Vacaciones en la República Checa:CZeCOTTourmapsBohemia del esteUNESCOVacaciones activasHorarios












comienzo: fin:
V 15.11.2019 - V 31.12.2021

(Svět medúz)

(Praha)

V 21.8.2020 - V 10.2.2023
V 22.1.2021 19:00
V 29.1.2021 19:00

(Macbeth)

Ópera estatal de Praga (Praha)

X 3.2.2021 20:00

(D.Y.K.)

Forum Karlín (Praha)

V 5.2.2021 19:00
S 6.2.2021 19:00

(Robin Hood)

Teatro Kalich (Praha)

J 11.2.2021 19:00

(Bardo Thödol)

RockOpera Praga (Praha)

J 11.2.2021 21:00
V 12.2.2021 - D 14.2.2021

(Comic-con)

O2 Universum (Praha)

D 14.2.2021 16:00

(Romeo a Julie)

RockOpera Praga (Praha)

J 18.2.2021 19:00

(Ben Cristovao)

O2 arena (Praha)

V 19.2.2021 20:00

(Uri Caine: The Premieres)

DOX Centrum de las artes contemporáneas (Praha)

S 20.2.2021 18:00
S 20.2.2021
D 21.2.2021
D 21.2.2021 19:30
J 25.2.2021 19:30

(Ivo Kahánek)

- sala de conciertos y exposiciónes (Praha)

D 28.2.2021 20:00

(David Rothenberg)

Punctum (Praha)

X 3.3.2021 19:30

(Jazz Meets World: Ramon Valle Trio (CU/NL))

Ayuntamiento de la Ciudad Nueva (Praha)

V 5.3.2021 23:00

(Boys Noize (DE))

NoD Roxy - galería (Praha)

D 7.3.2021 20:00

(Itamar Borochov (IL))

Jazz Dock (Praha)

M 9.3.2021 19:00

(Grandmaster Flash (US))

NoD Roxy - galería (Praha)

J 11.3.2021 19:00
S 13.3.2021 - D 14.3.2021

(Festival IQ Play)

Bubenské nábřeží (Praha)

D 14.3.2021 20:00

(Elderbrook (UK))

Meet Factory (Praha)

M 16.3.2021 20:00

(Douglas Dare (UK))

Meet Factory (Praha)

X 17.3.2021 20:00

(Sophie Hunger (CH))

Meet Factory (Praha)

V 19.3.2021 19:00

(Romeo a Julie)

Ópera estatal de Praga (Praha)

D 21.3.2021 20:00
J 25.2.2021 19:00
V 26.2.2021 19:00
D 28.2.2021 14:00
X 3.3.2021 19:00
J 4.3.2021 19:00
S 6.3.2021 14:00
M 9.3.2021 19:00
S 20.3.2021 14:00
X 24.3.2021 19:00
J 25.3.2021 19:00

(Spící krasavice)

Ópera estatal de Praga (Praha)

J 18.3.2021 19:00
D 21.3.2021 19:00
J 25.3.2021 19:00

(Don Giovanni)

Teatro Nacional - Teatro Stavovské (Praha)

J 25.3.2021 19:30

(Jazz Meets World: Šmoldas, Anderson, Nussbaum (CZ/USA))

Ayuntamiento de la Ciudad Nueva (Praha)

J 25.3.2021 20:00

(Bars & Melody)

Futurum Musicbar (Praha)

V 26.3.2021 19:00
D 28.3.2021 19:00
L 29.3.2021 20:00

(Kensington (NL))

Meet Factory (Praha)

M 30.3.2021 19:30
S 3.4.2021 19:30
L 5.4.2021 19:00

(Meute (DE))

NoD Roxy - galería (Praha)

X 7.4.2021 19:00

(Moscow State Ballet: Labutí jezero)

Centro de Congresos Praga (Praha)

J 8.4.2021 19:00

(Frankenstein)

RockOpera Praga (Praha)

J 8.4.2021 19:30

(Nikol Bóková)

- sala de conciertos y exposiciónes (Praha)

V 9.4.2021 - D 11.4.2021

(Holiday World & Region World)

PVA Expo Praga Letňany (Praha)

V 29.1.2021 19:00
V 26.2.2021 19:00
V 9.4.2021 19:00

(Funny girl)

Estudio DOS (Praha)

V 9.4.2021 20:00
S 10.4.2021 19:00

(Petr Kotvald - Best of)

Forum Karlín (Praha)

S 10.4.2021 19:30

(Erik Truffaz Quartet)

Akropolis (Praha)

D 11.4.2021 20:00

(Maceo Parker)

Teatro Archa (Praha)

D 11.4.2021 20:00

(Jan Garbarek (NOR))

Forum Karlín (Praha)

L 12.4.2021 18:30

(Parkway Drive: Viva the Underdogs)

Forum Karlín (Praha)

M 13.4.2021 11:00
M 13.4.2021 19:00

(Horečka nedělní noci)

Teatro musical de Karlín (Praha)

D 18.4.2021

(63. Velká dubnová cena 2021)

Velká Chuchle (Praha)

L 19.4.2021 20:00

(A-ha)

O2 arena (Praha)

M 20.4.2021 20:00

(Tom Grennan (UK))

Rock Café (Praha)

V 16.4.2021 19:00
X 21.4.2021 19:00

(Nabucco)

Ópera estatal de Praga (Praha)

X 21.4.2021 21:00

(United Flavour)

Lucerna Music Bar (Praha)

J 22.4.2021 19:00

(Annisokay (DE))

Rock Café (Praha)

J 22.4.2021 19:30
J 22.4.2021 21:00

(Skyline)

Lucerna Music Bar (Praha)

V 23.4.2021 19:00

(Sevdaliza)

Lucerna Music Bar (Praha)

V 23.4.2021 20:00

(Giant Rooks (DE))

Rock Café (Praha)

S 17.4.2021 14:00
S 24.4.2021 14:00

(We Will Rock You)

Tipsport Arena (Praha)

D 25.4.2021 15:00

(Malý princ)

RockOpera Praga (Praha)

V 23.4.2021 19:30
S 24.4.2021 14:30
D 25.4.2021 19:30

(Cesty)

O2 Universum (Praha)

D 25.4.2021 19:30

(GoGo Penguin (UK))

Akropolis (Praha)

V 30.4.2021 19:00

(Antigona RockOpera)

RockOpera Praga (Praha)

V 30.4.2021 19:00

(The Hunna (UK))

Rock Café (Praha)

J 8.4.2021 19:00
J 15.4.2021 19:00
V 23.4.2021 19:00
S 1.5.2021 19:00

(Vzdálený zvuk (Der ferne Klang))

Ópera estatal de Praga (Praha)

D 2.5.2021 20:00

(Mireille Mathieu)

Centro de Congresos Praga (Praha)

M 4.5.2021 20:00

(Metronomy (UK))

NoD Roxy - galería (Praha)

M 4.5.2021 20:00

(Ara Malikian)

O2 Universum (Praha)

X 5.5.2021 19:00

(Helloween)

O2 arena (Praha)

X 5.5.2021 20:00
J 6.5.2021 19:30
S 8.5.2021 19:30

(Wurst)

Akropolis (Praha)

D 9.5.2021 21:00

(Seasick Steve (US))

Lucerna Music Bar (Praha)

X 12.5.2021 20:00
X 12.5.2021 20:00

(Džambo Aguševi Orchestra (MK))

Meet Factory (Praha)

X 12.5.2021 20:00

(Woodkid)

Forum Karlín (Praha)

J 13.5.2021 20:00
J 13.5.2021 20:30

(Shopping (UK))

Meet Factory (Praha)

V 14.5.2021 20:00
J 13.5.2021 20:00
V 14.5.2021 20:00

(Jarek Nohavica)

O2 Universum (Praha)

S 15.5.2021 20:00

(Joe Satriani)

Centro de Congresos Praga (Praha)

S 15.5.2021 21:00
M 18.5.2021 17:00
M 18.5.2021 19:00

(Ezra Furman (US))

NoD Roxy - galería (Praha)

M 18.5.2021 20:00

(Chaeyeon You - Bach, Widor, Kim, Saint-Saëns, Taballione)

Monasterio de Santa Anežka Checa - monasterio y galería nacional (Praha)

M 18.5.2021 20:00
X 19.5.2021 19:00
X 19.5.2021 20:00
J 11.3.2021 19:00
J 20.5.2021 19:00

(Vymítač)

RockOpera Praga (Praha)

J 20.5.2021 19:00

(Nightwish)

O2 arena (Praha)

J 20.5.2021 19:00

(Marta Kloučková Quartet)

Mercedes Forum (Praha)

J 20.5.2021 19:30

(Laibach)

Akropolis (Praha)

J 20.5.2021 20:00

(Radian (AT))

Punctum (Praha)

J 20.5.2021 20:00

(Na křídlech tance)

Casa Municipal (Praha)

V 21.5.2021 19:30

(Jazzanova (DE))

Akropolis (Praha)

V 21.5.2021 20:00
V 21.5.2021 20:00

(André Rieu in Prague 2021)

O2 arena (Praha)

S 22.5.2021 11:00

(Duo Bohémo - Martinů, Honegger, Saariaho, Ravel)

Monasterio de Santa Anežka Checa - monasterio y galería nacional (Praha)

S 22.5.2021 17:00

(Widmann & Schumann Quartett)

Monasterio de Santa Anežka Checa - monasterio y galería nacional (Praha)

S 22.5.2021 20:00

(Kratochvíl, Ackerman, Zangi & Jazz Q Martina Kratochvíla)

DOX Centrum de las artes contemporáneas (Praha)

D 23.5.2021

(72. Velká květnová cena)

Velká Chuchle (Praha)

D 23.5.2021

(Eric Clapton)

O2 arena (Praha)

D 23.5.2021 11:00

(Widmann & Kožuchin)

Monasterio de Santa Anežka Checa - monasterio y galería nacional (Praha)

D 23.5.2021 20:00
D 23.5.2021 20:00

(Nick Masons Saucerful of Secrets)

Forum Karlín (Praha)

L 24.5.2021 17:00

(Budapest Festival Orchestra)

Casa Municipal (Praha)

L 24.5.2021 19:30

(Celine Dion)

O2 arena (Praha)

L 24.5.2021 20:00
M 25.5.2021 20:00
M 25.5.2021 20:00

(Pentatonix)

O2 arena (Praha)

X 26.5.2021 20:00
M 4.5.2021 19:00
X 5.5.2021 19:00
V 7.5.2021 19:00
S 8.5.2021 19:00
L 10.5.2021 19:00
M 11.5.2021 19:00
X 12.5.2021 19:00
L 17.5.2021 19:00
M 18.5.2021 19:00
X 19.5.2021 19:00
L 24.5.2021 19:00
M 25.5.2021 19:00
J 27.5.2021 19:00

(Spirituál kvintet: 60)

Lucerna (Praha)

J 27.5.2021 20:00

(Martin Daněk: Rameau, Adès, Couperin, Dutilleux – Knoblochová, Vojta, de Pas, Sokolov, Marković)

Monasterio de Santa Anežka Checa - monasterio y galería nacional (Praha)

J 27.5.2021 20:00

(The Driver Era (US))

NoD Roxy - galería (Praha)

J 27.5.2021 20:00
V 28.5.2021 20:00

(TR/ST (CA))

Meet Factory (Praha)

V 28.5.2021 20:00

(Korn)

Tipsport Arena (Praha)

V 28.5.2021 20:00
J 27.5.2021 20:00
V 28.5.2021 20:00

(Mahler Chamber Orchestra)

Rudolfinum (Praha)

S 29.5.2021 - D 30.5.2021
S 29.5.2021 20:00

(Andrea Bocelli)

O2 arena (Praha)

V 28.5.2021 20:00
S 29.5.2021 20:00

(Klangforum Wien)

DOX Centrum de las artes contemporáneas (Praha)

D 14.2.2021 15:00
D 21.2.2021 15:00
X 28.4.2021 19:00
D 30.5.2021 17:00

(Aida)

Ópera estatal de Praga (Praha)

D 30.5.2021 20:00

(Filharmonie Brno)

Rudolfinum (Praha)

L 31.5.2021 20:00

(Apollon, vůdce Múz)

Rudolfinum (Praha)

L 31.5.2021 20:00

(Angélique Kidjo)

Forum Karlín (Praha)

M 1.6.2021

(The Simon & Garfunkel Story)

Forum Karlín (Praha)

X 2.6.2021 20:00

(Jamie Cullum (GB))

O2 Universum (Praha)

J 3.6.2021 20:00
S 5.6.2021 19:00
D 6.6.2021 19:00

(Pocta Karlu Gottovi)

O2 arena (Praha)

D 6.6.2021 20:00

(Prague Proms - Open Air - The Best of James Bond)

Staroměstské náměstí (Praha)

M 8.6.2021 20:00

(Pet Shop Boys - Dreamworld)

Forum Karlín (Praha)

M 8.6.2021 20:00

(Engelbert Humperdinck)

Lucerna (Praha)

X 9.6.2021 20:00
X 9.6.2021 20:00

(Beth Hart)

O2 Universum (Praha)

S 30.1.2021 20:00
J 4.2.2021 19:00
D 7.2.2021 15:00
S 13.2.2021 18:00
X 17.2.2021 19:00
S 20.2.2021 18:00
M 2.3.2021 19:00
V 5.3.2021 19:00
D 28.3.2021 18:00
D 6.6.2021 19:00
S 12.6.2021 19:00

(Rigoletto)

Ópera estatal de Praga (Praha)

V 5.2.2021 19:00
S 6.2.2021 14:00
D 7.2.2021 14:00
V 12.2.2021 19:00
S 13.2.2021 14:00
D 14.2.2021 14:00
V 5.3.2021 19:00
S 6.3.2021 14:00
D 7.3.2021 14:00
V 12.3.2021 19:00
S 13.3.2021 14:00
D 14.3.2021 14:00
V 19.3.2021 19:00
S 20.3.2021 14:00
D 21.3.2021 14:00
V 9.4.2021 19:00
S 10.4.2021 14:00
D 11.4.2021 14:00
V 28.5.2021 19:00
S 29.5.2021 14:00
D 30.5.2021 14:00
V 4.6.2021 19:00
S 5.6.2021 14:00
D 6.6.2021 14:00
S 12.6.2021 14:00
D 13.6.2021 14:00

(Děti Ráje)

Centro de Congresos Praga (Praha)

M 15.6.2021

(Iron Maiden)

Slavia Museum (Praha)

J 10.6.2021 19:00
X 16.6.2021 19:00

(Káťa Kabanová)

Teatro Nacional (Praha)

J 17.6.2021 - S 26.6.2021

(Prague International Chess Festival 2021)

Dorint Hotel Don Giovanni (Praha)

J 17.6.2021 - S 19.6.2021
J 17.6.2021 19:00
X 23.6.2021 19:00

(Le Grand Macabre)

Ópera estatal de Praga (Praha)

X 23.6.2021 21:00

(Jimmy Eat World (US))

