 19:30
ВТ 19.10.2021 20:00

(Still Corners (UK))

Meet Factory (Praha)

СР 20.10.2021

(Bon Art Junior Fest)

Салон «У Гиберну» (Praha)

СР 20.10.2021 19:00

(Tři v háji)

(Praha)

СР 20.10.2021 19:00

(Jacob Lee (AUS))

Кафе в лесу (Praha)

СБ 24.4.2021 19:30
ВТ 27.4.2021 19:30
ЧТ 6.5.2021 19:30
ПТ 21.5.2021 19:30
СР 20.10.2021 19:30

(Otevřené manželství)

Студия ДВА (Praha)

ПТ 22.10.2021 18:00
СБ 23.10.2021 14:00
СБ 23.10.2021 18:00
ВС 24.10.2021 14:00

(Galileo)

Салон «У Гиберну» (Praha)

ВС 24.10.2021 19:30

(Slow Readers Club (UK))

Кафе в лесу (Praha)

СР 27.10.2021 19:30

(Creedence Clearwater Revived (UK))

Салон «У Гиберну» (Praha)

ПТ 29.10.2021 18:00

(New Model Army (UK))

Люцерна Мьюзик-бар (Praha)

СБ 30.10.2021 17:30

(Sen noci svatojánské)

Конгресс-центр Praha (Praha)

СР 5.5.2021 19:00
СБ 8.5.2021 20:00
ПН 17.5.2021 19:00
ВТ 1.6.2021 19:00
СР 16.6.2021 19:00
СР 23.6.2021 19:00
ВС 26.9.2021 19:00
СБ 30.10.2021 18:00

(Můj báječný rozvod)

Студия ДВА (Praha)

СР 27.10.2021 19:00
ЧТ 28.10.2021 19:00
ПТ 29.10.2021 19:00
СБ 30.10.2021 14:00
ВС 31.10.2021 15:00

(Sestra v akci)

Музыкальный театр Karlín (Praha)

ПН 1.11.2021 19:30

(Christian Sands Trio (Spojené státy))

Новомнестская ратуша (Praha)

ПН 1.11.2021 21:00

(Eagles of Death Metal (USA))

Люцерна Мьюзик-бар (Praha)

ВТ 2.11.2021 20:00

(Bi-2 - New Best)

Форум Карлин (Praha)

СР 3.11.2021 19:00

(PKF - Prague Philharmonia: Bach, Rota, Mendelssohn)

Дворец Лобковиц (Praha)

СР 3.11.2021 19:00

(Veselá vdova)

Музыкальный театр Karlín (Praha)

СР 3.11.2021 20:00

(Tara Fuki - křest CD)

Театр Archa (Praha)

ЧТ 4.11.2021 19:30

(Pane, slyš mé prosby)

Студия Двое (Praha)

СБ 6.11.2021 20:00
СБ 6.11.2021 20:00

(Jaroslav Svěcený 60: Gratulační koncert)

Общественный дом (Praha)

ЧТ 28.10.2021 18:00
ПТ 29.10.2021 18:00
СБ 30.10.2021 13:00
ВС 31.10.2021 15:00
ЧТ 4.11.2021 18:00
ПТ 5.11.2021 18:00
СБ 6.11.2021 14:00
ВС 7.11.2021 15:00

(Kvítek mandragory)

Бродвей (Praha)

ВС 7.11.2021 20:00

(Saint Asonia)

Люцерна Мьюзик-бар (Praha)

ВС 7.11.2021 20:00
ПН 8.11.2021 20:00

(Kuzu (USA))

(Praha)

ВТ 9.11.2021 19:00

(Alice Phoebe Lou (JAR))

Люцерна Мьюзик-бар (Praha)

ПТ 12.11.2021 19:30

(Bratři (CZ))

Акрополь (Praha)

ПТ 12.11.2021 20:00

(Heilung)

Форум Карлин (Praha)

СБ 13.11.2021 10:00

(Letenská husa a Košt svatomartinského vína 2021)

Государственный музей сельского хозяйства (Praha)

ВС 14.11.2021 16:00

(Oidipus Tyranus)

Рок-Опера Прага (Praha)

СР 17.11.2021 20:00

(The Score (US))

НоД Рокси - галерея (Praha)

ЧТ 18.11.2021 19:00

(7 proti Thébám - RockOpera)

Рок-Опера Прага (Praha)

ПТ 19.11.2021

(Imagination Festival)

Выставочный центр Экспо Прага Летняны (Praha)

ПН 22.11.2021 20:00

(Amaarae (GH/US))

Meet Factory (Praha)

ВТ 23.11.2021 20:00

(The Vices (NL) + support Kita Menari)

Рок-Кафе (Praha)

СР 24.11.2021 20:00

(Willy Mason (US))

Meet Factory (Praha)

ЧТ 25.11.2021 20:00

(Laco Deczi & Celula New York)

Рок-Кафе (Praha)

ПТ 26.11.2021 - ВС 1.5.2022

(Falza? Falza!)

Штернберский дворец - дворец и национальная калерея (Praha)

ВС 28.11.2021 21:00

(Ben Caplan (CA))

Мьюзик-бар «Футурум» (Praha)

ПН 29.11.2021 19:00

(Lords of the sound v programu Music is coming)

Конгресс-центр Praha (Praha)

ВТ 30.11.2021 20:00

(Men I Trust (CA))

Рок-Кафе (Praha)

ЧТ 2.12.2021 19:30

(Lydmor (DK))

Кафе в лесу (Praha)

ПТ 3.12.2021 19:30

(Jordan Mackampa (GB))

Кафе в лесу (Praha)

СБ 4.12.2021 19:00

(Ghstkid)

Рок-Кафе (Praha)

СБ 4.12.2021 19:30

(Ani Lorak)

Форум Карлин (Praha)

ВС 5.12.2021 16:00

(Faust Rockopera)

Рок-Опера Прага (Praha)

ПН 18.10.2021 19:00
ВТ 23.11.2021 19:00
ЧТ 9.12.2021 19:00

(Iliada)

Театр Bez zábradlí (Praha)

ВС 12.12.2021 19:00

(Vánoční nostalgie XI...)