Lucerna Music Bar (Praha)

V 25.6.2021 - D 27.6.2021
V 25.6.2021 20:00

(Alicia Keys)

O2 arena (Praha)

X 30.6.2021 19:30

(Na Broadway s Adamem Plachetkou II)

Forum Karlín (Praha)

S 17.4.2021 14:00
X 30.6.2021 19:00
J 1.7.2021 19:00

(Labutí jezero)

Ópera estatal de Praga (Praha)

J 1.7.2021 19:00

(Tomáš Klus)

(Praha)

V 2.7.2021 - S 3.7.2021
V 2.7.2021 16:00

(My Chemical Romance)

Slavia Museum (Praha)

J 8.7.2021 20:00

(Aerosmith)

O2 arena (Praha)

S 10.7.2021 20:00

(Kiss)

O2 arena (Praha)

D 11.7.2021 19:00

(Thom Yorke)

Forum Karlín (Praha)

D 11.7.2021 19:00

(Hatari (IS))

Meet Factory (Praha)

L 12.7.2021 20:00

(Michael Kiwanuka (UK))

Forum Karlín (Praha)

M 13.7.2021 20:00

(Patti Smith & Band)

Forum Karlín (Praha)

L 2.8.2021 - D 8.8.2021
V 6.8.2021 19:00

(4TET)

(Praha)

J 12.8.2021 - M 31.8.2021

(Letní Letná 2020)

Letenské sady (Praha)

S 14.8.2021 20:00

(Limp Bizkit)

Forum Karlín (Praha)

X 18.8.2021 21:00

(Bright Eyes)

Lucerna Music Bar (Praha)

J 17.6.2021 19:00
V 18.6.2021 19:00
S 19.6.2021 19:00
J 8.7.2021 19:00
V 9.7.2021 19:00
S 10.7.2021 19:00
J 29.7.2021 19:00
V 30.7.2021 19:00
S 31.7.2021 19:00
X 18.8.2021 19:00
J 19.8.2021 19:00

(Rebelové)

PVA Expo Praga Letňany (Praha)

J 26.8.2021 18:30

(Louis Tomlinson (UK))

Forum Karlín (Praha)

V 3.9.2021 20:00
S 4.9.2021 20:00
D 5.9.2021 20:00

(Queen Relived)

O2 arena (Praha)

X 8.9.2021 20:00
J 9.9.2021 20:00

(Mighty Oaks (DE))

Rock Café (Praha)

S 11.9.2021

(Transmission)

O2 arena (Praha)

D 12.9.2021 20:00
V 17.9.2021 19:30
S 18.9.2021 19:30

(Bratři Ebenové)

Teatro de Švanda en Smíchov (Praha)

L 20.9.2021 19:30

(Asaf Avidan)

Akropolis (Praha)

X 22.9.2021 20:00

(Axel Rudi Pell (Ger))

Meet Factory (Praha)

X 22.9.2021 20:00

(Van der Graaf Generator)

Teatro Archa (Praha)

J 23.9.2021 20:00

(Hurts)

O2 Universum (Praha)

S 25.9.2021

(Evropský pohár žokejů 2021)

Velká Chuchle (Praha)

S 25.9.2021 18:00

(Oktagon 17)

O2 Universum (Praha)

D 26.9.2021 20:00

(Passenger (UK))

NoD Roxy - galería (Praha)

J 30.9.2021 19:00
V 1.10.2021 19:00
S 2.10.2021 15:00
D 3.10.2021 15:00

(Legenda jménem Holmes)

Teatro musical de Karlín (Praha)

L 4.10.2021 21:00

(Mudhoney (US))

Lucerna Music Bar (Praha)

X 6.10.2021 19:30

(Cur De Pirate (CA))

Akropolis (Praha)

J 7.10.2021 20:00

(Tokyo Police Club (CA))

Meet Factory (Praha)

D 10.10.2021 19:30

(Eivr)

Akropolis (Praha)

X 13.10.2021 20:00
J 14.10.2021 20:30
V 15.10.2021 19:30

(Ane Brun (SWE))

Akropolis (Praha)

J 14.10.2021 19:00
V 15.10.2021 19:00
S 16.10.2021 15:00
D 17.10.2021 15:00

(The Addams Family)

Teatro musical de Karlín (Praha)

D 17.10.2021 19:00

(Postmodern Jukebox (US))

NoD Roxy - galería (Praha)

X 20.10.2021

(Lucie v opeře)

O2 arena (Praha)

X 20.10.2021 19:30

(Lola Marsh (Il + Ingaja)Li)

Akropolis (Praha)

J 28.10.2021 20:00

(Jethro Tull)

Centro de Congresos Praga (Praha)

J 28.10.2021 20:00

(OneRepublic)

O2 arena (Praha)

J 4.11.2021 21:00

(Larkin Poe (US))

Lucerna Music Bar (Praha)

L 8.11.2021 19:00

(Kelly Lee Owens (UK))

NoD Roxy - galería (Praha)

L 8.11.2021 20:00

(Avi Kaplan (US))

Akropolis (Praha)

L 8.11.2021 20:00

(The Weeknd)

O2 arena (Praha)

M 26.1.2021 19:30
M 2.2.2021 19:30
M 9.2.2021 19:30
M 16.2.2021 19:30
M 23.2.2021 19:30
M 2.3.2021 19:30
M 9.3.2021 19:30
M 16.3.2021 19:30
M 23.3.2021 19:30
M 30.3.2021 19:30
M 6.4.2021 19:30
M 13.4.2021 19:30
L 19.4.2021 19:30
M 20.4.2021 19:30
M 4.5.2021 19:30
M 11.5.2021 19:30
M 18.5.2021 19:30
M 25.5.2021 19:30
M 1.6.2021 19:30
M 8.6.2021 19:30
M 15.6.2021 19:30
M 22.6.2021 19:30
M 31.8.2021 19:30
M 7.9.2021 19:30
M 14.9.2021 19:30
M 21.9.2021 19:30
M 28.9.2021 19:30
L 4.10.2021 19:30
M 5.10.2021 19:30
M 19.10.2021 19:30
M 26.10.2021 19:30
M 2.11.2021 19:30
M 9.11.2021 19:30
J 11.11.2021 20:00

(Pavel Šporcl)

O2 arena (Praha)

L 15.11.2021 20:00

(The Chainsmokers)

Tipsport Arena (Praha)

J 18.11.2021 - D 21.11.2021
J 18.11.2021 19:00

(Ballet Saint Petersburg - Labutí jezero)

Salón u Hybernů (Praha)

J 18.11.2021 20:00

(The Neighbourhood (US))

Forum Karlín (Praha)

J 18.11.2021 19:30
V 19.11.2021 19:30
S 20.11.2021 19:30

(Bittová, Dusilová, Načeva)

Akropolis (Praha)

S 20.11.2021 20:00

(Yamato)

Centro de Congresos Praga (Praha)

S 20.11.2021 20:00

(The Dead South)

Forum Karlín (Praha)

S 20.11.2021
D 21.11.2021

(Prague Dance Championship)

Palacio Žofín (Praha)

V 26.11.2021 - D 28.11.2021

(MS v nohejbalu)

O2 Universum (Praha)

S 27.11.2021 18:00

(FMX Gladiator Games)

O2 arena (Praha)

S 27.11.2021 20:00

(Ghostemane (US))

Forum Karlín (Praha)

D 28.11.2021 19:00

(Little Dragon (SWE))

NoD Roxy - galería (Praha)

M 30.11.2021 19:30

(Tata Bojs)

O2 Universum (Praha)

X 1.12.2021

(Original Enigma Voices)

Centro de Congresos Praga (Praha)

J 2.12.2021 20:00

(Kabát tour 2021)

O2 arena (Praha)

V 3.12.2021 19:30

(Vladimír Mišík & ETC)

Teatro de Švanda en Smíchov (Praha)

J 9.12.2021 20:00

(Lenny)

O2 Universum (Praha)

S 11.12.2021 19:00

(4 tenoři - muzikálové gala)

Forum Karlín (Praha)

D 12.12.2021 19:00

(Ic3peak (RU))

NoD Roxy - galería (Praha)

D 5.12.2021 11:00
M 7.12.2021 10:00
M 14.12.2021 10:00

(Sněhová královna)

Teatro musical de Karlín (Praha)

J 16.12.2021 20:00

(Tarja - Christmas Together)

Centro de Congresos Praga (Praha)

S 18.12.2021 14:00
S 18.12.2021 19:00
S 18.12.2021 20:00
D 19.12.2021 20:00

(Kryštof)

O2 arena (Praha)

X 22.12.2021 21:00

(Vypsaná fiXa)

Lucerna Music Bar (Praha)

J 30.12.2021

(Boxing Lucerna 2021)

Lucerna (Praha)

J 30.12.2021 19:00
S 15.1.2022 15:00

(St. Petersburg Festival Ballet - Labutí jezero)

Centro de Congresos Praga (Praha)

J 20.1.2022 20:00

(Pokáč)

O2 arena (Praha)

V 28.1.2022 19:30
D 30.1.2022 20:00

(Pasión de Buena Vista)

Lucerna (Praha)

S 5.2.2022 14:00
S 5.2.2022 19:00
D 13.2.2022 17:00

(Ruský cirkus na ledě)

Tipsport Arena (Praha)

D 13.2.2022 20:00

(Hans Zimmer Live)

O2 arena (Praha)

S 5.3.2022 20:00

(Lord of the Dance)

O2 arena (Praha)

X 23.3.2022 20:00
S 30.4.2022 19:00

(Lang Lang)

O2 arena (Praha)

V 1.1.2010 - M 31.12.2030
V 1.4.2011 - S 31.12.2022

(Neviditelná výstava)

Ayuntamiento de la Ciudad Nueva (Praha)

V 7.10.2011 - V 31.12.2021

(Blanka Matragi: Timeless)

Casa Municipal (Praha)

V 16.11.2018 - M 31.12.2030

Momentos de historia

Museo nacional (Praha)

X 20.11.2019 - S 31.7.2021

(Fenomén Jawa aneb Jawa, jak ji neznáte)

Museo Técnico Nacional (Praha)

V 31.1.2020 - X 30.6.2021

(Komenský v Komiksu)

Museo pedagógico nacional y librería de J.A.Komenský (Praha)

S 1.2.2020 - X 30.11.2022

(Komenský do tříd!)

Museo pedagógico nacional y librería de J.A.Komenský (Praha)

D 31.5.2020 - L 5.4.2021
L 1.6.2020 - L 31.5.2021
L 31.8.2020 - D 7.2.2021

(Sluneční králové)

Museo nacional (Praha)

V 11.9.2020 - D 31.1.2021

(Mikuláš Medek: Nahý v trní)

Instalación hípica de los Valdštejn - galería nacional (Praha)

V 25.9.2020 - D 17.1.2021
J 3.12.2020 - X 30.6.2021

(Slavní čeští skladatelé)

Museo nacional (Praha)

J 3.12.2020 - M 2.2.2021
V 11.12.2020 - D 1.8.2021

(Adolf Loos světoobčan)

Museo Técnico Nacional (Praha)

L 14.12.2020 - D 14.3.2021

(Šťastný nový rok Josefa Berglera)

Palacio de Ferias - palacio y galería nacional (Praha)

J 17.12.2020 - D 21.3.2021

(Peter Paul Rubens a mistři rytci antverpští)

Palacio de los Schwarzenberg - palacio y galería nacional (Praha)

S 16.1.2021 14:00
D 17.1.2021 15:00

(Kleopatra)

Broadway (Praha)

D 17.1.2021 19:00

(O hezkých věcech, které zažíváme)

Teatro Na zábradlí (Praha)

D 17.1.2021 19:30
L 18.1.2021 19:00

(Na Větrné hůrce)

Teatro de Švanda en Smíchov (Praha)

L 18.1.2021 19:00

(Mínus dva)

Estudio DOS (Praha)

L 18.1.2021 19:00

(Žítkovské bohyně)

Teatro Pod Palmovkou (Praha)

L 18.1.2021 19:00

(Don Quijote)

Teatro Kalich (Praha)

X 20.1.2021 19:00

(Zamilovaný Shakespeare)

Teatro Pod Palmovkou (Praha)

J 21.1.2021 19:00

(Faust Rockopera)

RockOpera Praga (Praha)

S 16.1.2021 16:00
J 21.1.2021 19:30

(Trenér)

Teatro en Celetná (Praha)

X 20.1.2021 19:30
J 21.1.2021 19:30
D 24.1.2021 16:00

(Kubula a Kuba Kubikula)

Teatro D21 (Praha)

D 24.1.2021 19:00

(Žena za pultem 2: Pult osobnosti)

Teatro Kalich (Praha)

D 24.1.2021 19:00

(Saturnin)

Divadlo Na Jezerce (Praha)

L 25.1.2021 19:30

(Sežeňte Mozarta!)

Estudio Ypsilon (Praha)

L 25.1.2021 20:00

(Helverova noc)

Jindřišská (Praha)

M 26.1.2021 19:00

(Králova řeč)

Teatro Pod Palmovkou (Praha)

M 26.1.2021 19:00

(Tramvaj do stanice touha)

Club de teatro (Praha)

M 26.1.2021 19:30

(Hlava Medúzy)

Estudio Ypsilon (Praha)

X 27.1.2021 - D 21.3.2021

(Čeští umělci ve Francii)

Fortín de Chodov (Praha)

X 27.1.2021 19:00

(Botox a hosté)

Lucerna Music Bar (Praha)

X 27.1.2021 19:00

(Fuk!)

Teatro Pod Palmovkou (Praha)

X 27.1.2021 19:30

(Cabaret Calembour: Kvidoule IV.)