Салон «У Гиберну» (Praha)

ВС 12.12.2021 19:30

(Mirabile mysterium)

Студия Двое (Praha)

ВТ 28.9.2021 11:00
СР 29.9.2021 11:00
ЧТ 30.9.2021 11:00
ЧТ 30.9.2021 19:00
ПТ 1.10.2021 18:00
СБ 2.10.2021 14:00
ВС 3.10.2021 15:00
ЧТ 7.10.2021 18:00
ПТ 8.10.2021 18:00
СБ 9.10.2021 14:00
ВС 10.10.2021 15:00
ЧТ 14.10.2021 18:00
ПТ 15.10.2021 18:00
СБ 16.10.2021 14:00
ВС 17.10.2021 15:00
ЧТ 21.10.2021 18:00
ПТ 22.10.2021 18:00
СБ 23.10.2021 14:00
ВС 24.10.2021 15:00
ЧТ 11.11.2021 18:00
ПТ 12.11.2021 18:00
СБ 13.11.2021 14:00
ВС 14.11.2021 15:00
ЧТ 18.11.2021 18:00
ПТ 19.11.2021 18:00
СБ 20.11.2021 14:00
ВС 21.11.2021 15:00
ЧТ 16.12.2021 18:00
ПТ 17.12.2021 18:00
СБ 18.12.2021 14:00
ВС 19.12.2021 15:00

(Láska nebeská)

Бродвей (Praha)

ПТ 24.9.2021 19:00
СБ 25.9.2021 15:30
ВС 26.9.2021 15:30
ПТ 8.10.2021 19:00
СБ 9.10.2021 15:30
ВС 10.10.2021 15:30
ПТ 5.11.2021 19:00
СБ 6.11.2021 15:30
ВС 7.11.2021 15:30
ПТ 17.12.2021 19:00
СБ 18.12.2021 15:30
ВС 19.12.2021 15:30

(Cabaret)

Театр Bez zábradlí (Praha)

ПТ 4.6.2021 19:00
ВС 19.12.2021 19:00

(Housle)

Швандов театр на Смихове (Praha)

СБ 4.9.2021 14:00
СБ 11.9.2021 14:00
ВС 12.9.2021 15:00
ВС 26.12.2021 15:00
ПТ 31.12.2021 15:00
СБ 1.1.2022 15:00

(Mýdlový princ)

Бродвей (Praha)

СБ 1.1.2022 16:00
СР 5.5.2021 19:00
ЧТ 20.1.2022 19:00
ВТ 25.1.2022 19:30

(Dagny (NO))

Кафе в лесу (Praha)

СР 9.2.2022 19:30

(Lime Cordiale (AUS))

Кафе в лесу (Praha)

СБ 24.4.2021 14:00
СБ 24.4.2021 18:00
СБ 22.5.2021 14:00
СБ 22.5.2021 18:00
СБ 12.2.2022 14:00
СБ 12.2.2022 18:00
ВС 13.2.2022 14:00

(Šíleně smutná princezna)

Студия ДВА (Praha)

СР 16.2.2022 19:00

(Hodina duchů)

(Praha)

СР 16.2.2022 20:00
СР 16.2.2022 20:00

(Axel Flóvent (IS) + Plsi (SE))

Chapeau Rouge (Praha)

СБ 26.2.2022 19:00

(Nejslavnější české muzikály)

ОуТу-Арена (Praha)

СР 2.3.2022 20:00

(Will & The People (UK))

Кросс-Клуб (Praha)

ПН 7.3.2022 19:30

(Michel Camilo - sólo piano)

Рудолфинум (Praha)

ЧТ 10.3.2022 19:00

(Na ostro)

(Praha)

СР 23.3.2022 19:30

(Porridge Radio (GB))

Кафе в лесу (Praha)

ЧТ 24.3.2022 19:00

(The Garden)

Кафе в лесу (Praha)

СР 21.4.2021 19:00
ЧТ 24.3.2022 19:00
ВС 27.3.2022 20:00

(Fontaines D.C. (IE))

НоД Рокси - галерея (Praha)

ЧТ 31.3.2022 19:30

(Arild Andersen Quartet (Norsko))

Новомнестская ратуша (Praha)

ВС 1.5.2022 19:30

(SOČR & Brad Mehldau)

Рудолфинум (Praha)

ПН 2.5.2022 20:00

(Dita Von Teese - Glamonatrix)

Музыкальный театр Karlín (Praha)

СБ 14.5.2022 14:00
ВС 15.5.2022 19:00

(Alexandrovci - European Tour 2022)

Типспорт Арена (Praha)

ВТ 17.5.2022 20:00

(Girl in red (NO))

Meet Factory (Praha)

СБ 21.5.2022 20:00

(Therapy? (UK) + support)

Рок-Кафе (Praha)

СР 15.6.2022 19:30

(Formidable! Aznavour (FR))

Салон «У Гиберну» (Praha)

ПН 12.9.2022 20:00

(Russ (US))

НоД Рокси - галерея (Praha)

СБ 24.9.2022 20:00
СР 1.1.2014 - ПН 1.1.2024

((Ne)zapomenuté pomníky – stoletá paměť národa a země)

Национальный педагогоческий музей и библиотека им.Я. А. Коменского (Praha)

СР 18.4.2018 - ПТ 31.12.2021
СР 6.3.2019 - ПН 4.10.2021

(Nevěsta prodaná do ciziny)

Музей Бедриха Сметаны (Praha)

ВТ 30.4.2019 - ВС 12.9.2021

(Antonín Dvořák: Inspirace přírodou)

Музей Антонина Дворжака (Praha)

ПТ 28.2.2020 - ВТ 31.8.2021

(Za volební právo žen!)

Национальный памятник Витков (Praha)

СР 4.3.2020 - СБ 1.1.2022

(Příští stanice: Muzeum železnice a elektrotechniky NTM)

Национальный технический музей (Praha)

ПТ 6.3.2020 - ВС 19.9.2021

(Otevřený depozitář Umění Asie)

Дворец выставок - дворец и национальная калерея (Praha)

ПТ 6.3.2020 - ВС 27.6.2021

(Doma na Sibiři)

Напрстков музей с коллекциями азиатской, африканской и американской культуры (Praha)

ВТ 9.6.2020 - ВС 23.5.2021

(100 roků Říše loutek)

Дом «У Золотого перстня» (Praha)

ВТ 23.6.2020 - ВС 27.6.2021

(Poklady numismatických sbírek)

Национальный музей (Praha)

СР 8.7.2020 - ПН 31.5.2021

(Alexandra Koláčková – Sedící postava)

Новомнестская ратуша (Praha)

ВС 20.9.2020 - СР 30.6.2021
ЧТ 1.10.2020 - ПТ 30.4.2021

(Po stopách asijské cesty Hanzelky a Zikmunda)