Teatro Pod Palmovkou (Praha)

X 27.1.2021 20:00
J 28.1.2021 19:00

(Moje hra)

Teatro Kalich (Praha)

J 28.1.2021 19:30
V 29.1.2021 20:00
S 16.1.2021 17:00
S 23.1.2021 17:00
S 30.1.2021 17:00
S 30.1.2021 19:30

(Dámský krejčí)

Club de teatro (Praha)

S 30.1.2021 19:30
V 29.1.2021 19:30
S 30.1.2021 19:30
D 31.1.2021 19:30

(Cirk La Putyka: Up´end´down)

Matadero 78 (Praha)

L 1.2.2021 20:00

(Jsme v pohodě)

Teatro Nacional – Escena Nueva (Praha)

L 1.2.2021 20:00
M 2.2.2021 19:00

(Neck Deep (UK))

Meet Factory (Praha)

L 18.1.2021 19:00
M 2.2.2021 19:00
M 2.2.2021 19:00

(Věra Martinová 60)

Salón u Hybernů (Praha)

L 25.1.2021 19:00
X 3.2.2021 19:00

(Oddací list)

Rokoko (Praha)

J 4.2.2021 19:30

(Růže pro Algernon)

Teatro en Celetná (Praha)

J 4.2.2021 19:30

(Dealer's Choice)

Teatro de Dejvice (Praha)

S 16.1.2021 20:00
D 31.1.2021 19:30
S 6.2.2021 16:00

(Šťastný vyvolený)

Teatro en Celetná (Praha)

S 23.1.2021 19:30
S 6.2.2021 19:30

(Lež)

Teatro en Celetná (Praha)

D 7.2.2021 19:30

(Život s krajtou)

Teatro en Celetná (Praha)

L 8.2.2021 19:30
M 19.1.2021 19:00
M 9.2.2021 19:00

(Listopad)

Teatro ABC (Praha)

M 9.2.2021 19:00

(Láska ke třem pomerančům)

Teatro Nacional (Praha)

S 23.1.2021 19:00
M 9.2.2021 19:00

(Práskni do bot)

Divadlo Na Jezerce (Praha)

S 6.2.2021 18:00
J 11.2.2021 19:00

(Tosca)

Ópera estatal de Praga (Praha)

J 11.2.2021 19:00

(Zamilovaný sukničkář)

Teatro Palace (Praha)

J 11.2.2021 19:00

(Duo Beautiful Strings: Perly 20. století)

Sinagoga de Maisel (Praha)

J 11.2.2021 19:30
J 11.2.2021 19:30
V 12.2.2021 19:30

(Cyrano)

Teatro en Celetná (Praha)

J 4.2.2021 19:00
S 6.2.2021 14:00
S 13.2.2021 14:00

(Phoenix)

Teatro Nacional (Praha)

V 12.2.2021 19:00
S 13.2.2021 19:00

(Beatles symphonic 2021)

Tipsport Arena (Praha)

D 31.1.2021 15:00
S 13.2.2021 19:00
S 13.2.2021 19:30

(SOČR & Brad Mehldau)

Rudolfinum (Praha)

X 3.2.2021 20:00
J 4.2.2021 20:00
S 13.2.2021 20:00

(Kráska z Leenane)

Teatro en Celetná (Praha)

D 17.1.2021 13:00
D 14.2.2021 13:00

(Modrý pták)

Teatro Nacional - Teatro Stavovské (Praha)

V 12.2.2021 19:00
S 13.2.2021 14:30
D 14.2.2021 13:30

(Pomáda)

Teatro Kalich (Praha)

D 14.2.2021 14:00
D 14.2.2021 15:00
D 14.2.2021 20:00

(Zola Blood (UK))

Rock Café (Praha)

L 15.2.2021 19:00

(Manželský poker)

Teatro Palace (Praha)

L 15.2.2021 19:00

(Co vy na to, pane Šmoldasi?)

Teatro Donde Bomberos (Praha)

M 16.2.2021 19:00

(Do ložnice vstupujte jednotlivě!)

Teatro Palace (Praha)

M 16.2.2021 19:30

(Racek)

Teatro de Dejvice (Praha)

M 16.2.2021 19:30
M 16.2.2021 19:30

(Impro: Samé vody)

Teatro Kampa (Praha)

L 18.1.2021 19:00
J 18.2.2021 19:00

(Jo, není to jednoduché)

Teatro Palace (Praha)

J 18.2.2021 19:00

(Aigel)

DOX Centrum de las artes contemporáneas (Praha)

X 17.2.2021 19:30
J 18.2.2021 19:30

(Sweat and Ink)

Matadero 78 (Praha)

S 20.2.2021 8:00
D 14.2.2021 17:00
S 20.2.2021 18:00

(Dalibor)

Teatro Nacional (Praha)

L 15.2.2021 19:00
D 21.2.2021 19:00

(Manželské vraždění)

Divadlo Na Jezerce (Praha)

L 22.2.2021 19:00

(Čochtan vypravuje)

Teatro Donde Bomberos (Praha)

M 23.2.2021 19:30

(Kabaret Pepe)

Teatro Kampa (Praha)

M 23.2.2021 20:00

(Axel Flóvent (IS) + Plsi (SE))

Chapeau Rouge (Praha)

X 24.2.2021 20:00
X 24.2.2021 20:00

(Divadlo Vizita: Konec konců)

Teatro Archa (Praha)

J 25.2.2021 - V 31.12.2021

(Svět pohádek Boženy Němcové)

náměstí Republiky (Praha)

J 25.2.2021 19:00
J 28.1.2021 19:00
M 2.2.2021 19:00
L 8.2.2021 19:00
J 25.2.2021 19:00

(Poslední aristokratka)

Divadlo Na Jezerce (Praha)

J 25.2.2021 19:00

(Oidipus Tyranus)

RockOpera Praga (Praha)

X 20.1.2021 19:30
V 29.1.2021 19:30
J 25.2.2021 19:30

(Něžná je noc)

Teatro en Celetná (Praha)

S 20.2.2021 19:30
D 21.2.2021 19:30
L 22.2.2021 19:30
M 23.2.2021 19:30
X 24.2.2021 19:30
J 25.2.2021 19:30

(Kaleidoscope)

Matadero 78 (Praha)

J 4.2.2021 19:00
X 10.2.2021 19:00
V 26.2.2021 19:00

(Kouzelná flétna (Die Zauberflöte))

Teatro Nacional - Teatro Stavovské (Praha)

J 25.2.2021 19:30
V 26.2.2021 19:30

(Dechovka)

Estudio Dos (Praha)

S 30.1.2021 19:00
X 10.2.2021 19:00
S 27.2.2021 19:00

(Charleyova teta)

Divadlo Na Jezerce (Praha)

V 26.2.2021 18:00
S 27.2.2021 14:00
D 28.2.2021 14:00
D 24.1.2021 17:00
J 25.2.2021 19:00
D 28.2.2021 17:00

(Popelka (La Cenerentola))

Teatro Nacional - Teatro Stavovské (Praha)

D 31.1.2021 19:00
L 1.2.2021 19:00
X 3.2.2021 19:00
D 28.2.2021 19:00
D 28.2.2021 19:00

(Rukojmí bez rizika)

Teatro Donde Bomberos (Praha)

M 2.2.2021 19:00
L 1.3.2021 19:00

(Jaroslav Dušek - Pátá dohoda)

Club Lávka (Praha)

L 1.3.2021 19:30

(Elina Vahala hraje Bartóka)

Rudolfinum (Praha)

L 1.3.2021 20:00

(Ghostly Kisses)

Café en bosque (Praha)

X 3.3.2021 19:00
S 13.2.2021 19:00
X 3.3.2021 19:00

(Plnou parou)

Teatro Palace (Praha)

X 3.3.2021 19:00
X 3.3.2021 19:00

(Skleněný strop)

Teatro Ungelt (Praha)

J 4.3.2021 19:00

(Caveman)

Teatro Palace (Praha)

J 4.3.2021 20:00

(Fat Nick (US))

Chapeau Rouge (Praha)

D 24.1.2021 13:30
D 7.2.2021 13:30
D 7.3.2021 13:30

(Mauglí ... jsme jedné krve)

Teatro Kalich (Praha)

M 26.1.2021 11:00
X 27.1.2021 11:00
J 28.1.2021 11:00
J 28.1.2021 19:00
V 29.1.2021 18:00
S 30.1.2021 14:00
D 31.1.2021 15:00
J 4.2.2021 18:00
V 5.2.2021 18:00
S 6.2.2021 14:00
D 7.2.2021 15:00
J 11.2.2021 18:00
V 12.2.2021 18:00
S 13.2.2021 14:00
D 14.2.2021 15:00
J 18.2.2021 18:00
V 19.2.2021 18:00
S 20.2.2021 14:00
D 21.2.2021 15:00
J 25.2.2021 18:00
V 26.2.2021 18:00
S 27.2.2021 14:00
D 28.2.2021 15:00
J 4.3.2021 18:00
V 5.3.2021 18:00
S 6.3.2021 14:00
D 7.3.2021 15:00

(Láska nebeská)

Broadway (Praha)

X 10.3.2021 - L 15.3.2021

(Future Gate)

Lucerna (Praha)

M 9.3.2021 18:00
X 10.3.2021 18:00

(Zasněžená romance)

Broadway (Praha)

J 11.3.2021 19:00

(Na ostro)

(Praha)

V 12.3.2021 19:00

(Tři v háji)

(Praha)

X 10.3.2021 19:30
J 11.3.2021 19:30
V 12.3.2021 19:30
V 12.3.2021 19:30

(Sepulto Domino)

Estudio Dos (Praha)

L 1.2.2021 19:00
L 15.2.2021 19:00
V 5.3.2021 19:00
S 13.3.2021 18:00

(Figarova svatba (Le Nozze Di Figaro))

Teatro Nacional - Teatro Stavovské (Praha)

S 23.1.2021 17:00
V 5.2.2021 19:00
J 11.2.2021 19:00
D 7.3.2021 14:00
D 14.3.2021 11:00

(Jakobín)

Teatro Nacional (Praha)

L 15.3.2021 9:15
D 21.2.2021 17:00
L 22.2.2021 10:00
D 14.3.2021 17:00
L 15.3.2021 10:00

(Vidím nevidím)

Teatro Nacional – Escena Nueva (Praha)

D 24.1.2021 19:00
L 15.3.2021 19:00

(Neperte se, prosím vás!)

Teatro Palace (Praha)

L 15.3.2021 19:30

(PKF - Prague Philharmonia: Beethoven, Kodály, Debussy)

Palacio Malostranský en Casa profesional (Praha)

M 16.3.2021 19:00
X 17.3.2021 20:00
V 12.2.2021 20:00
X 17.3.2021 20:00

(Plukovník Švec)

Teatro Nacional – Escena Nueva (Praha)

J 18.3.2021 19:00
J 18.3.2021 19:00

(DNA)

Estudio DOS (Praha)

J 18.3.2021 20:00

(Fontaines D.C. (IE))

NoD Roxy - galería (Praha)

J 18.3.2021 20:00

(Vnímání)

Teatro Archa (Praha)

V 19.3.2021

(Sestry na sál!)

Palacio Žofín (Praha)

V 19.3.2021 19:00

(Buty na Barče)

Club de cultura Barikádníků (Praha)

V 19.3.2021 19:30
V 19.3.2021 20:00
S 23.1.2021 14:30
V 19.3.2021 19:00
S 20.3.2021 14:30

(Horečka sobotní noci)

Teatro Kalich (Praha)

J 18.3.2021 19:30
V 19.3.2021 19:30
S 20.3.2021 15:00
S 20.3.2021 19:00
J 11.3.2021 18:00
V 12.3.2021 18:00
S 13.3.2021 14:00
D 14.3.2021 15:00
J 18.3.2021 18:00
V 19.3.2021 18:00
S 20.3.2021 14:00
D 21.3.2021 15:00

(Trhák)

Broadway (Praha)

L 22.3.2021

(Nikol Bóková)

Monasterio de Santa Anežka Checa - monasterio y galería nacional (Praha)

X 10.2.2021 19:00
L 22.3.2021 19:00

(Chlap na zabití)

Teatro Palace (Praha)

L 22.3.2021 19:00

(Young Guv (CA))

CrossClub (Praha)

X 3.2.2021 19:00
J 18.2.2021 19:00
L 8.3.2021 19:00
L 22.3.2021 19:00

(Carmen)

Teatro Nacional (Praha)

L 22.3.2021 19:00
M 9.2.2021 19:00
D 14.2.2021 19:00
M 23.3.2021 19:00

(Audience u královny)

Teatro Nacional - Teatro Stavovské (Praha)

M 23.3.2021 19:30
X 24.3.2021 - D 28.3.2021

(Famufest)

Světozor (Praha)

X 24.3.2021 19:00
J 25.2.2021 20:00
M 23.3.2021 20:00
X 24.3.2021 20:00

(Human Locomotion)

Teatro Nacional – Escena Nueva (Praha)

J 25.3.2021 19:00

(7 proti Thébám - RockOpera)

RockOpera Praga (Praha)

J 25.3.2021 19:30

(Vít Křišťan)

- sala de conciertos y exposiciónes (Praha)

V 5.3.2021 20:00
S 6.3.2021 20:00
J 25.3.2021 20:00

(Moje říše je z tohoto světa)

Estudio de los Héroes (Praha)

M 19.1.2021 19:00
L 25.1.2021 19:00
L 1.2.2021 19:00
V 5.2.2021 19:00
D 21.2.2021 19:00
L 8.3.2021 19:00
M 16.3.2021 19:00
V 26.3.2021 19:00

(Hraběnka)

Teatro Palace (Praha)

V 5.2.2021 19:00
V 12.2.2021 19:00
V 19.2.2021 19:00
S 27.2.2021 18:00
D 7.3.2021 18:00
X 10.3.2021 19:00
S 27.3.2021 18:00

(Madama Butterfly)

Ópera estatal de Praga (Praha)

V 29.1.2021 19:00
S 30.1.2021 14:30
S 27.3.2021 15:30
D 28.3.2021 13:30

(Johanka z Arku)

Teatro Kalich (Praha)

D 21.2.2021 15:00
D 28.3.2021 15:00

(Pejprbój)

(Praha)

D 28.3.2021 19:00

(Aneta Langerová)

Estudio DOS (Praha)

L 29.3.2021

(Kristina Barta)

Monasterio de Santa Anežka Checa - monasterio y galería nacional (Praha)

S 6.2.2021 19:00
S 27.2.2021 17:00
L 1.3.2021 19:00
L 29.3.2021 19:00

(Faust)

Teatro Nacional - Teatro Stavovské (Praha)

L 29.3.2021 19:30

(Mahlerova devátá)

Rudolfinum (Praha)

J 11.3.2021 19:00
S 13.3.2021 14:00
S 27.3.2021 15:00
L 29.3.2021 19:00
M 30.3.2021 19:00

(Oněgin)

Teatro Nacional (Praha)

V 12.2.2021 19:00
M 23.2.2021 19:00
V 19.3.2021 19:00
X 31.3.2021 19:00

(Rusalka)

Teatro Nacional (Praha)

X 31.3.2021 20:00

(Tara Fuki - křest CD)

Teatro Archa (Praha)

L 5.4.2021 19:00

(Recitál Jitky Smutné)

Teatro Ungelt (Praha)

X 17.2.2021 19:00
M 6.4.2021 19:00

(Vzduchem)

(Praha)

M 6.4.2021 20:00

(Easy Life (UK))

Meet Factory (Praha)

X 7.4.2021 19:00

(Baronky)

Teatro Kalich (Praha)

J 8.4.2021 19:30

(Arild Andersen Quartet (Norsko))

Ayuntamiento de la Ciudad Nueva (Praha)

M 6.4.2021 20:00
X 7.4.2021 20:00
J 8.4.2021 20:00

(J.A.R.)

Lucerna Music Bar (Praha)

S 16.1.2021 15:00
S 13.2.2021 15:00
J 18.2.2021 19:00
V 12.3.2021 19:00
V 9.4.2021 19:00

(Mezi nebem a zemí)

Teatro Na Fidlovačce (Praha)

S 10.4.2021 10:00
D 7.2.2021 15:00
M 16.2.2021 19:00
S 6.3.2021 15:00
S 10.4.2021 15:00

(Šakalí léta)

Teatro Na Fidlovačce (Praha)

J 8.4.2021 19:30
V 9.4.2021 19:30
S 10.4.2021 15:00
S 10.4.2021 20:00

(Dům bez spánku)

Teatro Archa (Praha)

D 7.2.2021 15:00
D 11.4.2021 15:00

(Mimjové)

(Praha)

S 30.1.2021 19:00
L 1.3.2021 19:00
L 12.4.2021 19:00

(A do pyžam!)

Casa cultural de distrito de Praga 9 - Escena teatral GONG (Praha)

M 19.1.2021 19:00
X 10.2.2021 19:00
L 12.4.2021 19:00

(Věra)

Estudio DOS (Praha)

M 9.3.2021 19:00
L 12.4.2021 19:00

(The Loser(s))

(Praha)

L 12.4.2021 19:30
L 12.4.2021 19:30

(PKF - Prague Philharmonia: Bach, Gershwin, Ellington)

Palacio Malostranský en Casa profesional (Praha)

L 12.4.2021 19:30

(Sólo pro trubku a klarinet)

Monasterio de Santa Anežka Checa - monasterio y galería nacional (Praha)

L 12.4.2021 20:00

(IAMX (UK))

Lucerna (Praha)

M 13.4.2021 19:00

(Klíště)

Estudio DOS (Praha)

J 15.4.2021 19:30

(Stabat Mater)

Estudio Dos (Praha)

V 16.4.2021 - S 17.4.2021

(Let It Roll Winter)

Forum Karlín (Praha)

X 14.4.2021 19:30
J 15.4.2021 19:30
V 16.4.2021 19:30
S 17.4.2021 14:00

(Labutí jezero)

Teatro Nacional (Praha)

X 27.1.2021 19:00
J 11.2.2021 10:30
D 14.2.2021 15:00
J 11.3.2021 19:00
S 17.4.2021 15:00

(Famílie)

Teatro Na Fidlovačce (Praha)

V 5.3.2021 19:00
S 6.3.2021 14:00
S 6.3.2021 19:00
S 13.3.2021 14:00
S 13.3.2021 19:00
D 14.3.2021 14:00
V 19.3.2021 19:00
S 20.3.2021 14:00
S 20.3.2021 19:00
S 27.3.2021 15:00
S 27.3.2021 20:00
S 10.4.2021 14:00
S 10.4.2021 19:00
S 17.4.2021 14:00
S 17.4.2021 19:00

(Čarodějka)

Goja Music Hall Praga (Praha)

X 17.2.2021 19:30
V 16.4.2021 19:30
D 18.4.2021 19:30

(Moje tango)

(Praha)

D 18.4.2021 20:00

(Will & The People (UK))

CrossClub (Praha)

L 22.3.2021 19:00
L 19.4.2021 19:00

(Kolaps)

(Praha)

L 19.4.2021 19:30
M 20.4.2021 19:30
L 19.4.2021 19:30
M 20.4.2021 19:30
M 20.4.2021 19:30
V 12.2.2021 19:00
S 20.2.2021 15:00
X 17.3.2021 19:00
X 21.4.2021 10:30

(Eva tropí hlouposti)

Teatro Na Fidlovačce (Praha)

X 21.4.2021 19:00

(Slepá láska)

Teatro Metro (Praha)

M 20.4.2021 19:00
X 21.4.2021 19:00
J 25.3.2021 19:00
X 21.4.2021 19:00
L 8.2.2021 19:00
D 28.2.2021 19:00
D 11.4.2021 19:00
J 22.4.2021 19:00

(Duety)

Estudio DOS (Praha)

J 22.4.2021 19:00

(Dasha - o trochu větší koncert 5)

Salón u Hybernů (Praha)

M 26.1.2021 19:00
X 10.2.2021 19:00
D 21.2.2021 15:00
D 21.3.2021 15:00
V 23.4.2021 19:00

(Jeptišky)

Teatro Na Fidlovačce (Praha)

X 21.4.2021 19:30
J 22.4.2021 19:30
V 23.4.2021 19:30
S 24.4.2021

(Pražský Majáles 2021)

Letňany (Praha)

S 24.4.2021 10:00

(Grand Veteran)

Lavandería Bohnice (Praha)

M 19.1.2021 19:00
X 3.2.2021 19:00
X 17.2.2021 19:00
J 4.3.2021 19:00
V 16.4.2021 19:00
S 24.4.2021 15:00

(Pravda)

Teatro Na Fidlovačce (Praha)

S 24.4.2021 17:00

(Bon Appétit!)

Teatro Nacional – Escena Nueva (Praha)

S 24.4.2021 18:30

(Bílý tesák)

Matadero 78 (Praha)

S 24.4.2021 19:00

(Velké lásky v malém hotelu)

Teatro Palace (Praha)

S 24.4.2021 20:00

(Flyying Colours (AUS))

Meet Factory (Praha)

M 2.2.2021 19:00
M 30.3.2021 19:00
L 26.4.2021 19:00

(Heroes)

(Praha)

L 26.4.2021 19:30
L 26.4.2021 19:30

(Sólo pro hoboj a harfu)

Monasterio de Santa Anežka Checa - monasterio y galería nacional (Praha)

X 3.2.2021 20:00
J 4.2.2021 20:00
V 5.2.2021 20:00
X 17.2.2021 20:00
D 21.3.2021 15:00
L 26.4.2021 20:00

(Očitý svědek)

Teatro Nacional – Escena Nueva (Praha)

M 27.4.2021 17:30
J 11.2.2021 19:00
V 19.2.2021 19:00
S 20.3.2021 17:00
M 27.4.2021 19:00

(Prodaná nevěsta)

Teatro Nacional (Praha)

X 27.1.2021 19:00
M 27.4.2021 19:00

(Misery)

Estudio DOS (Praha)

M 27.4.2021 19:30

(Tango Nuevo!)

Capilla de Belén (Praha)

V 22.1.2021 19:00
J 18.2.2021 19:00
X 24.3.2021 19:00
X 14.4.2021 19:00
X 28.4.2021 19:00

(Revizor)

Estudio DOS (Praha)

L 1.2.2021 19:00
X 31.3.2021 19:00
X 28.4.2021 19:00

(Ego)

(Praha)

S 30.1.2021 19:30
J 11.2.2021 19:30
X 28.4.2021 19:30

(Caveman)

Teatro Donde Bomberos (Praha)

M 13.4.2021 20:00
X 14.4.2021 20:00
M 27.4.2021 19:30
X 28.4.2021 19:30

(A.I.)

Matadero 78 (Praha)

M 27.4.2021 21:00
X 28.4.2021 21:00
J 29.4.2021 21:00

(Mig 21)

Lucerna Music Bar (Praha)

X 28.4.2021 10:00
X 28.4.2021 19:30
J 29.4.2021 19:30
V 30.4.2021 19:30
S 1.5.2021 0:00

(Česko-Slovenský ples 2021)

Casa Municipal (Praha)

S 1.5.2021 17:30

(Oktagon 20)

O2 arena (Praha)

X 3.3.2021 19:00
J 4.3.2021 19:00
V 5.3.2021 19:00
D 21.3.2021 14:00
D 11.4.2021 14:00
L 26.4.2021 19:00
S 1.5.2021 19:00

(Kráska a zvíře)

Teatro Nacional (Praha)

S 1.5.2021 19:30

(Éric le Sage & Olivier Latry)

Rudolfinum (Praha)

D 31.1.2021 17:00
X 10.2.2021 19:00
V 26.2.2021 19:00
M 23.3.2021 19:00
D 2.5.2021 14:00

(Sen čarovné noci)

Teatro Nacional (Praha)

L 3.5.2021

(Lukáš Klánský)

Monasterio de Santa Anežka Checa - monasterio y galería nacional (Praha)

L 3.5.2021 19:30

(Čajkovského pátá)

Rudolfinum (Praha)

L 3.5.2021 19:00
M 4.5.2021 19:00

(Flesh)

DOX Centrum de las artes contemporáneas (Praha)

M 4.5.2021 19:00
X 5.5.2021 19:00

(Luboš Pospíšil & 5P - 70 let)

Lucerna Music Bar (Praha)

X 5.5.2021 19:00
X 5.5.2021 19:30
V 26.3.2021 19:00
S 27.3.2021 20:00
D 28.3.2021 19:00
L 29.3.2021 19:00
J 8.4.2021 19:00
V 9.4.2021 19:00
S 10.4.2021 19:00
D 11.4.2021 19:00
L 3.5.2021 19:00
M 4.5.2021 19:00
J 6.5.2021 19:00

(Slepice na zádech)

Teatro Ungelt (Praha)

X 5.5.2021 10:00
J 6.5.2021 19:30

(Pražské metamorfózy)

Casa Municipal (Praha)

J 6.5.2021 19:30
V 7.5.2021 19:30

(Jonathan Bree (NZ))

Akropolis (Praha)

L 10.5.2021 19:30

(PKF - Prague Philharmonia: Rota, Cílková, Dvořák)

Palacio Malostranský en Casa profesional (Praha)

L 10.5.2021 20:00

(Dita Von Teese - Glamonatrix)

Teatro musical de Karlín (Praha)

M 11.5.2021 19:30

(Michel Camilo - sólo piano)

Rudolfinum (Praha)

X 12.5.2021 16:00
X 12.5.2021 20:00
J 13.5.2021 10:00
V 9.4.2021 19:30
D 11.4.2021 19:30
X 21.4.2021 19:30
J 22.4.2021 19:30
J 13.5.2021 19:30
J 13.5.2021 20:30

(Swims - Arthur Hnatek (Ch))

Jazz Dock (Praha)

V 14.5.2021 20:00

(Einstürzende Neubaten (DE))

Forum Karlín (Praha)

S 15.5.2021

(Balkan food & music festival 2021)

Bubenské nábřeží (Praha)

S 30.1.2021
S 6.2.2021
S 20.2.2021
S 6.3.2021
S 20.3.2021
S 10.4.2021
X 21.4.2021
S 1.5.2021
S 15.5.2021

(Fortuna liga, zápasy AC Sparta Praha)

AC Sparta Praha (Praha)

S 15.5.2021 18:00

(Salon ZUŠ)

(Praha)

M 2.2.2021 19:00
D 28.2.2021 19:00
J 25.3.2021 19:00
S 15.5.2021 19:00

(Pýcha a předsudek)

Teatro Nacional (Praha)

S 15.5.2021
D 16.5.2021
M 26.1.2021 19:00
J 18.3.2021 19:00
D 16.5.2021 14:00

(Be my Baby - Buď moje bejby)

Teatro Palace (Praha)

D 21.2.2021 14:00
D 11.4.2021 14:00
D 16.5.2021 14:00

(Malý princ)

Estudio DOS (Praha)

D 16.5.2021 19:00
L 17.5.2021 19:00
L 8.2.2021 19:00
M 18.5.2021 19:00

(Normální debil)

Casa cultural de distrito de Praga 9 - Escena teatral GONG (Praha)

M 18.5.2021 19:00

(Lakomec)

(Praha)

X 19.5.2021 19:00
J 20.5.2021 19:30

(Madrigali guerrieri ed amorosi)

Estudio Dos (Praha)

V 21.5.2021 - D 23.5.2021
V 21.5.2021 19:00
S 22.5.2021 12:00

(Rumfest 2021)

(Praha)

S 23.1.2021 11:00
S 27.2.2021 11:00
S 27.3.2021 15:00
S 24.4.2021 14:00
S 22.5.2021 14:00

(Šíleně smutná princezna)

Estudio DOS (Praha)

D 7.2.2021 15:00
J 25.3.2021 19:00
S 22.5.2021 15:00

(Prachy!!!)

Teatro Palace (Praha)

L 24.5.2021 19:00
M 25.5.2021 19:00
S 30.1.2021 19:30
D 25.4.2021 19:30
M 25.5.2021 19:30
J 4.2.2021 19:00
S 20.2.2021 19:00
J 25.2.2021 19:00
J 25.3.2021 19:00
V 16.4.2021 19:00
J 13.5.2021 19:00
M 18.5.2021 19:00
J 27.5.2021 19:00

(Dobrou noc, mami)

Teatro Ungelt (Praha)

V 12.3.2021 19:00
J 27.5.2021 19:00

(Klára a Bára)

Estudio DOS (Praha)

S 6.2.2021
S 20.2.2021
S 13.3.2021
S 3.4.2021
S 17.4.2021
S 24.4.2021
S 8.5.2021
X 19.5.2021
V 28.5.2021
V 28.5.2021 19:00
D 21.2.2021 19:30
X 10.3.2021 19:30
V 28.5.2021 19:30
S 29.5.2021 - D 30.5.2021

(Mezi ploty)

Sanatorio psiquiátrico de Bohnice (Praha)

D 23.5.2021 11:00
S 29.5.2021 11:00

(Jeníček a Mařenka)

Ópera estatal de Praga (Praha)

S 29.5.2021 14:00

(Pražské jaro 2021: Reading Lessons - Klangforum Wien)

DOX Centrum de las artes contemporáneas (Praha)

S 29.5.2021 17:00

(Pražské jaro 2021: Master Class - Klangforum Wien)

DOX Centrum de las artes contemporáneas (Praha)

S 29.5.2021 19:00

(Alice Phoebe Lou (JAR))

Lucerna Music Bar (Praha)

L 31.5.2021 19:00

(Emily DAngelo - mezzosoprán)

Ayuntamiento de la Ciudad Nueva (Praha)

L 31.5.2021 19:00
M 2.2.2021 19:00
S 6.2.2021 19:00
V 7.5.2021 19:00
S 8.5.2021 19:00
L 31.5.2021 19:00

(Vejšlap)

Teatro Ungelt (Praha)

M 1.6.2021 14:00

(Veselá pouť)

(Praha)

M 1.6.2021 19:00

(Prachy!!!)