Напрстков музей с коллекциями азиатской, африканской и американской культуры (Praha)

ПТ 2.10.2020 - ЧТ 30.6.2022

(Lékaři rostlin)

Государственный музей сельского хозяйства (Praha)

ЧТ 8.10.2020 - ВС 18.4.2021

(Antonín Tonder: Fotografie)

Галерея Йозефа Судэка (Praha)

ПТ 16.10.2020 - СБ 31.12.2022

(Hudební zvěřinec)

Чешский музей музыки (Praha)

ВС 1.11.2020 - ПТ 31.12.2021
ВТ 3.11.2020 - СБ 15.5.2021

(Tajemství dřeva)

Государственный музей сельского хозяйства (Praha)

ПТ 6.11.2020 - СР 30.6.2021

(1620: Cesta na Horu)

Национальный музей (Praha)

СР 11.11.2020 - ВТ 11.5.2021

(Art Prague Sculpture)

náměstí Winstona Churchilla (Praha)

ПТ 13.11.2020 - ВС 1.5.2022

(Lidová víra)

Народный дом на Виноградах (Praha)

ПТ 20.11.2020 - ПТ 30.4.2021

(Vladimír Janoušek)

Музей Кампа - Фонд Яна и Меды Младек (Praha)

СР 25.11.2020 - ВС 18.4.2021

(Duch, který pracuje: Architektura a česká politika 1918-1945)

Дом У Черной Матери Божьей - Музей чешского кубизма (Praha)

ЧТ 3.12.2020 - ВС 9.5.2021

(Česká stopa v historii výpočetní techniky)

Национальный технический музей (Praha)

СБ 12.12.2020 - ПТ 30.4.2021

(Lýkožrout smrkový - pohroma lesa)

Государственный музей сельского хозяйства (Praha)

ПН 14.12.2020 - ВС 1.8.2021
СР 16.12.2020 - СР 21.4.2021

(O lásce)

DOX Центр современного искусства (Praha)

СР 16.12.2020 - СР 28.4.2021

(Fenomeander)

DOX Центр современного искусства (Praha)

СР 16.12.2020 - СР 30.6.2021

(Datamaze: Začarovaný kruh)

DOX Центр современного искусства (Praha)

СР 16.12.2020 - ВС 18.4.2021

(Vanitas)

DOX Центр современного искусства (Praha)

ПТ 18.12.2020 - ПН 31.5.2021

(Parlament!)

Национальный памятник Витков (Praha)

ВС 20.12.2020 - ПН 31.5.2021

(Comenius 1592–1670)

Манеж Пражского града - выставочный зал (Praha)

СР 20.1.2021 - ВС 18.4.2021

(Compassion Fatigue is Over)

Рудолфинум (Praha)

ПН 25.1.2021 - СБ 31.7.2021

(Virtuální galerie Jiřího Karáska ze Lvovic)

Памятник национальной письменности (Praha)

ПН 1.2.2021 - ПТ 31.12.2021
ПН 8.2.2021 - ВС 30.5.2021

(Petr Oriešek, Kryštof Hošek: Soma Sema)

Музей Кампа - Фонд Яна и Меды Младек (Praha)

ПН 8.2.2021 - ПТ 30.4.2021
ПТ 19.2.2021 - СБ 15.5.2021

(Krištof Kintera: Recept)

Holandská (Praha)

ПТ 19.2.2021 - ПТ 23.4.2021
ПН 22.2.2021 - ПТ 16.4.2021
ПН 1.3.2021 - ВС 12.9.2021

(Včely a včelařství)

Государственный музей сельского хозяйства (Praha)

ПН 1.3.2021 - ВС 12.9.2021

(Nejen včely - Opylovači známí i nevšední)

Государственный музей сельского хозяйства (Praha)

ПН 1.3.2021 - ПН 31.5.2021

(Tajemný kabinet profesora Beneše)

Музей Монтанелли - музей и галерея (Praha)

ПН 1.3.2021 - ПТ 30.4.2021

(Čteme. Čteme? Čtěme!)

Клементинум - строительный комплекс (Praha)

СР 3.3.2021 - ВС 25.4.2021
СР 10.3.2021 - ВТ 27.4.2021

(Loading Love)

Alšovo nábřeží (Praha)

СР 10.3.2021 - СР 28.4.2021
ЧТ 18.3.2021 - ВС 18.4.2021
СР 24.3.2021 - ВС 8.8.2021

(Jan Jedlička)

Галерея Праги - Городская библиотека (Praha)

ЧТ 25.3.2021 - СР 12.5.2021

(Malé dějiny fotopastí)

Фотограф Галерея (Praha)

ЧТ 25.3.2021 - СР 30.6.2021
ПТ 26.3.2021 - ВС 2.5.2021

(Alena Anderlová: Iluze rovnováhy)

Галерея Вацлава Шпалы (Praha)

ПТ 26.3.2021 - ПН 31.5.2021

(Best of: 2020)

Кампа (Praha)

ПН 29.3.2021 - ПТ 30.4.2021

(Velikonoční strom na Chvalské tvrzi)

Хвалски замок (Praha)

ВТ 30.3.2021 - СР 30.6.2021
СР 31.3.2021 - ВС 1.8.2021

(Josef Sudek, Otto Rothmayer: Návštěva u pana kouzelníka)

Музей прикладного искусства (Praha)

СР 31.3.2021 - ВС 13.6.2021

(1920-2020 Praha - Tokio: vlivy, paralely, tušení společného)

Галерея Ярослава Фрагнера (Praha)

ЧТ 1.4.2021 - ПТ 21.5.2021

(Czech Press Photo 2020)

Национальный музей (Praha)

ЧТ 1.4.2021 - ПТ 31.12.2021

(Lesy pro budoucnost)

Государственный музей сельского хозяйства (Praha)

ЧТ 1.4.2021 - ПТ 30.4.2021

(Současná polská serigrafie)

Галерея «Голлар» (Praha)

ЧТ 8.4.2021 - ВС 2.5.2021
ПТ 9.4.2021 - ВС 15.8.2021

(Toyen: Snící rebelka)

Вальдштейнский манеж - национальная галерея (Praha)

ПТ 9.4.2021 - ВС 29.8.2021

(František Skála a jiné práce)

Дом «У Каменного колокола» - галерея (Praha)

СР 14.4.2021 19:30

(Amerikánka)

Бойня 78 (Praha)