(Praha)

D 14.2.2021 19:00
S 27.2.2021 19:00
S 17.4.2021 19:00
X 5.5.2021 19:00
S 8.5.2021 20:00
L 17.5.2021 19:00
M 1.6.2021 19:00

(Můj báječný rozvod)

Estudio DOS (Praha)

X 2.6.2021 19:00

(Hrdý Budžes)

(Praha)

J 3.6.2021 19:00
V 4.6.2021 10:00

(Country Fontána)

Recinto de Štvanice (Praha)

V 4.6.2021 19:00
S 5.6.2021 - D 6.6.2021
S 5.6.2021 10:00
S 5.6.2021 19:30
D 7.2.2021 14:00
D 21.3.2021 17:00
D 6.6.2021 19:00

(Manon Lescaut)

Teatro Nacional (Praha)

X 9.6.2021 19:00
V 12.2.2021 19:00
M 23.2.2021 19:00
X 17.3.2021 19:00
V 26.3.2021 19:00
L 19.4.2021 19:00
X 9.6.2021 19:00

(Netrpělivost srdce)

Teatro Nacional - Teatro Stavovské (Praha)

J 18.2.2021 19:30
V 26.2.2021 19:30
X 5.5.2021 19:30
X 2.6.2021 19:30
X 9.6.2021 19:30
X 9.6.2021 20:00
J 10.6.2021 19:30

(Anna Maria Jopek)

Teatro Komedie (Praha)

X 9.6.2021 19:30
J 10.6.2021 19:30

(Richard Wagner - Valkýra)

Casa Municipal (Praha)

J 10.6.2021 20:00
V 11.6.2021 19:00
J 3.6.2021 19:30
V 4.6.2021 19:30
S 5.6.2021 19:30
J 10.6.2021 19:30
V 11.6.2021 19:30
X 9.6.2021 19:30
J 10.6.2021 19:30
V 11.6.2021 19:30
S 12.6.2021 - D 13.6.2021
S 12.6.2021 10:00
S 12.6.2021 19:00
L 17.5.2021 19:00
L 14.6.2021 19:00
L 14.6.2021 19:30
D 21.2.2021 14:00
L 15.3.2021 19:00
M 16.3.2021 10:00
D 28.3.2021 14:00
M 15.6.2021 19:00

(Kytice)

Teatro Nacional (Praha)

M 15.6.2021 20:00

(Deštivé dny)

Escena veraniega del Teatro Ungelt (Praha)

X 16.6.2021 19:00

(Caveman)

(Praha)

L 15.3.2021 19:30
M 16.3.2021 19:30
J 18.3.2021 19:30
S 24.4.2021 19:30
D 25.4.2021 19:30
J 27.5.2021 19:30
V 28.5.2021 19:30
S 29.5.2021 19:30
L 14.6.2021 19:30
M 15.6.2021 19:30
X 16.6.2021 19:30

(Společenstvo vlastníků)

Estudio Dos (Praha)

X 17.2.2021 19:00
J 18.2.2021 19:00
V 19.2.2021 19:00
X 3.3.2021 19:00
X 24.3.2021 19:00
X 28.4.2021 19:00
L 17.5.2021 19:00
D 30.5.2021 17:00
D 6.6.2021 19:00
J 17.6.2021 19:00

(Lid versus Kramer)

Teatro Nacional - Teatro Stavovské (Praha)

J 17.6.2021 19:00
J 17.6.2021 19:00

(Trifoglio: Podmanivá barva dechu)

Sinagoga de Maisel (Praha)

X 16.6.2021 19:30
J 17.6.2021 19:30

(Carmina burana)

Casa Municipal (Praha)

J 17.6.2021 19:30
V 18.6.2021 19:30
S 19.6.2021 15:00
L 1.2.2021 19:00
L 15.2.2021 19:00
M 16.3.2021 19:00
V 30.4.2021 19:00
S 29.5.2021 14:00
S 19.6.2021 19:00

(Maryša)

Teatro Nacional (Praha)

S 19.6.2021 19:00

(Tik tik)

(Praha)

S 19.6.2021 19:30

(SOCR & Skandinávský jazz)

DOX Centrum de las artes contemporáneas (Praha)

L 21.6.2021 19:00

(Prague Proms 2021: Z Nového světa)

Casa Municipal (Praha)

L 21.6.2021 19:00

(Velmi, velmi, velmi temný příběh)

Teatro de Švanda en Smíchov (Praha)

J 13.5.2021 19:00
V 28.5.2021 19:00
D 13.6.2021 17:00
L 21.6.2021 19:00

(Mnoho povyku pro nic)

Teatro Nacional - Teatro Stavovské (Praha)

L 21.6.2021 20:00

(Přítelkyně)

Escena veraniega del Teatro Ungelt (Praha)

D 20.6.2021 19:00
M 22.6.2021 19:00
X 23.6.2021 19:00

(Kylián - Mosty času)

Teatro Nacional (Praha)

X 23.6.2021 19:30
X 23.6.2021 20:20

(Česká filharmonie: Open Air koncert)

Hradčanské náměstí (Praha)

J 8.4.2021 19:00
V 23.4.2021 19:00
J 3.6.2021 19:00
J 24.6.2021 19:00

(The Same Self)

(Praha)

J 24.6.2021 19:00
V 25.6.2021 - D 27.6.2021

(Mystic Sk8 Cup 2021)

Mystic Skatepark Štvanice (Praha)

J 24.6.2021 19:00
V 25.6.2021 19:00

(Jak starý je měsíc)

Teatro Ungelt (Praha)

S 26.6.2021

(Ginfest)

Národní (Praha)

S 13.2.2021 20:00
S 20.2.2021 20:00
V 5.3.2021 20:00
S 6.3.2021 14:00
D 18.4.2021 17:00
S 26.6.2021 14:00

(Kouzelný cirkus)

Teatro Nacional – Escena Nueva (Praha)

S 26.6.2021 19:00

(Saturnin)

(Praha)

D 27.6.2021 10:00
D 27.6.2021 19:00

(Prague Proms 2021: Mnozil Brass)

Casa Municipal (Praha)

L 28.6.2021 19:30

(PKF - Prague Philharmonia: Gounod, Gershwin, Hindemith)

Palacio Malostranský en Casa profesional (Praha)

L 28.6.2021 19:00
M 29.6.2021 19:00

(Mistr a Markétka)

Teatro en Dlouhá (Praha)

X 30.6.2021 19:00
J 1.7.2021 19:30

(Gossip)

Teatro Komedie (Praha)

S 3.7.2021 10:00
M 22.6.2021 20:00
X 23.6.2021 20:00
J 24.6.2021 20:00
V 2.7.2021 20:00
S 3.7.2021 20:00

(Hovory o štěstí mezi čtyřma očima)

Vyšehrad - fortaleza (Praha)

X 7.7.2021 19:00

(Prague Proms 2021: Spyro Gyra)

La_Fabrika (Praha)

M 1.6.2021 20:30
X 2.6.2021 20:30
X 7.7.2021 20:00
J 8.7.2021 20:00

(Vysavač)

(Praha)

S 10.7.2021 10:00

(Maxipes Fík)

(Praha)

S 10.7.2021 19:00
M 29.6.2021 20:00
X 30.6.2021 20:00
M 6.7.2021 20:00
X 7.7.2021 20:00
J 8.7.2021 20:00
V 9.7.2021 20:00
S 10.7.2021 20:00

(Kdokoli může dělat cokoli)

Escena veraniega del Teatro Ungelt (Praha)

V 9.7.2021 19:30
S 10.7.2021 19:30
D 11.7.2021 19:30

(Revizor)

(Praha)

M 13.7.2021 19:00
M 8.6.2021 19:30
X 9.6.2021 19:30
L 12.7.2021 19:30
M 13.7.2021 19:30
J 15.7.2021 19:00
J 15.7.2021 19:00

(Prague Proms 2021: Hollywood Night)

Casa Municipal (Praha)

X 14.7.2021 19:30
J 15.7.2021 19:30
J 15.7.2021 20:00

(Tindersticks)

Teatro Archa (Praha)

V 16.7.2021 20:00

(Let's Dance)

Teatro ABC (Praha)

S 17.7.2021 19:00
D 6.6.2021 19:30
V 16.7.2021 19:30
S 17.7.2021 19:30

(4 sestry)

(Praha)

J 1.7.2021 19:00
X 21.7.2021 19:00

(Carmen)

PVA Expo Praga Letňany (Praha)

J 22.7.2021 - D 25.7.2021
V 23.7.2021 19:00

(Hrdinové)

(Praha)

S 24.7.2021 10:00
S 24.7.2021 19:00
J 8.7.2021 20:00
V 9.7.2021 20:00
S 10.7.2021 20:00
X 14.7.2021 20:00
J 15.7.2021 20:00
V 16.7.2021 20:00
S 17.7.2021 20:00
J 22.7.2021 20:00
V 23.7.2021 20:00
S 24.7.2021 20:00

(Starci na chmelu)

Vyšehrad - fortaleza (Praha)

L 26.7.2021 19:00
X 28.7.2021 19:00
M 27.7.2021 20:00
X 28.7.2021 20:00

(Trhni si, otče!)

Escena veraniega del Teatro Ungelt (Praha)

J 10.6.2021 20:00
V 11.6.2021 20:00
S 12.6.2021 20:00
L 28.6.2021 20:00
M 29.6.2021 20:00
L 19.7.2021 20:00
M 20.7.2021 20:00
X 21.7.2021 20:00
L 26.7.2021 20:00
M 27.7.2021 20:00
X 28.7.2021 20:00

(Tri gracie z umakartu)

Vyšehrad - fortaleza (Praha)

J 29.7.2021 19:30

(Slipknot)

O2 arena (Praha)

L 12.7.2021 20:00
M 13.7.2021 20:00
J 29.7.2021 20:00

(Vězeň na druhé avenue - Niel Simon)

Escena veraniega del Teatro Ungelt (Praha)

S 31.7.2021 10:00
L 2.8.2021 20:00
S 7.8.2021 20:00

(Jak starý je měsíc)

Escena veraniega del Teatro Ungelt (Praha)

M 15.6.2021 20:00
L 21.6.2021 20:00
S 7.8.2021 20:00
L 9.8.2021 20:00

(Sex pro pokročilé)

Vyšehrad - fortaleza (Praha)

J 10.6.2021 19:00
S 12.6.2021 19:00
D 13.6.2021 19:00
V 2.7.2021 19:00
S 3.7.2021 19:00
D 4.7.2021 19:00
D 11.7.2021 19:00
X 14.7.2021 19:00
J 15.7.2021 19:00
V 16.7.2021 19:00
V 23.7.2021 19:00
S 24.7.2021 19:00
D 25.7.2021 19:00
X 4.8.2021 19:00
J 5.8.2021 19:00
X 11.8.2021 19:00

(Sestra v akci)

PVA Expo Praga Letňany (Praha)

L 2.8.2021 20:30
M 3.8.2021 20:30
X 4.8.2021 20:30
J 5.8.2021 20:30
V 6.8.2021 20:30
S 7.8.2021 20:30
D 8.8.2021 20:30
L 9.8.2021 20:30
M 10.8.2021 20:30
X 11.8.2021 20:30
J 12.8.2021 19:00
X 16.6.2021 20:00
J 17.6.2021 20:00
X 30.6.2021 20:00
J 1.7.2021 20:00
L 12.7.2021 20:00
M 13.7.2021 20:00
X 4.8.2021 20:00
V 6.8.2021 20:00
J 12.8.2021 20:00

(Duety)

Vyšehrad - fortaleza (Praha)

S 19.6.2021 10:00
S 17.7.2021 10:00
S 14.8.2021 10:00
V 13.8.2021 20:00
S 14.8.2021 20:00

(Otevřené manželství)

Vyšehrad - fortaleza (Praha)

M 10.8.2021 20:00
L 16.8.2021 20:00
M 17.8.2021 20:00

(Kutloch aneb I muži mají své dny)

Vyšehrad - fortaleza (Praha)

V 23.7.2021 19:00
S 24.7.2021 19:00
M 17.8.2021 19:00
X 18.8.2021 19:00

(Shirley Valentine)

Teatro ABC (Praha)

J 17.6.2021 20:00
V 18.6.2021 20:00
S 19.6.2021 20:00
X 11.8.2021 20:00
J 12.8.2021 20:00
V 13.8.2021 20:00
S 14.8.2021 20:00
D 15.8.2021 20:00
M 17.8.2021 20:00
X 18.8.2021 20:00
J 19.8.2021 20:00
V 20.8.2021 20:00

(Housle)

Escena veraniega del Teatro Ungelt (Praha)

D 25.7.2021 19:00
L 26.7.2021 19:00
V 20.8.2021 19:00
S 21.8.2021 19:00
D 22.8.2021 19:00

(Na zlatém jezeře)

Teatro ABC (Praha)

D 27.6.2021 20:00
L 28.6.2021 20:00
L 16.8.2021 20:00
S 21.8.2021 20:00
D 22.8.2021 20:00

(Skleněný strop)

Escena veraniega del Teatro Ungelt (Praha)

S 16.1.2021 19:00
J 21.1.2021 19:00
J 4.2.2021 19:00
V 5.2.2021 19:00
S 13.2.2021 14:00
J 25.2.2021 19:00
V 5.3.2021 19:00
S 20.3.2021 19:00
J 25.3.2021 19:00
S 10.4.2021 19:00
J 15.4.2021 19:00
V 23.4.2021 19:00
J 6.5.2021 19:00
V 7.5.2021 19:00
S 15.5.2021 15:00
V 21.5.2021 19:00
J 17.6.2021 19:00
J 24.6.2021 19:00
V 25.6.2021 19:00
J 12.8.2021 19:00
L 16.8.2021 19:00
M 17.8.2021 19:00
L 23.8.2021 19:00
M 24.8.2021 19:00

(Líbánky na Jadranu)

Estudio DOS (Praha)

L 19.7.2021 19:00
M 20.7.2021 19:00
L 23.8.2021 19:00
M 24.8.2021 19:00

(Elefantazie)

Teatro ABC (Praha)

L 5.7.2021 19:30
M 6.7.2021 19:30
L 23.8.2021 19:30
M 24.8.2021 19:30

(Lazarus)

Teatro Komedie (Praha)

L 14.6.2021 20:00
X 16.6.2021 20:00
M 22.6.2021 20:00
X 23.6.2021 20:00
J 24.6.2021 20:00
V 25.6.2021 20:00
J 15.7.2021 20:00
V 16.7.2021 20:00
S 17.7.2021 20:00
D 18.7.2021 20:00
L 19.7.2021 20:00
M 20.7.2021 20:00
L 23.8.2021 20:00
X 25.8.2021 20:00

(Slepice na zádech)

Escena veraniega del Teatro Ungelt (Praha)

J 19.8.2021 20:30
V 20.8.2021 20:30
S 21.8.2021 20:30
M 24.8.2021 20:30
X 25.8.2021 20:30
J 26.8.2021 20:30
S 28.8.2021 10:00
X 18.8.2021 20:00
J 19.8.2021 20:00
V 20.8.2021 20:00
S 21.8.2021 20:00
X 25.8.2021 20:00
J 26.8.2021 20:00
V 27.8.2021 20:00
S 28.8.2021 20:00

(Revizor)

Vyšehrad - fortaleza (Praha)

D 11.7.2021 19:00
L 12.7.2021 19:00
M 13.7.2021 19:00
V 27.8.2021 19:00
D 29.8.2021 19:00
D 29.8.2021 20:00

(Dan Bárta & Robert Balzar Trio)

Vyšehrad - fortaleza (Praha)

D 20.6.2021 20:00
M 3.8.2021 20:00
X 4.8.2021 20:00
J 5.8.2021 20:00
V 6.8.2021 20:00
V 27.8.2021 20:00
S 28.8.2021 20:00
D 29.8.2021 20:00
L 30.8.2021 20:00

(Vejšlap)

Escena veraniega del Teatro Ungelt (Praha)

X 30.6.2021 19:00
X 14.7.2021 19:00
M 31.8.2021 19:00
J 29.7.2021 20:00
V 30.7.2021 20:00
S 31.7.2021 20:00
L 2.8.2021 20:00
M 3.8.2021 20:00
L 23.8.2021 20:00
M 24.8.2021 20:00
L 30.8.2021 20:00
M 31.8.2021 20:00

(Vše o mužích)

Vyšehrad - fortaleza (Praha)

S 4.9.2021
D 5.9.2021
S 11.9.2021 20:00

(The Toy Dolls)

Teatro Archa (Praha)

V 24.9.2021 19:00
S 25.9.2021 15:00
D 26.9.2021 15:00

(Čas růží)

Teatro musical de Karlín (Praha)

X 6.10.2021 19:00
J 7.10.2021 19:00

(Dracula)

Teatro musical de Karlín (Praha)

S 9.10.2021 15:00
D 10.10.2021 15:00

(Jesus Christ Superstar)

Teatro musical de Karlín (Praha)

X 20.10.2021

(Bon Art Junior Fest)

Salón u Hybernů (Praha)

X 27.10.2021 19:30

(Creedence Clearwater Revived (UK))

Salón u Hybernů (Praha)

V 29.10.2021 18:00

(New Model Army (UK))

Lucerna Music Bar (Praha)

S 30.10.2021 17:30

(Sen noci svatojánské)

Centro de Congresos Praga (Praha)

X 27.10.2021 19:00
J 28.10.2021 19:00
V 29.10.2021 19:00
S 30.10.2021 14:00
D 31.10.2021 15:00

(Sestra v akci)

Teatro musical de Karlín (Praha)

X 3.11.2021 19:00

(Veselá vdova)

Teatro musical de Karlín (Praha)

J 4.11.2021 19:30

(Pane, slyš mé prosby)

Estudio Dos (Praha)

V 12.11.2021 20:00

(Heilung)

Forum Karlín (Praha)

S 13.11.2021 10:00

(Letenská husa a Košt svatomartinského vína 2021)

Museo Nacional de Agricultura (Praha)

X 17.11.2021 20:00

(The Score (US))

NoD Roxy - galería (Praha)

V 19.11.2021

(Imagination Festival)

PVA Expo Praga Letňany (Praha)

L 29.11.2021 19:00

(Lords of the sound v programu Music is coming)

Centro de Congresos Praga (Praha)

M 30.11.2021 20:00

(Men I Trust (CA))

Rock Café (Praha)

S 4.12.2021 19:30

(Ani Lorak)

Forum Karlín (Praha)

D 12.12.2021 19:00

(Vánoční nostalgie XI...)

Salón u Hybernů (Praha)

D 12.12.2021 19:30

(Mirabile mysterium)

Estudio Dos (Praha)

L 13.12.2021 20:00

(Bílé vánoce Lucie Bílé II.)

Teatro musical de Karlín (Praha)

S 1.1.2022 16:00
S 26.2.2022 19:00
S 14.5.2022 14:00
D 15.5.2022 19:00

(Alexandrovci - European Tour 2022)

Tipsport Arena (Praha)

X 15.6.2022 19:30

(Formidable! Aznavour (FR))

Salón u Hybernů (Praha)

X 6.3.2019 - D 7.3.2021

(Nevěsta prodaná do ciziny)

Museo de Bedřich Smetana (Praha)

M 30.4.2019 - D 12.9.2021

(Antonín Dvořák: Inspirace přírodou)

Museo de Antonín Dvořák (Praha)

V 6.12.2019 - D 31.1.2021
V 28.2.2020 - D 31.1.2021

(Za volební právo žen!)

Monumento nacional de Vítkov (Praha)

X 4.3.2020 - D 28.3.2021
J 30.4.2020 - X 31.3.2021

(Koronavirus 9x9)

Czech Photo Centre (Praha)

M 12.5.2020 - L 29.3.2021

(Grafická dílna Františka Bílka)

Villa de Bílek - galería (Praha)

L 25.5.2020 - D 31.1.2021

(Držíme spolu)

Museo nacional (Praha)

M 9.6.2020 - D 31.1.2021

(100 roků Říše loutek)

Casa U Zlatého prstenu (Praha)

V 12.6.2020 - D 24.1.2021

(Antonín Kratochvíl: Fotoeseje)

Casa U Kamenného zvonu - galería (Praha)

M 23.6.2020 - D 27.6.2021

(Poklady numismatických sbírek)

Museo nacional (Praha)

X 8.7.2020 - X 31.3.2021

(Alexandra Koláčková – Sedící postava)

Ayuntamiento de la Ciudad Nueva (Praha)

M 11.8.2020 - D 31.1.2021

(Hermína Laukotová: Páry zemské)

Palacio de Ferias - palacio y galería nacional (Praha)

X 9.9.2020 - S 30.1.2021

(Ondřej Kohout: Odpal!)

Galería Smečky (Praha)

M 15.9.2020 - D 24.1.2021

(Light Underground)

Casa U Kamenného zvonu - galería (Praha)

J 17.9.2020 - D 31.1.2021

(Jens Klein: Talking Archives)

Galería FotoGrafic (Praha)

D 20.9.2020 - D 31.1.2021
J 24.9.2020 - D 31.1.2021

(Pavel Opočenský: Epidemie)

DOX Centrum de las artes contemporáneas (Praha)

V 25.9.2020 - D 31.1.2021

(Rembrandt: Portrét člověka)

Palacio de los Kinský - galería (Praha)

J 1.10.2020 - D 17.1.2021

(Sto let grafické školy v Praze)

Museo Artesano-Industrial de Praga (Praha)

J 1.10.2020 - X 31.3.2021

(Po stopách asijské cesty Hanzelky a Zikmunda)

Museo de Náprstek de culturas asiáticas, africanas y americanas (Praha)

V 2.10.2020 - J 30.6.2022

(Lékaři rostlin)

Museo Nacional de Agricultura (Praha)

J 8.10.2020 - D 24.1.2021

(Antonín Tonder: Fotografie)

Galería de Josef Sudek (Praha)

V 16.10.2020 - S 31.12.2022

(Hudební zvěřinec)

Museo Checo de Música (Praha)

M 20.10.2020 - X 20.1.2021

(Tři pohledy na svět)

Czech Photo Centre (Praha)

V 23.10.2020 - D 28.3.2021

(Česká rybí kuchyně aneb kapr nejen o Vánocích)

Museo Nacional de Agricultura (Praha)

X 28.10.2020 - D 31.1.2021

(Lvem mě nazývají)

Museo nacional (Praha)

D 1.11.2020 - V 31.12.2021

(LEGO model na hlavním nádraží)

Praha hlavní nádraží (Praha)

M 3.11.2020 - D 21.2.2021

(Tajemství dřeva)

Museo Nacional de Agricultura (Praha)

X 4.11.2020 - D 28.3.2021

(Silnicí, železnicí, vzduchem, vodou)

Museo de Correos (Praha)

X 4.11.2020 - X 31.3.2021

(Pošta a doprava)

Museo de Correos (Praha)

V 6.11.2020 - X 30.6.2021

(1620: Cesta na Horu)

Museo nacional (Praha)

J 12.11.2020 - D 14.3.2021
V 13.11.2020 - D 1.5.2022

(Lidová víra)

Casa Nacional de Vinohrady (Praha)

D 15.11.2020 - X 31.3.2021

(XVI. Trienále českého ex libris 2020)

Monumento a la Escritura Nacional (Praha)

V 20.11.2020 - X 31.3.2021

(Vladimír Janoušek)

Museo de Kampa - Fundación de Jan y Meda Mládkovi (Praha)

X 25.11.2020 - D 17.1.2021

(Duch, který pracuje: Architektura a česká politika 1918-1945)

Casa U Černé Matky Boží - Museo del Cubismo Checo (Praha)

X 2.12.2020 - D 11.4.2021

(Frida Kahlo: Její fotografie)

Casa U Kamenného zvonu - galería (Praha)

J 3.12.2020 - D 14.2.2021

(Nástroje paměti)

Museo nacional (Praha)

J 3.12.2020 - D 28.2.2021

(Potraviny, jak je neznáte)

Museo Nacional de Agricultura (Praha)

J 3.12.2020 - D 7.3.2021

(Monika Immrová: Tříbení)

Palacio Colloredo- Mansfeld - galería (Praha)

J 3.12.2020 - V 5.2.2021

(Zámecké rokoko)

Palacio de Libeň (Praha)

J 3.12.2020 - D 28.2.2021

(Korona v muzeu!)

Museo nacional (Praha)

J 3.12.2020 - D 24.1.2021

(Miroslav Polách: Open End)

Galería de Václav Špála (Praha)

J 3.12.2020 - D 9.5.2021

(Česká stopa v historii výpočetní techniky)

Museo Técnico Nacional (Praha)

L 7.12.2020 - V 2.4.2021

(Loos Forever)

(Praha)

M 8.12.2020 - D 7.3.2021

(Xiao Quan: Portréty K.)

Casa de la Fotografía (Praha)

M 8.12.2020 - S 30.1.2021

(Jakub Tytykalo: Sidewinding)

Bold Gallery (Praha)

J 10.12.2020 - D 28.2.2021

(Martin Wágner: Siberia)

400 Asa Gallery (Praha)

J 10.12.2020 - J 18.2.2021

(Martin Mainer - Past / Minulost)

Galería nueva (Praha)

S 12.12.2020 - D 25.4.2021

(Lýkožrout smrkový - pohroma lesa)

Museo Nacional de Agricultura (Praha)

S 12.12.2020 - D 31.1.2021

(Colorful Downer)

The Chemistry Gallery (Praha)

L 14.12.2020 - D 14.3.2021

(Neklidná kresba: Krajiny Antonína Slavíčka)

Palacio de Ferias - palacio y galería nacional (Praha)

L 14.12.2020 - D 1.8.2021
M 15.12.2020 - D 7.3.2021
X 16.12.2020 - X 30.6.2021

(Datamaze: Začarovaný kruh)

DOX Centrum de las artes contemporáneas (Praha)

X 16.12.2020 - D 28.2.2021

(Fenomeander)

DOX Centrum de las artes contemporáneas (Praha)

X 16.12.2020 - D 18.4.2021

(Vanitas)

DOX Centrum de las artes contemporáneas (Praha)

X 16.12.2020 - D 21.3.2021

(O lásce)

DOX Centrum de las artes contemporáneas (Praha)

X 16.12.2020 - S 6.2.2021
J 17.12.2020 - V 26.2.2021

(Alena Matějka: Kabinet kuriozit)

Galería Kuzebauch (Praha)

D 20.12.2020 - D 28.3.2021

(Comenius 1592–1670)

Instalación hípica del Castillo de Praga - sala de exhibiciones (Praha)

D 20.12.2020 - D 28.3.2021

Maestros antiguos II

Palacio de Šternberk - palacio y galería nacional (Praha)

M 22.12.2020 - D 14.3.2021
M 12.1.2021 - D 24.1.2021

(Televizi lidem, ne stranám)

Jungmannovo náměstí (Praha)

J 14.1.2021 - J 11.2.2021
D 17.1.2021 15:00

(Rusalka /Antonín Dvořák/)

Ópera estatal de Praga (Praha)

S 16.1.2021 19:00
D 17.1.2021 19:00

(Můžem i s mužem)

Club Lávka (Praha)

L 18.1.2021 19:00

(Protest/Rest)

Teatro de Švanda en Smíchov (Praha)

L 18.1.2021 19:30

(Lisette Oropesa - operní gala)

Casa Municipal (Praha)

L 18.1.2021 20:00

(Commedia finita)

Viola (Praha)

M 19.1.2021 - X 31.3.2021

(Anna Beata Háblová: Nevýslovný)

nábřeží Kapitána Jaroše (Praha)

M 19.1.2021 19:00

(Posedlost)

Teatro Na zábradlí (Praha)

M 19.1.2021 19:30
X 20.1.2021 - D 18.4.2021

(Compassion Fatigue is Over)

Rudolfinum (Praha)

X 20.1.2021 19:00
X 20.1.2021 20:00

(Hodina diplomacie)

Viola (Praha)

J 21.1.2021 19:00

(Bezruký Frantík)

Teatro Pod Palmovkou (Praha)

J 21.1.2021 19:30
V 22.1.2021 10:00

(Birlibánova podivuhodná cesta)

Casa cultural de distrito de Praga 9 - Escena teatral GONG (Praha)

V 22.1.2021 20:00

(Skopové na porážku)

Viola (Praha)

S 23.1.2021 19:00

(Edith a Marlene)

Teatro Pod Palmovkou (Praha)

D 24.1.2021 15:00

(O políbeném drakovi)

Teatro en Celetná (Praha)

D 24.1.2021 19:00

(Lidový kousek)

Teatro Na zábradlí (Praha)

L 25.1.2021 - D 31.1.2021

(Scandi)

Praha

L 25.1.2021 19:00
L 25.1.2021 19:00

(294 statečných)

Teatro Pod Palmovkou (Praha)

L 18.1.2021 20:00 - 21:00
L 25.1.2021 20:00 - 21:00

(Joga mezi obrazy online)

Pragovka (Praha)

L 25.1.2021 19:30
M 26.1.2021 19:30

(Macbeth)

Teatro en Celetná (Praha)

X 20.1.2021 18:00
X 27.1.2021 18:00
X 27.1.2021 19:30

(Terminus)

Teatro en Celetná (Praha)

X 27.1.2021 20:00
J 28.1.2021 19:00
J 28.1.2021 19:30

(Sejdeme se pod vocasem)

Teatro en Řeznická (Praha)

L 18.1.2021 19:30
J 28.1.2021 19:30

(Americký bizon)

Club de teatro (Praha)

S 16.1.2021 9:00
S 23.1.2021 9:00
S 30.1.2021 9:00

(Farmářský trh Kubáň)

Kubánské náměstí (Praha)

S 30.1.2021 12:30
M 26.1.2021 19:30
D 31.1.2021 19:30

(Cavewoman)

Teatro Donde Bomberos (Praha)

D 31.1.2021 20:00

(Zdání klame)

Estudio de los Héroes (Praha)

L 1.2.2021 19:30

(Vosto5: Proton)

Matadero 78 (Praha)

L 1.2.2021 19:30

(Přízraky)

Teatro de Dejvice (Praha)

L 1.2.2021 20:00
M 2.2.2021 20:00

(Skugga Baldur)

Estudio de los Héroes (Praha)

L 1.2.2021 20:00
M 2.2.2021 20:00

(Játra)

Teatro de Dejvice (Praha)

M 19.1.2021 20:00
X 3.2.2021 20:00

(Pomocník Walser)

Estudio de los Héroes (Praha)

J 4.2.2021 19:00

(Drobečky z perníku)

Casa cultural de distrito de Praga 9 - Escena teatral GONG (Praha)

J 28.1.2021 20:00
J 4.2.2021 20:00
V 5.2.2021 19:30

(Vzkříšení)

Teatro de Dejvice (Praha)

S 6.2.2021 8:00

(Farmářské trhy Náplavka)