ЧТ 15.4.2021 - СР 30.6.2021

(Svatoslav Böhm: Půdorysy paměti)

Музей Кампа - Фонд Яна и Меды Младек (Praha)

ЧТ 15.4.2021 - ПТ 25.6.2021
ЧТ 15.4.2021 - ВС 6.6.2021

(Kuba Kamiński: Šeptuchy)

Галерея «Лейка» (Praha)

ЧТ 15.4.2021 - ЧТ 10.6.2021
ЧТ 15.4.2021 16:00
ЧТ 15.4.2021 19:00

(Scény z manželského života)

Швандов театр на Смихове (Praha)

ПТ 16.4.2021

(Karlín Market)

Karlínské náměstí (Praha)

СБ 17.4.2021 8:00

Голешовицкий рынок

Bubenské nábřeží (Praha)

ЧТ 15.4.2021 9:00
СБ 17.4.2021 9:00

(Farmářský trh Kubáň)

Kubánské náměstí (Praha)

СБ 17.4.2021 14:30
ВС 18.4.2021 10:30

(Mikulášovy patálie)

Театр v Celetné (Praha)

ПН 19.4.2021 10:00
ПН 19.4.2021 16:00
ВТ 20.4.2021 - ВС 25.4.2021

(Dny evropského filmu 2021)

«Луцерна» (Praha), Светозор (Praha), (Praha)

ВТ 20.4.2021 10:00
ПН 19.4.2021 20:00
ВТ 20.4.2021 20:00

(Skugga Baldur)

Студия Героев (Praha)

СР 21.4.2021 10:00
ЧТ 22.4.2021 10:00
ЧТ 22.4.2021 16:00
ЧТ 22.4.2021 19:00

(S Pydlou v zádech)

Районный дом культуры Праги 9 - Театральная сцена GONG (Praha)

ПТ 23.4.2021 17:00

(Neposlušná kůzlátka)

Швандов театр на Смихове (Praha)

СБ 24.4.2021 19:30

(Terminus)

Театр v Celetné (Praha)

ВС 25.4.2021 15:00

(Buchty a loutky - Paleček)

Швандов театр на Смихове (Praha)

ВС 25.4.2021 19:30

(Milena má problém)

Театр v Celetné (Praha)

ВС 25.4.2021 20:00

(Iluze)

Jindřišská (Praha)

ПН 26.4.2021 - ВС 2.5.2021
ВТ 27.4.2021 10:00
СР 28.4.2021 16:00
ЧТ 29.4.2021 - ВС 2.5.2021
ЧТ 29.4.2021 10:00
ЧТ 29.4.2021 10:30
ЧТ 29.4.2021 19:00

(Les)

Студия ДВА (Praha)

ПТ 30.4.2021 19:30

(Plejtvák)

Стидия Игрек (Praha)

СБ 1.5.2021 14:00

(Libeňská pouť)

U Meteoru (Praha)

ПН 3.5.2021 19:30

(Jeden německý život)

Театр v Řeznické (Praha)

ВТ 4.5.2021 19:30

(Varieté Freda A. aneb Chytání větru)

Стидия Игрек (Praha)

СР 5.5.2021 - ВС 27.6.2021
СР 5.5.2021 - ВС 27.6.2021

(Energie & civilizace)

Кампа (Praha)

СР 5.5.2021 19:30
ЧТ 6.5.2021 - ЧТ 17.6.2021
ЧТ 6.5.2021 16:00 - 18:00
ЧТ 6.5.2021 18:00

(Knihy v kobce)

Hořejší nábřeží (Praha)

ЧТ 6.5.2021 19:30
ЧТ 6.5.2021 20:00

(Zahrada)

Национальный театр - Новая сцена (Praha)

ПТ 7.5.2021 - ПТ 30.7.2021
СБ 8.5.2021 - ЧТ 26.8.2021

(Ko-laborace)

Праговка (Praha)

СБ 17.4.2021 8:00
СБ 24.4.2021 8:00
СБ 1.5.2021 8:00
СБ 8.5.2021 8:00

(Farmářské trhy na kulaťáku)

Vítězné náměstí (Praha)

СБ 8.5.2021 10:00

(Mint Market Praha Jaro)

Bubenské nábřeží (Praha)

ПН 10.5.2021 19:30
ВТ 11.5.2021 19:30

(Swing se vrací neboli o štěstí)

Стидия Игрек (Praha)

СР 12.5.2021 - ВС 30.10.2021
ЧТ 13.5.2021 - СБ 15.5.2021

(Festival tanečních filmů)

Светозор (Praha)

ЧТ 13.5.2021 19:00

(Anna Karenina)

Рок-Опера Прага (Praha)

ПТ 14.5.2021 - ВС 21.11.2021

(Viktor Pivovarov: Moskevská gotika)

Дворец выставок - дворец и национальная калерея (Praha)

ПТ 14.5.2021 - ВС 8.8.2021

(Dřevo/řez)

Дворец выставок - дворец и национальная калерея (Praha)

ВТ 27.4.2021 19:00
СР 12.5.2021 19:00
ПТ 14.5.2021 19:00

(Pan Halpern a pan Johnson)

Театр «Унгелт» (Praha)

ПТ 14.5.2021 19:30
СБ 15.5.2021 - ВС 31.12.2023

(Historie výstavby budovy NZM)

Государственный музей сельского хозяйства (Praha)

СБ 15.5.2021 19:00

(Celebrity)

Студия ДВА (Praha)

ВС 16.5.2021 12:00

(Fun&Run)

(Praha)

ВС 2.5.2021 15:00
ВС 16.5.2021 15:00
ВТ 18.5.2021

(Mezinárodní den muzeí)

Государственный музей сельского хозяйства (Praha)

СР 19.5.2021 - ВС 17.10.2021

(Móda v modré: Tradice a současnost indiga v českém a japonském textilu)

Музей прикладного искусства (Praha)

СР 19.5.2021 19:00

(Zdeněk Izer - Na plný coole)

Районный дом культуры Праги 9 - Театральная сцена GONG (Praha)

СР 5.5.2021 19:00
СР 19.5.2021 19:00

(Přítelkyně)

Театр «Унгелт» (Praha)

СР 19.5.2021 19:30

(Rebelky)

(Praha)

СР 19.5.2021 20:00

(Koncové světlo)

Национальный театр - Новая сцена (Praha)

ЧТ 20.5.2021
ЧТ 20.5.2021 19:30

(Drama v kostce, pokus 2 - Mystérium skutečnosti)