Rašínovo nábřeží (Praha)

S 6.2.2021 18:00
S 6.2.2021 19:30
S 23.1.2021 10:30
D 7.2.2021 14:00

(Mikulášovy patálie)

Teatro en Celetná (Praha)

S 6.2.2021 19:30
D 7.2.2021 15:00

(Isole)

Matadero 78 (Praha)

D 7.2.2021 16:00

(Dědeček Oge)

Teatro Kampa (Praha)

L 18.1.2021 19:30
L 8.2.2021 19:30

(Jméno)

Teatro en Celetná (Praha)

L 8.2.2021 20:00

(Iluze)

Teatro en Celetná (Praha)

L 25.1.2021 20:00
L 8.2.2021 20:00
M 9.2.2021 20:00

(Oči v sloup)

Estudio de los Héroes (Praha)

M 26.1.2021 20:00
X 27.1.2021 20:00
M 9.2.2021 20:00

(Dva špinavci)

Jindřišská (Praha)

X 10.2.2021 19:30

(Protokol)

Teatro en Celetná (Praha)

X 10.2.2021 19:30

(Babičky)

Teatro Kampa (Praha)

V 12.2.2021 19:00

(Osm euro na hodinu)

Teatro Palace (Praha)

V 12.2.2021 20:00

(Krvavý román)

Teatro de Dejvice (Praha)

V 29.1.2021 20:00
J 11.2.2021 20:00
V 12.2.2021 20:00

(Audience)

Jindřišská (Praha)

S 13.2.2021 19:00
V 22.1.2021 19:30
X 3.2.2021 19:30
S 13.2.2021 19:30

(Dámská čtyřhra)

Teatro en Celetná (Praha)

D 14.2.2021 12:00

(Videowalk Play Maeterlinck)

Teatro Nacional - Teatro Stavovské (Praha)

L 15.2.2021 19:30

(De profundis)

Rudolfinum (Praha)

M 16.2.2021 17:30

(Hra o trůn)

Matadero 78 (Praha)

M 16.2.2021 19:00

(Sláva strojů a měst)

Divadlo Na Jezerce (Praha)

M 16.2.2021 19:30

(Osiřelý západ)

Teatro en Celetná (Praha)

L 25.1.2021 19:00
D 31.1.2021 19:00
J 11.2.2021 19:00
J 18.2.2021 19:00

(Naprostí cizinci)

Divadlo Na Jezerce (Praha)

J 18.2.2021 19:30
D 24.1.2021 19:30
L 1.2.2021 19:30
X 17.2.2021 19:30
J 18.2.2021 19:30

(FC Rudý lev)

Teatro en Celetná (Praha)

X 3.2.2021 19:30
L 8.2.2021 19:30
M 9.2.2021 19:30
X 10.2.2021 19:30
V 19.2.2021 19:30

(Vina)

Teatro de Dejvice (Praha)

J 18.2.2021 20:00
V 19.2.2021 20:00

(Zlatý řez)

Estudio de los Héroes (Praha)

S 20.2.2021

(Stalingrad I - za Volhou není zem)

Fun Arena & Re-Play Studio (Praha)

S 20.2.2021 10:00

(Vepřobraní)

Hořejší nábřeží (Praha)

V 29.1.2021 19:00
S 20.2.2021 15:00

(Miláček Anna)

Teatro Palace (Praha)

D 21.2.2021 16:00

(Děvčátko Momo)

Teatro Kampa (Praha)

L 25.1.2021 19:00
D 21.2.2021 16:00

(Zdeněk Izer - Na plný coole)

Casa cultural de distrito de Praga 9 - Escena teatral GONG (Praha)

J 21.1.2021 20:00
S 20.2.2021 20:00
D 21.2.2021 20:00

(Ferrante club)

Estudio de los Héroes (Praha)

L 22.2.2021 19:30
L 22.2.2021 19:30

(Absolutno)

Teatro de Dejvice (Praha)

M 26.1.2021 19:00
X 27.1.2021 19:00
J 4.2.2021 19:00
V 5.2.2021 19:00
L 22.2.2021 19:00
M 23.2.2021 19:00

(Gin Game)

Divadlo Na Jezerce (Praha)

M 23.2.2021 19:30

(Zásek)

Teatro de Dejvice (Praha)

X 24.2.2021 19:00

(19 let Divadla Broadway)

Broadway (Praha)

X 24.2.2021 19:00

(Benátky pod sněhem)

Teatro Palace (Praha)

X 24.2.2021 19:00

(Žena obecná)

(Praha)

V 29.1.2021 20:00
X 24.2.2021 20:00

(Molyneuxova otázka)

Estudio de los Héroes (Praha)

X 24.2.2021 20:00
J 25.2.2021 20:00

(Politika správcovny)

Jindřišská (Praha)

V 12.2.2021 19:00
D 14.2.2021 19:00
V 26.2.2021 19:00

(Pánský klub)

Divadlo Na Jezerce (Praha)

S 13.2.2021 19:00
V 26.2.2021 19:00

(Trhni si, otče!)

Teatro Ungelt (Praha)

V 26.2.2021 20:00

(Radio Ivo: Život nedoceníš)

Estudio de los Héroes (Praha)

S 27.2.2021 10:30

(Elegance molekuly)

Matadero 78 (Praha)

S 6.2.2021 20:40
S 27.2.2021 18:40

(Audiowalk: F.A.U.S.T. Corporation)

Teatro Nacional - Teatro Stavovské (Praha)

D 31.1.2021 11:00
X 3.2.2021 19:00
S 13.2.2021 19:00
X 24.2.2021 19:00
D 28.2.2021 19:00

(Mašíni)

Divadlo Na Jezerce (Praha)

D 28.2.2021 19:30

(Komplic)

Teatro de Dejvice (Praha)

L 1.3.2021 - X 21.4.2021

(Czech Press Photo 2020)

Museo nacional (Praha)

L 1.3.2021 - X 30.6.2021

(Včely a včelařství)

Museo Nacional de Agricultura (Praha)

L 1.3.2021 - L 31.5.2021

(Tajemný kabinet profesora Beneše)

Museo Montanelli - museo y galería (Praha)

L 1.3.2021 - D 14.3.2021

(Zero Waste Festival 2020)

Bubenské nábřeží (Praha)

L 1.3.2021 - V 30.4.2021

(Opylovači)

Museo Nacional de Agricultura (Praha)

L 1.3.2021 19:00

(Next Picture - Lordi)

Teatro de Švanda en Smíchov (Praha)

M 2.3.2021 - M 20.4.2021

(Kurz Manželské večery - Praha)

Na vysoké II (Praha)

M 2.3.2021 - M 20.4.2021

(Manželský večer)

Coro de la Unión de hermanos (Praha)

M 2.3.2021 19:00

(Co vy na to, pane Šmoldasi?)

Casa cultural de distrito de Praga 9 - Escena teatral GONG (Praha)

X 20.1.2021 18:30
D 24.1.2021 16:00
V 29.1.2021 18:30
M 2.2.2021 18:30
D 7.2.2021 16:00
V 19.2.2021 18:30
V 26.2.2021 18:30
V 5.3.2021 18:30
X 17.2.2021 19:00
S 6.3.2021 14:00

(Vzpoura nevěst)

Teatro Palace (Praha)

X 10.3.2021 19:00
M 9.2.2021 19:00
J 11.2.2021 19:00
L 22.2.2021 19:00
M 2.3.2021 19:00
X 10.3.2021 19:00

(Housle)

Teatro Ungelt (Praha)

J 11.3.2021 20:00

(Zázrak (s)tvoření)

Teatro Nacional – Escena Nueva (Praha)

J 11.3.2021 19:00
V 12.3.2021 19:00

(Pan Pros)

DOX Centrum de las artes contemporáneas (Praha)

D 14.3.2021 16:00

(Čochtan vypravuje)

Casa cultural de distrito de Praga 9 - Escena teatral GONG (Praha)

D 14.3.2021 16:00

(Sudí)

Teatro en Celetná (Praha)

J 11.3.2021 20:00
V 12.3.2021 20:00
S 13.3.2021 17:00
D 14.3.2021 17:00

(Kolonizace – nový počátek)

Teatro Archa (Praha)

L 15.3.2021 20:00
M 16.3.2021 20:00

(Pan Theodor Mundstock)

Estudio de los Héroes (Praha)

X 17.3.2021 0:00
V 29.1.2021 20:00
S 30.1.2021 14:00
S 6.2.2021 20:00
D 7.2.2021 17:00
L 8.2.2021 10:00
V 26.2.2021 20:00
S 27.2.2021 20:00
S 13.3.2021 20:00
V 19.3.2021 20:00

(Zahrada)

Teatro Nacional – Escena Nueva (Praha)

S 20.3.2021 - D 21.3.2021
S 20.3.2021 11:00

(Orchestr na dotek - Čajkovskij)

Casa Municipal (Praha)

S 20.3.2021 19:00

(Caveman)

Casa cultural de distrito de Praga 9 - Escena teatral GONG (Praha)

M 16.3.2021 19:30
X 17.3.2021 19:30
J 18.3.2021 19:30
V 19.3.2021 19:30
S 20.3.2021 19:30

(Honey)

Matadero 78 (Praha)

S 20.3.2021 15:00
D 21.3.2021 15:00

(Cirk La Putyka: Biograf)

Matadero 78 (Praha)

L 22.3.2021 19:30

(Benátky pod sněhem)

Teatro U22 (Praha)

M 23.2.2021 20:00
J 18.3.2021 20:00
L 22.3.2021 20:00

(Pig Boy 1986-2358)

Estudio de los Héroes (Praha)

L 15.2.2021 20:00
M 16.3.2021 20:00
L 22.3.2021 20:00

(Proslov k národu)

Teatro Nacional – Escena Nueva (Praha)

M 23.3.2021 19:00

(Co takhle ke zpovědi...(Pardon Me, Prime Minister))

Casa cultural de distrito de Praga 9 - Escena teatral GONG (Praha)

X 24.3.2021 19:00

(Skořápka)

Teatro Ungelt (Praha)

L 22.3.2021 19:30
M 23.3.2021 19:30
X 24.3.2021 19:30

(Putinovi agenti)

Matadero 78 (Praha)

X 24.3.2021 19:30

(Edmar Castaneda & Grégoire Maret (Kolumbie / Švýcarsko))

Ayuntamiento de la Ciudad Nueva (Praha)

J 25.2.2021 19:00
J 25.3.2021 19:00

(Sólo)

(Praha)

J 25.3.2021 19:30

(Goršek)

Matadero 78 (Praha)

J 25.3.2021 19:30

(Písně sladké Francie)

Monasterio de Santa Anežka Checa - monasterio y galería nacional (Praha)

S 27.3.2021 12:00
S 27.3.2021 20:30
J 11.2.2021 20:00
J 18.2.2021 20:00
V 19.2.2021 20:00
J 4.3.2021 20:00
V 26.3.2021 20:00
S 27.3.2021 21:00

(Cube)

Teatro Nacional – Escena Nueva (Praha)

S 16.1.2021 11:00
D 7.2.2021 11:00
D 28.3.2021 11:00

(Opera nás baví)

Teatro Nacional - Teatro Stavovské (Praha)

D 28.3.2021 19:00

(Deštivé dny)

Teatro ABC (Praha)

M 23.2.2021 20:00
L 15.3.2021 20:00
D 28.3.2021 20:00

(Návštěva)

Teatro Nacional – Escena Nueva (Praha)

L 29.3.2021 20:00

(Křehkosti, tvé jméno je žena)

Teatro Nacional – Escena Nueva (Praha)

M 30.3.2021 19:30
L 8.2.2021 20:00
L 22.2.2021 20:00
J 18.3.2021 20:00
M 30.3.2021 20:00

(Kosmos)

Teatro Nacional – Escena Nueva (Praha)

X 31.3.2021 - D 1.8.2021

(Josef Sudek, Otto Rothmayer)

Museo Artesano-Industrial de Praga (Praha)

M 23.2.2021 19:00
X 31.3.2021 19:00

(Cavewoman)

Teatro Palace (Praha)

M 30.3.2021 10:00
X 31.3.2021 19:30

(Stabat Mater)

Casa Municipal (Praha)

J 1.4.2021 - V 23.4.2021

(Udržitelná Praha)

- galería (Praha)

J 4.2.2021 18:00
J 4.3.2021 18:00
J 1.4.2021 18:00

(Čtení v kobce)

Hořejší nábřeží (Praha)

J 1.4.2021 19:30

(Brockes-Passion)

Rudolfinum (Praha)

S 3.4.2021

(Ondřej Smeykal a didgeridoo)

Ayuntamiento de la Ciudad Nueva (Praha)

M 6.4.2021 19:30
D 4.4.2021 19:00
X 7.4.2021 19:00

(Marná opatrnost (La Fille mal gardée))

Ópera estatal de Praga (Praha)

V 22.1.2021 19:00
J 4.2.2021 19:00
J 18.3.2021 19:00
X 7.4.2021 19:00

(Kdo je pan Schmitt?)

Teatro Na Fidlovačce (Praha)

M 2.2.2021 19:00
D 28.2.2021 15:00
J 25.3.2021 19:00
J 8.4.2021 19:00

(Kouř)

Teatro Na Fidlovačce (Praha)

S 10.4.2021 11:00

(Orchestr na dotek - Ravel & Debussy)

Casa Municipal (Praha)

S 10.4.2021 19:30
D 11.4.2021 10:00

(Vegan X-fest)

Bubenské nábřeží (Praha)

M 9.2.2021 19:30
M 16.2.2021 19:30
X 7.4.2021 19:30
L 12.4.2021 19:30
L 12.4.2021 19:30

(15 let spolu - Kateřina Englichová & Vilém Veverka)

Ayuntamiento de la Ciudad Nueva (Praha)

M 13.4.2021 19:30
M 26.1.2021 19:00
L 8.2.2021 19:00
L 22.2.2021 19:00
J 18.3.2021 19:00
X 14.4.2021 19:00

(Král Oidipús)

Teatro Nacional (Praha)

D 11.4.2021 19:30
L 12.4.2021 19:30
M 13.4.2021 19:30
X 14.4.2021 19:30

(Amerikánka)

Matadero 78 (Praha)

D 31.1.2021 15:00
J 11.2.2021 19:00
M 23.2.2021 19:00
V 19.3.2021 19:00
J 15.4.2021 19:00

(Testosteron)

Teatro Na Fidlovačce (Praha)

X 14.4.2021 19:30
J 15.4.2021 19:30

(Thomas Hampson Praze)

Casa Municipal (Praha)

J 11.2.2021 20:00
S 13.2.2021 20:00
M 30.3.2021 20:00
M 6.4.2021 20:00
J 8.4.2021 20:00
J 15.4.2021 20:00

(Kacířské eseje)

Estudio de los Héroes (Praha)

S 17.4.2021 10:00
X 24.2.2021 19:00
S 27.2.2021 19:00
S 6.3.2021 18:00
V 12.3.2021 19:00
X 24.3.2021 19:00
D 18.4.2021 17:00

(Turandot)

Teatro Nacional (Praha)

M 20.4.2021 19:30
X 21.4.2021 - V 30.4.2021

(Febiofest 2021)

Cinema City Slovanský dům (Praha)

M 9.2.2021 19:00
V 19.2.2021 19:00
S 13.3.2021 15:00
X 21.4.2021 19:00

(Dánská dívka)

Teatro Na Fidlovačce (Praha)

X 21.4.2021 19:30

(Amsterdam klezmer band)

Akropolis (Praha)

V 23.4.2021 19:00

(Deštivé dny)

Teatro Ungelt (Praha)

D 25.4.2021 17:30

(Ivan Klánský - recitál)

Rudolfinum (Praha)

D 31.1.2021 15:00
S 20.2.2021 19:00
J 8.4.2021 19:00
J 22.4.2021 15:00
L 26.4.2021 19:00

(Vysavač)

Estudio DOS (Praha)

M 27.4.2021 19:00
X 28.4.2021 19:00

(Sumika)

DOX Centrum de las artes contemporáneas (Praha)

J 29.4.2021 19:00

(Maok - Světelné ornamenty)

Ayuntamiento de la Ciudad Nueva (Praha)

M 6.4.2021 19:00
J 29.4.2021 19:00

(Les)

Estudio DOS (Praha)

X 28.4.2021 19:30
J 29.4.2021 19:30

(Šostakovič - Babij Jar)

Casa Municipal (Praha)

J 29.4.2021 19:30
V 29.1.2021 19:00
V 5.2.2021 19:00
J 25.2.2021 19:00
V 5.3.2021 19:00
V 30.4.2021 19:00

(Srnky)

Teatro Na Fidlovačce (Praha)

V 30.4.2021 20:00

(Ondřej Smeykal a Didgeridoo)

Ayuntamiento de la Ciudad Nueva (Praha)

M 16.2.2021 19:00
X 24.2.2021 19:00
V 19.3.2021 19:00
X 31.3.2021 19:00
M 4.5.2021 19:00

(Stát jsem já)

Teatro Nacional - Teatro Stavovské (Praha)

J 21.1.2021 19:30
X 27.1.2021 19:30
V 5.2.2021 19:30
X 28.4.2021 19:30
V 7.5.2021 19:30

(O lásce)

(Praha)

L 10.5.2021 - D 16.5.2021
X 3.2.2021 19:00
L 1.3.2021 19:00
M 13.4.2021 19:00
M 11.5.2021 19:00
S 6.2.2021 14:00
V 16.4.2021 19:00
J 13.5.2021 15:00

(Poprask na laguně)

Estudio DOS (Praha)

J 13.5.2021 19:00

(Anna Karenina)

RockOpera Praga (Praha)

M 27.4.2021 19:00
X 12.5.2021 19:00
V 14.5.2021 19:00

(Pan Halpern a pan Johnson)

Teatro Ungelt (Praha)

S 15.5.2021 - D 31.12.2023

(Historie výstavby budovy NZM)

Museo Nacional de Agricultura (Praha)

S 15.5.2021 19:00

(Celebrity)

Estudio DOS (Praha)

M 18.5.2021

(Mezinárodní den muzeí)

Museo Nacional de Agricultura (Praha)

X 3.2.2021 19:30
L 26.4.2021 15:30
M 18.5.2021 19:30
X 19.5.2021 - D 17.10.2021
X 19.5.2021 19:30

(Rebelky)

(Praha)

M 16.2.2021 20:00
X 24.2.2021 20:00
X 31.3.2021 20:00
X 19.5.2021 20:00

(Koncové světlo)

Teatro Nacional – Escena Nueva (Praha)

J 20.5.2021 19:00
V 21.5.2021 - D 23.5.2021
J 6.5.2021 19:00
M 11.5.2021 19:00
X 12.5.2021 19:00
S 15.5.2021 14:00
X 19.5.2021 19:00
V 21.5.2021 19:00

(Forsythe, Clug, McGregor)

Ópera estatal de Praga (Praha)

J 25.2.2021 19:30
S 24.4.2021 19:30
M 27.4.2021 19:30
J 6.5.2021 19:30
V 21.5.2021 19:30
S 22.5.2021 19:00

(Veletoč)

(Praha)

S 13.2.2021
S 20.2.2021
S 6.3.2021
S 20.3.2021
S 10.4.2021
X 21.4.2021
S 1.5.2021
S 15.5.2021
D 23.5.2021

(Fortuna liga, zápasy Bohemians Praha 1905)

Stadion Bohemians 1905 - Ďolíček (Praha)

L 8.2.2021 19:00
D 21.2.2021 19:00
M 2.3.2021 19:00
M 30.3.2021 19:00
D 23.5.2021 19:00

(Oběd u Wittgensteina)

Teatro Nacional - Teatro Stavovské (Praha)

X 26.5.2021 19:00
J 27.5.2021 19:00
S 16.1.2021 11:00
V 19.2.2021 19:00
S 20.2.2021 14:00
S 13.3.2021 15:00
S 17.4.2021 11:00
S 29.5.2021 15:00

(Saxana)

Estudio DOS (Praha)

S 29.5.2021 19:00
M 20.4.2021 19:00
V 30.4.2021 19:00
D 30.5.2021 19:00

(Brouk v hlavě)

Estudio DOS (Praha)

L 18.1.2021 19:30
L 25.1.2021 19:30
D 28.2.2021 19:30
D 7.3.2021 19:30
L 10.5.2021 19:30
D 16.5.2021 19:30
D 30.5.2021 19:30

(Polibek)

(Praha)

L 31.5.2021 - D 6.6.2021

(Fotoškoda Fest)

Galería Langhans (Praha)

D 14.2.2021 19:30
L 24.5.2021 19:30
L 31.5.2021 19:30
L 31.5.2021 21:00

(Walter Trout (US))

Lucerna Music Bar (Praha)

L 1.2.2021 19:00
M 9.3.2021 19:00
D 2.5.2021 14:00
L 10.5.2021 19:00
X 2.6.2021 19:00

(Sex pro pokročilé)

Estudio DOS (Praha)

X 24.2.2021 19:00
X 14.4.2021 19:00
X 21.4.2021 19:00
L 10.5.2021 19:00
L 17.5.2021 19:00
J 20.5.2021 19:00
X 26.5.2021 19:00
X 2.6.2021 19:00

(Dovolená paní Josefy)

Teatro Ungelt (Praha)

M 2.2.2021 20:00
D 28.2.2021 17:00
S 20.3.2021 20:00
J 25.3.2021 20:00
L 3.5.2021 20:00
X 2.6.2021 20:00

(Duchové jsou taky jenom lidi)

Teatro Nacional – Escena Nueva (Praha)

S 5.6.2021 19:00
L 24.5.2021 19:00
D 6.6.2021 19:00

(Odpočívej ve svém pokoji)

Estudio DOS (Praha)

L 7.6.2021 19:00

(Titanic)

(Praha)

M 8.6.2021 19:00
J 10.6.2021 19:00

(Moje hra)

(Praha)

S 12.6.2021 20:00

(Sólo pro nás dva)

Teatro Nacional – Escena Nueva (Praha)

D 13.6.2021 19:00

(Skleněný strop)

Teatro ABC (Praha)

J 27.5.2021 20:00
D 13.6.2021 20:00

(Otec hlídá dceru)

Teatro Nacional – Escena Nueva (Praha)

D 13.6.2021 20:00
L 14.6.2021 20:00

(Vše o ženách)

Vyšehrad - fortaleza (Praha)

D 7.2.2021 19:00
L 22.3.2021 19:00
J 8.4.2021 19:00
X 16.6.2021 19:00

(Misantrop)

Teatro Nacional - Teatro Stavovské (Praha)

J 17.6.2021 19:30
V 18.6.2021 19:00

(Čas pod psa)

(Praha)

V 18.6.2021 20:00

(Poprask na laguně)

Vyšehrad - fortaleza (Praha)

D 25.4.2021 14:00
D 23.5.2021 14:00
D 20.6.2021 15:00

(Smolíkovi)

Estudio DOS (Praha)

M 22.6.2021 19:00
X 23.6.2021 19:00

(Lady Oskar)

(Praha)

V 25.6.2021 9:00

(Malá slavnost lesa a dřeva)

Museo Nacional de Agricultura (Praha)

S 13.2.2021 14:00
S 20.2.2021 19:00
S 20.3.2021 14:00
S 27.3.2021 20:00
M 13.4.2021 19:00
X 2.6.2021 19:00
V 25.6.2021 19:00

(Idiot)

Teatro Nacional - Teatro Stavovské (Praha)

M 29.6.2021 19:30
L 28.6.2021 19:00
M 29.6.2021 19:00
X 30.6.2021 19:00
J 1.7.2021 19:00
V 2.7.2021 19:00
S 3.7.2021 19:00

(Kdo je tady ředitel?)

Teatro de Švanda en Smíchov (Praha)

D 4.7.2021 19:00

(Scény z manželského života)

Teatro de Švanda en Smíchov (Praha)

J 1.7.2021 20:00
V 2.7.2021 20:00
S 3.7.2021 20:00
D 4.7.2021 20:00
L 5.7.2021 20:00

(Poslední ze žhavých milenců)

Escena veraniega del Teatro Ungelt (Praha)

V 25.6.2021 19:00
S 26.6.2021 19:00
L 5.7.2021 19:00
M 6.7.2021 19:00

(Smrt mu sluší)

Teatro de Švanda en Smíchov (Praha)

S 19.6.2021 20:00
V 25.6.2021 20:00
S 26.6.2021 20:00
L 5.7.2021 20:00
M 6.7.2021 20:00

(Brouk v hlavě)

Vyšehrad - fortaleza (Praha)

X 7.7.2021 19:00
J 8.7.2021 19:00

(Vím, že víš, že vím...)

Teatro ABC (Praha)

J 8.7.2021 19:30

(Amazonky)

Teatro Komedie (Praha)

V 9.7.2021 19:00
J 8.7.2021 19:00
V 9.7.2021 19:00
S 10.7.2021 19:00

(Cry baby cry)

Teatro de Švanda en Smíchov (Praha)

L 12.7.2021 19:00
L 22.2.2021 19:00
D 18.4.2021 19:00
L 3.5.2021 19:00
D 23.5.2021 19:00
M 20.7.2021 19:00

(4 sestry)

Estudio DOS (Praha)

X 14.7.2021 20:00
V 30.7.2021 20:00
S 31.7.2021 20:00

(Drobečky z perníku)

Escena veraniega del Teatro Ungelt (Praha)

J 5.8.2021 20:00

(Richard Marx)

Salón u Hybernů (Praha)

V 6.8.2021 18:00

(Andělé v Americe)

Teatro ABC (Praha)

S 26.6.2021 20:00
D 8.8.2021 20:00
L 9.8.2021 20:00
M 10.8.2021 20:00

(Pan Halpern a pan Johnson)

Escena veraniega del Teatro Ungelt (Praha)

D 15.8.2021 20:00

(Szidi Tobias & band - Sedmoláska)

Vyšehrad - fortaleza (Praha)

S 26.6.2021 17:00
D 27.6.2021 17:00
L 30.8.2021 18:00

(O líné babičce)

Teatro en Dlouhá (Praha)

L 30.8.2021 19:30

(Lešanské jesličky)

Teatro Komedie (Praha)

J 1.7.2021 19:00
V 2.7.2021 19:00
S 3.7.2021 19:00
L 30.8.2021 19:00
M 31.8.2021 19:00
M 31.8.2021 19:30

(Panoptikum)

Teatro Komedie (Praha)

J 1.7.2021 19:00
L 12.7.2021 19:00
M 13.7.2021 19:00
X 1.9.2021 19:00
J 2.9.2021 19:00

(Bez roucha)

Teatro en Dlouhá (Praha)

X 8.9.2021

(Festival vědy)

Vítězné náměstí (Praha)

S 11.9.2021 - D 19.9.2021
J 16.9.2021 19:30

(Koop Oscar Orchestra (SWE))

Akropolis (Praha)

J 23.9.2021 19:30
S 25.9.2021 19:00

(Kid Francescoli (FR))

Café en bosque (Praha)

M 28.9.2021 - J 28.10.2021
J 30.9.2021 19:30

(El Fuego)

Estudio Dos (Praha)

V 1.10.2021
S 2.10.2021

(Za tajemstvím potravin aneb Víš, co jíš?)

Museo Nacional de Agricultura (Praha)

D 3.10.2021

(18. Memoriál Harryho Petrlíka)

Velká Chuchle (Praha)

M 19.10.2021 19:30

(Die Happy (DE/CZE))

Akropolis (Praha)

V 22.10.2021 19:00
S 23.10.2021 15:00
D 24.10.2021 15:00

(Rebelové)

Teatro musical de Karlín (Praha)

D 24.10.2021 20:00

(The Crimson Marathon)

Teatro Archa (Praha)

X 10.2.2021 17:30
X 10.3.2021 17:30
L 22.3.2021 17:15
L 29.3.2021 18:15
X 14.4.2021 17:30
X 28.4.2021 19:15
L 17.5.2021 20:00
X 19.5.2021 17:30
X 16.6.2021 17:30
L 28.6.2021 19:15
L 26.7.2021 18:45
L 30.8.2021 17:45
L 6.9.2021 17:30
L 13.9.2021 17:30
X 22.9.2021 17:30
L 4.10.2021 16:30
L 25.10.2021 15:45

(Komentované prohlídky Novoměstské radnice 2021)

Ayuntamiento de la Ciudad Nueva (Praha)

D 31.10.2021 15:00

(Fantazie na kolečkách)

Tipsport Arena (Praha)

S 20.11.2021 19:00

(Žofínský gala ples)

Palacio Žofín (Praha)

D 19.9.2021 11:00
M 12.10.2021 10:00
M 23.11.2021 10:00

(Královna Kapeska)

Teatro musical de Karlín (Praha)

X 15.12.2021 20:00

(Southern Avenue)

Akropolis (Praha)

D 7.2.2021 10:00
D 19.12.2021 10:00

(Štístko a Poupěnka - Ať žijí pohádky!)

Centro multifuncional Dlabačov (Praha)

L 27.12.2021 19:00

Acontecimiento

(Svět medúz)

(Praha)

V 15.11.2019 - V 31.12.2021

(iMucha - Originální plakáty v pohybu)

Casa Municipal (Praha)

V 21.8.2020 - V 10.2.2023

(Macbeth)

Ópera estatal de Praga (Praha)

V 22.1.2021 19:00
V 29.1.2021 19:00

(D.Y.K.)

Forum Karlín (Praha)

X 3.2.2021 20:00

(Robin Hood)

Teatro Kalich (Praha)

V 5.2.2021 19:00
S 6.2.2021 19:00


Sugerencia para la excursión

Breakout Prague - juego de escape

Breakout Prague - juego de escape

La historia tiene lugar en Checoslovaquia durante la época comunista. La resistencia ocultó documentos...