Стидия Игрек (Praha)

ПТ 21.5.2021 - ВС 23.5.2021
ПТ 21.5.2021 - ВС 23.5.2021
ЧТ 6.5.2021 19:00
ВТ 11.5.2021 19:00
СР 12.5.2021 19:00
СБ 15.5.2021 14:00
СР 19.5.2021 19:00
ПТ 21.5.2021 19:00

(Forsythe, Clug, McGregor)

Государственная опера - Прага (Praha)

ПТ 21.5.2021 19:00

(Taneční hodiny)

Театр «Унгелт» (Praha)

СР 21.4.2021
СБ 1.5.2021
СБ 15.5.2021
ВС 23.5.2021
ВС 23.5.2021 19:00

(Oběd u Wittgensteina)

Национальный театр - Театр Stavovské divadlo (Praha)

ПН 24.5.2021 19:00

(Skořápka)

Театр «Унгелт» (Praha)

ПН 3.5.2021 19:30
СР 19.5.2021 19:30
ПН 24.5.2021 19:30

(Spálená 16)

Стидия Игрек (Praha)

ВТ 25.5.2021 - ВС 5.9.2021

(Jiří Thýn: Mlčení, torzo, přítomnost)

Дом фотографии (Praha)

ЧТ 27.5.2021 19:30

(Škaredá středa aneb Teta z Halifaxu)

Стидия Игрек (Praha)

ПТ 28.5.2021
ВС 30.5.2021 19:00

(Brouk v hlavě)

Студия ДВА (Praha)

ПН 31.5.2021 - ВС 6.6.2021

(Fotoškoda Fest)

Галерея Langhans (Praha)

ВТ 18.5.2021 19:30
ПН 31.5.2021 19:30

(K.š.e.f.t.)

Драматический клуб (Praha)

ПН 31.5.2021 21:00

(Walter Trout (US))

Люцерна Мьюзик-бар (Praha)

ВТ 1.6.2021 - ВС 30.10.2021

(Jože Plečnik v Praze)

Пражский Град - ареал замка (Praha)

ВТ 1.6.2021 - ЧТ 30.9.2021

(Architektura za polárním kruhem)

Галерея Ярослава Фрагнера (Praha)

ПН 3.5.2021 20:00
СР 2.6.2021 20:00

(Duchové jsou taky jenom lidi)

Национальный театр - Новая сцена (Praha)

ЧТ 3.6.2021 19:30

(Jméno)

Театр v Celetné (Praha)

ЧТ 3.6.2021 19:00
ПТ 4.6.2021 19:00

(Pan Pros)

DOX Центр современного искусства (Praha)

ПН 10.5.2021 19:00
ПН 17.5.2021 19:00
ЧТ 20.5.2021 19:00
СР 26.5.2021 19:00
СР 2.6.2021 19:00
ПТ 4.6.2021 19:00

(Dovolená paní Josefy)

Театр «Унгелт» (Praha)

ЧТ 15.4.2021 19:00
ПТ 28.5.2021 19:00
ПТ 4.6.2021 19:00

(Testosteron)

Театр Na Fidlovačce (Praha)

СБ 5.6.2021

(MDA ride)

Praha

ВС 6.6.2021 11:30

(Matiné s hudbou z filmů a pohádek)

Швандов театр на Смихове (Praha)

ПТ 30.4.2021 19:00
СР 9.6.2021 19:00

(Srnky)

Театр Na Fidlovačce (Praha)

ПН 26.4.2021 19:00
ВТ 25.5.2021 19:00
СБ 5.6.2021 19:00
СР 9.6.2021 19:00

(Trhni si, otče!)

Театр «Унгелт» (Praha)

ЧТ 10.6.2021 - СР 30.6.2021

(Udržitelná Praha)

- галерея (Praha)

ЧТ 10.6.2021 - ВС 13.6.2021

(Svět knihy)

(Praha)

ЧТ 10.6.2021 19:00

(Moje hra)

(Praha)

ЧТ 27.5.2021 19:00
ПТ 11.6.2021 19:00

(Výjimečný stav)

Театр Na Fidlovačce (Praha)

ПТ 11.6.2021 20:00

(Parazit)

Акрополь (Praha)

СБ 12.6.2021 10:00

(Lotrando a Zubejda)

Летняя сцена Арфа (Praha)

СБ 12.6.2021 20:00

(Sólo pro nás dva)

Национальный театр - Новая сцена (Praha)

ВС 13.6.2021 19:00

(Skleněný strop)

Театр ABC (Praha)

ВС 13.6.2021 19:00

(Podvraťáci)

Акрополь (Praha)

ЧТ 27.5.2021 20:00
ВС 13.6.2021 20:00

(Otec hlídá dceru)

Национальный театр - Новая сцена (Praha)

ВС 13.6.2021 20:00
ПН 14.6.2021 20:00

(Vše o ženách)

Вышеград - крепость (Praha)

СР 16.6.2021 19:00

(Misantrop)

Национальный театр - Театр Stavovské divadlo (Praha)

ЧТ 17.6.2021 - ВС 30.10.2021

(Setiny - Bohumila Grögerová)

Летний дворец Звезда (Praha)

ЧТ 17.6.2021 19:30

(Stylové večery 2021 - Mozart v Praze Malá noční hudba i večerně)

Новомнестская ратуша (Praha)

ПТ 18.6.2021 19:00

(Čas pod psa)

(Praha)

СР 21.4.2021 19:00
ПТ 14.5.2021 19:00
ПТ 18.6.2021 19:00

(Dánská dívka)

Театр Na Fidlovačce (Praha)

ПТ 18.6.2021 20:00

(Poprask na laguně)

Вышеград - крепость (Praha)

СБ 19.6.2021 - ПН 19.7.2021

(Má vlast cestami proměn - 13. ročník)

Вышеград - крепость (Praha)

СБ 19.6.2021 10:00

(Krkonošské pohádky - Divadlo pohádek Praha)

Летняя сцена Арфа (Praha)

СБ 19.6.2021 10:00

(Den zemědělství a potravinářství 2021)

Государственный музей сельского хозяйства (Praha)

ВС 25.4.2021 14:00
ВС 23.5.2021 14:00
ВС 20.6.2021 15:00

(Smolíkovi)

Студия ДВА (Praha)

ВС 20.6.2021 20:00
ВС 20.6.2021 17:00
ПН 21.6.2021 17:00

(Modlitba)

Акрополь (Praha)

СР 23.6.2021 20:00
СР 23.6.2021 20:00
ЧТ 24.6.2021 20:00

(Otevřené manželství)

Либеньский замок (Praha)

ПТ 25.6.2021 9:00

(Malá slavnost lesa a dřeva)

Государственный музей сельского хозяйства (Praha)

СР 2.6.2021 19:00
ПТ 25.6.2021 19:00

(Idiot)

Национальный театр - Театр Stavovské divadlo (Praha)

ПТ 21.5.2021 19:00
ПТ 25.6.2021 19:00

(Kdo je pan Schmitt?)

Театр Na Fidlovačce (Praha)

ПТ 25.6.2021 20:00

(Oscar pro Emily)

Либеньский замок (Praha)

СБ 26.6.2021 - ВС 27.6.2021
СБ 26.6.2021 10:00
ЧТ 27.5.2021 19:00
ВТ 29.6.2021 19:00
ВТ 29.6.2021 19:30

(Český národní symfonický orchestr: IV. koncert)

Общественный дом (Praha)

ПН 17.5.2021 20:00
ПН 28.6.2021 20:00
ВТ 29.6.2021 20:00
СР 30.6.2021 20:00

(Kacířské eseje)

Студия Героев (Praha)

ЧТ 1.7.2021 - ВС 1.8.2021

(Obyčejné zázraky v dílech Alisy Pirogové)

Хвалски замок (Praha)

ПТ 16.4.2021 19:00
ЧТ 13.5.2021 19:00
ЧТ 1.7.2021 19:00

(Poprask na laguně)

Студия ДВА (Praha)

ЧТ 24.6.2021 18:00
ПТ 25.6.2021 18:00
ВС 27.6.2021 20:00
ПН 28.6.2021 20:00
ВТ 29.6.2021 20:00
ЧТ 1.7.2021 20:00
ПТ 2.7.2021 20:00
СБ 3.7.2021 17:00

(UduL)

Hořejší nábřeží (Praha)

СР 23.6.2021 20:30
ЧТ 24.6.2021 20:30
СБ 26.6.2021 20:30
ПН 28.6.2021 19:00
ВТ 29.6.2021 19:00
ЧТ 1.7.2021 17:00
ПТ 2.7.2021 17:00
СБ 3.7.2021 19:00

(Obludárium)

Hořejší nábřeží (Praha)

СБ 5.6.2021 19:00
СБ 3.7.2021 19:00
ЧТ 1.7.2021 20:00
ПТ 2.7.2021 20:00
СБ 3.7.2021 20:00
ВС 4.7.2021 20:00
ПН 5.7.2021 20:00

(Poslední ze žhavých milenců)

Летняя сцена Театра Ангелт (Praha)

СБ 19.6.2021 20:00
ПТ 25.6.2021 20:00
СБ 26.6.2021 20:00
ПН 5.7.2021 20:00
ВТ 6.7.2021 20:00

(Brouk v hlavě)

Вышеград - крепость (Praha)

СР 7.7.2021 19:00
ЧТ 8.7.2021 19:00

(Vím, že víš, že vím...)

Театр ABC (Praha)

ВС 11.7.2021 20:00

(Příbuzné si nevybíráme)

Летняя сцена Арфа (Praha)

ПН 12.7.2021 - ВС 18.7.2021
ПН 12.7.2021 19:00
ПН 12.7.2021 20:00

(Lukáš Pavlásek - Kdo nepláče není Čech)

Летняя сцена Арфа (Praha)

ВС 6.6.2021 19:30
ПТ 16.7.2021 19:30
СБ 17.7.2021 19:30

(4 sestry)

Praha

ЧТ 22.7.2021 19:00

(Maok - Světelné ornamenty)

Новомнестская ратуша (Praha)

СР 26.5.2021 19:00
ЧТ 29.7.2021 19:00
ЧТ 29.7.2021 20:00
ПТ 30.7.2021 20:00

(Michal Pavlíček a Trio)

Джаз Док (Praha)

СБ 31.7.2021 14:00

(Pure Open Air: Carl Cox)

Кржижиков фонтан (Praha)

СР 14.7.2021 20:00
ПТ 30.7.2021 20:00
СБ 31.7.2021 20:00

(Drobečky z perníku)

Летняя сцена Театра Ангелт (Praha)

ПН 7.6.2021 19:00
ПН 2.8.2021 19:00

(Titanic)

(Praha)

ПН 2.8.2021 20:00

(Víš přece, že neslyším, když teče voda)

Летняя сцена Арфа (Praha)

ВТ 3.8.2021 20:00

(V Paříži bych tě nečekala, tatínku)

Летняя сцена Арфа (Praha)

ВТ 8.6.2021 19:00
СР 4.8.2021 19:00
ЧТ 5.8.2021 20:00

(Richard Marx)

Салон «У Гиберну» (Praha)

ПТ 6.8.2021 18:00

(Andělé v Americe)

Театр ABC (Praha)

СБ 7.8.2021
ВС 8.8.2021
ПТ 9.7.2021 19:00
ПН 9.8.2021 19:00
СБ 22.5.2021 19:00
ПН 21.6.2021 19:00
ВТ 10.8.2021 19:00

(Veletoč)

(Praha)

СБ 26.6.2021 20:00
ВС 8.8.2021 20:00
ПН 9.8.2021 20:00
ВТ 10.8.2021 20:00

(Pan Halpern a pan Johnson)

Летняя сцена Театра Ангелт (Praha)

ЧТ 12.8.2021 20:00

(Lukáš Pavlásek: Planeta slepic)

Летняя сцена Арфа (Praha)

ПТ 13.8.2021 20:00
СБ 14.8.2021 20:00

(Otevřené manželství)

Вышеград - крепость (Praha)

ВС 15.8.2021 20:00

(Szidi Tobias & band - Sedmoláska)

Вышеград - крепость (Praha)

ПН 21.6.2021 20:00
ПН 19.7.2021 20:00
ПН 26.7.2021 20:00
ВТ 10.8.2021 20:00
ВТ 17.8.2021 20:00

(A do pyžam!)

Летняя сцена Арфа (Praha)

ЧТ 20.5.2021 19:00
СР 18.8.2021 19:00
ЧТ 8.7.2021 19:00
ПТ 9.7.2021 19:00
СБ 10.7.2021 19:00
СР 18.8.2021 19:00
ЧТ 19.8.2021 19:00

(Cry baby cry)

Швандов театр на Смихове (Praha)

ПН 14.6.2021 20:30
ВТ 15.6.2021 20:30
ПН 21.6.2021 20:30
СР 23.6.2021 20:30
ЧТ 24.6.2021 20:30
ПН 28.6.2021 20:30
СР 30.6.2021 20:30
ПН 12.7.2021 20:30
ПН 26.7.2021 20:30
СР 28.7.2021 20:30
ЧТ 29.7.2021 20:30
ПТ 30.7.2021 20:30
СБ 31.7.2021 20:30
ЧТ 5.8.2021 20:30
ВТ 10.8.2021 20:30
СР 11.8.2021 20:30
СБ 14.8.2021 20:30
СБ 21.8.2021 20:30

(Werich)

Музей Кампа - Фонд Яна и Меды Младек (Praha)

СР 19.5.2021 19:00
ВТ 13.7.2021 19:00
ВТ 24.8.2021 19:00
ВТ 24.8.2021 20:00

(Filumena Marturano)

Летняя сцена Арфа (Praha)

ВТ 22.6.2021 19:00
СР 25.8.2021 19:00
СБ 24.4.2021 19:00
ПТ 25.6.2021 19:00
СБ 26.6.2021 19:00
ПН 5.7.2021 19:00
ВТ 6.7.2021 19:00
ПН 23.8.2021 19:00
ВТ 24.8.2021 19:00
СР 25.8.2021 19:00
ЧТ 26.8.2021 19:00

(Smrt mu sluší)

Швандов театр на Смихове (Praha)

СР 23.6.2021 19:00
ПТ 27.8.2021 19:00

(Lady Oskar)

(Praha)

ПТ 7.5.2021 19:00
ПН 17.5.2021 19:00
ПН 28.6.2021 19:00
ВТ 29.6.2021 19:00
СР 30.6.2021 19:00
ЧТ 1.7.2021 19:00
ПТ 2.7.2021 19:00
СБ 3.7.2021 19:00
ПТ 27.8.2021 19:00
СБ 28.8.2021 19:00

(Kdo je tady ředitel?)

Швандов театр на Смихове (Praha)

ВС 29.8.2021 10:00

(Maxipes Fík)

Летняя сцена Арфа (Praha)

ЧТ 8.7.2021 19:30
ВС 29.8.2021 19:30

(Amazonky)

Театр Divadlo Komedie (Praha)

СБ 26.6.2021 17:00
ВС 27.6.2021 17:00
ПН 30.8.2021 18:00

(O líné babičce)

Театр v Dlouhé (Praha)

ПН 30.8.2021 19:30

(Lešanské jesličky)

Театр Divadlo Komedie (Praha)

ЧТ 1.7.2021 19:00
ПТ 2.7.2021 19:00
СБ 3.7.2021 19:00
ПН 30.8.2021 19:00
ВТ 31.8.2021 19:00

(Smrt obchodního cestujícího)

Театр ABC (Praha)

ВТ 31.8.2021 19:30

(Panoptikum)

Театр Divadlo Komedie (Praha)

ВТ 31.8.2021 20:00

(Když kočky nejsou doma)

Летняя сцена Арфа (Praha)

ЧТ 1.7.2021 19:00
ПН 12.7.2021 19:00
ВТ 13.7.2021 19:00
СР 1.9.2021 19:00
ЧТ 2.9.2021 19:00

(Bez roucha)

Театр v Dlouhé (Praha)

ВС 2.5.2021 19:00
СБ 19.6.2021 19:00
ЧТ 2.9.2021 19:00

(Vysavač)

Студия ДВА (Praha)

СР 30.6.2021 20:00
ВТ 27.7.2021 20:00
ЧТ 2.9.2021 20:00

(Caveman)

Летняя сцена Арфа (Praha)

СБ 29.5.2021 19:00
ПТ 3.9.2021 19:00
СБ 4.9.2021 10:00

(Příhody včelích medvídků)

Летняя сцена Арфа (Praha)

СБ 5.6.2021 10:00
ВС 5.9.2021 10:00

(Princové jsou na draka)

Летняя сцена Арфа (Praha)

ПН 6.9.2021 19:00
ВТ 7.9.2021 - ВТ 26.10.2021

(Kurz Manželské večery - Praha)

Na vysoké II (Praha)

СР 8.9.2021

(Festival vědy)

Vítězné náměstí (Praha)

ВТ 11.5.2021 19:00
ЧТ 3.6.2021 19:00
ЧТ 9.9.2021 19:00

(Zpívá a vypráví Soňa Červená)

Театр «Унгелт» (Praha)

СБ 11.9.2021 - ВС 19.9.2021
ВС 12.9.2021
ВС 12.9.2021 19:30

(The Wedding Present (GB))

Кафе в лесу (Praha)

ПН 24.5.2021 19:30
ПН 31.5.2021 19:30
ПН 13.9.2021 19:30
ВТ 14.9.2021 - ПН 31.1.2022

(Svatá Ludmila 1100 let)

Монастырь св. Анежки Чешской - монастырь и национальная галерея (Praha)

ПН 26.4.2021 15:30
ПН 26.4.2021 19:30
ВТ 18.5.2021 19:30
ВТ 14.9.2021 19:30
ЧТ 16.9.2021
ЧТ 16.9.2021 17:00
ЧТ 16.9.2021 19:30

(Koop Oscar Orchestra (SWE))

Акрополь (Praha)

ПТ 17.9.2021 - ПТ 24.9.2021

(Febiofest 2021)

Синема Сити Слованский Дом (Praha)

ПН 24.5.2021 19:00
ВС 6.6.2021 19:00
ВС 19.9.2021 14:00

(Odpočívej ve svém pokoji)

Студия ДВА (Praha)

ПН 20.9.2021 - ВС 10.10.2021

(Pražská moderní architektura)

- галерея (Praha)

ПН 20.9.2021 - ВС 10.10.2021
ПН 20.9.2021 - ВС 10.10.2021

(Jan Kotěra)

- галерея (Praha)

ЧТ 23.9.2021 19:00
СБ 15.5.2021 19:30
ЧТ 23.9.2021 19:30
ЧТ 23.9.2021 19:30
СБ 25.9.2021 19:00

(Kid Francescoli (FR))

Кафе в лесу (Praha)

ВС 26.9.2021 19:00

(Teď ne! aneb Na tohle teď není ta pravá chvíle)

Швандов театр на Смихове (Praha)

ВТ 28.9.2021 - ЧТ 28.10.2021
ВТ 28.9.2021 19:30
СР 29.9.2021 - ПН 4.10.2021
СР 29.9.2021 20:00

(Lotto (PL))

(Praha)

ЧТ 30.9.2021 19:30

(El Fuego)

Студия Двое (Praha)

СР 12.5.2021 19:30
ПТ 10.9.2021 19:30
ЧТ 30.9.2021 19:30
ПТ 1.10.2021
СБ 2.10.2021

(Za tajemstvím potravin aneb Víš, co jíš?)

Государственный музей сельского хозяйства (Praha)

ВС 3.10.2021
ВС 3.10.2021 20:00
ПН 10.5.2021 19:30
ВС 16.5.2021 19:30
ВС 30.5.2021 19:30
ПН 7.6.2021 19:30
ПН 21.6.2021 19:30
ПН 20.9.2021 19:30
ПН 4.10.2021 19:30

(Polibek)

(Praha)

ПТ 8.10.2021 19:30

(Věčná milenka Alma Mahlerová)

Театр v Řeznické (Praha)

СР 28.4.2021 19:30
ПТ 7.5.2021 19:30
СР 13.10.2021 19:30

(O lásce)

(Praha)

ПН 18.10.2021 19:00

(PKF - Prague Philharmonia: Janáček, Mozart, Pärt)

Дворец Лобковиц (Praha)

ВТ 19.10.2021 19:30

(Die Happy (DE/CZE))

Акрополь (Praha)

ЧТ 6.5.2021 19:30
ПТ 21.5.2021 19:30
СР 20.10.2021 19:30
ПТ 22.10.2021 19:00
СБ 23.10.2021 15:00
ВС 24.10.2021 15:00

(Rebelové)

Музыкальный театр Karlín (Praha)

ВС 24.10.2021 19:00

(Kutloch aneb I muži mají své dny)

Студия ДВА (Praha)

ВС 24.10.2021 20:00

(The Crimson Marathon)

Театр Archa (Praha)

СР 14.4.2021 17:30
СР 28.4.2021 19:15
ПН 17.5.2021 20:00
СР 19.5.2021 17:30
СР 16.6.2021 17:30
ПН 28.6.2021 19:15
ПН 26.7.2021 18:45
ПН 30.8.2021 17:45
ПН 6.9.2021 17:30
ПН 13.9.2021 17:30
СР 22.9.2021 17:30
ПН 4.10.2021 16:30
ПН 25.10.2021 15:45

(Komentované prohlídky Novoměstské radnice 2021)

Новомнестская ратуша (Praha)

ЧТ 28.10.2021 21:00

(Beardyman (UK))

Люцерна Мьюзик-бар (Praha)

СБ 30.10.2021 19:00

(Human Tetris (RU))

Кафе в лесу (Praha)

ВС 31.10.2021 15:00

(Fantazie na kolečkách)

Типспорт Арена (Praha)

ВС 2.5.2021 14:00
ПН 10.5.2021 19:00
СР 2.6.2021 19:00
ВТ 19.10.2021 19:00
ВС 31.10.2021 19:00

(Sex pro pokročilé)

Студия ДВА (Praha)

ПН 3.5.2021 19:00
ВС 23.5.2021 19:00
ВТ 20.7.2021 19:00
СР 21.7.2021 19:00
ПН 1.11.2021 19:00

(4 sestry)

Студия ДВА (Praha)

ЧТ 4.11.2021 - ЧТ 11.11.2021
СБ 20.11.2021 19:00

(Žofínský gala ples)

Дворец Palác Žofín (Praha)

ВС 19.9.2021 11:00
ВТ 12.10.2021 10:00
ВТ 23.11.2021 10:00

(Královna Kapeska)

Музыкальный театр Karlín (Praha)

ЧТ 9.12.2021 19:30
СР 16.6.2021 19:00
СР 8.12.2021 19:00
ПТ 10.12.2021 19:00

(Housle)

Театр «Унгелт» (Praha)

ПТ 23.4.2021 19:00
ПН 13.12.2021 19:00
ВТ 14.12.2021 19:00

(Deštivé dny)

Театр «Унгелт» (Praha)

СР 15.12.2021 20:00

(Southern Avenue)

Акрополь (Praha)

ЧТ 16.12.2021 19:00

(Proces)

Рок-Опера Прага (Praha)

СБ 17.4.2021 19:00
ВС 30.5.2021 19:00
СБ 19.6.2021 19:00
ПТ 17.9.2021 19:00
ПТ 29.10.2021 19:00
СБ 27.11.2021 19:00
ПТ 17.12.2021 19:00

(Můžem i s mužem)

Клуб Lávka (Praha)

ВС 19.12.2021 10:00

(Štístko a Poupěnka - Ať žijí pohádky!)

Многофункциональный центр Длабачов (Praha)

ВС 26.12.2021 16:00
ПН 27.12.2021 19:00

(Sváteční koncert Už z hor zní zvon)

Костёл святых Симона и Иуды (Praha)

СБ 29.5.2021 15:00
СБ 29.5.2021 19:00
ЧТ 20.1.2022 19:00
ПТ 21.1.2022 19:00
СБ 22.1.2022 14:00
СБ 22.1.2022 18:00
ВС 23.1.2022 11:00
ВС 23.1.2022 15:00

(Saxana)

Студия ДВА (Praha)

СБ 5.2.2022 20:00
СР 2.3.2022 19:00
ЧТ 3.3.2022 19:00

(Sumika)

DOX Центр современного искусства (Praha)

СР 23.3.2022 19:30

(Edmar Castaneda & Grégoire Maret (Kolumbie / Švýcarsko))

Новомнестская ратуша (Praha)


Мероприятия

(Svět medúz)

(Praha)

ПТ 15.11.2019 - ПТ 31.12.2021

(iMucha - Originální plakáty v pohybu)

Общественный дом (Praha)

ПТ 21.8.2020 - ПТ 10.2.2023

(63. Velká dubnová cena 2021)

(Praha)

ВС 18.4.2021

(Vzdálený zvuk (Der ferne Klang))

Государственная опера - Прага (Praha)

СБ 1.5.2021 19:00

(Mireille Mathieu)

Конгресс-центр Praha (Praha)

ВС 2.5.2021 20:00


Советуем путешествие

Lostrooms - игра с квестом

Lostrooms - игра с квестом

Крупнейшая чешская сеть реалити-квестов. Весёлое времяпровождение для команды от 2 до 4 человек. За 60...